protonpost

protonpost

okres Praha

• 17.6.2018  13:26
    Ďáblův kaňon (TV pořad) (2017)

Tak jsem kouknul na mapu, jak je to odlehlé místo a ejhle. Má to něco okolo 4 km a okolo jsou chatky a cesty... :))) https://www.google.com/maps/place/Devil's+Canyon/@52.632087,-121.6514067,4484m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x5386d5eb2912e7b5:0xab30c09c5c4f9bce!8m2!3d52.6450374!4d-121.6652377

• 22.4.2018  16:18

30:00 "Hni už sebou Mandelo" :))) To by byl svět, kdy by tento komunistický terorista leštil káry. :))) Již dlouho jsem neviděl tak silně pravicově konzervativní vtipný film, který se nebojí prezentovat Olivera Stoneho, pacifisty, mladé levičáky a ochránce lidských práv jako zfanatizovanou ulhanou verbež. Hodnocení mezi 3 a 4 hvězdami, dávám 5, protože rozhodně nestojí za 28 %.

• 22.3.2018  22:58

Pěkně okomentováno zde: https://www.novinky.cz/kultura/467036-recenze-zigulik-story-sved-veril-ze-zmeni-rusko.html

• 17.3.2018  22:13
    Krym - cesta domů (TV film) (2015)

Nic víc než ulhaná ruská propaganda. Krym byl Ruský v historii 175 let, Čechy Rakouské 300 let, to není důvod, aby zde intervenovala Rakouská armáda a území zabrala. O morálním hledisku ani nemluvě - obyvatelé Krymu jsou Stalinem dostěhovaní apárátčíci, kteří dostali tuto lokaci jako odměnu. Původní obyvatelstvo Stalin vyvraždil. Ohánět se, tím, že je to jejich země je nemorální zrůdnost.

• 11.3.2018  21:48
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Co dodat k politické produkci tohoto ulhaného salonního komunisty, držitele zlaté maliny za nejulhanější film? Lépe to zhodnotili zde: http://forum24.cz/lzi-mi-priteli-dvacet-lzi-kterymi-vladimir-putin-obelstil-olivera-stone/ nebo http://forum24.cz/jefim-fistejn-stone-podlehl-trikum-ktere-mely-ukazat-sarm-ruskeho-prezidenta/

• 11.3.2018  21:10
    Prezident Blaník (2018)

Kdyby nebyla sprostá slova, tak by film neměl skoro co říct. Až na málo, ale opravdu málo, vtipných momentů, jde o ubohé a trapné pokusy laciných a lacinějších skečů. Jako studentský film, s velkou dávkou optimismu, max. 3 hvězdy z 5, jako práce profesionála, jedním slovem odpad, trapas, hodně slabá ubohost, která se křečovitě snaží hrát si na svůj, jen o trochu povedenější, seriál. Tři minuty z jednoho dílu Velkého Třesku má v sobě více vtipu než tento brak. Standardní česká filmová produkce, pro kteoru jsou nejhorší holywoodské béčkové filmy nedosažitelnou metou kvality.

• 11.3.2018  20:30

Nechápu to nízké hodnocení. Film si zaslouží mezi 60-70%, kdyby katastrofické záběry byly delší, tak i více. Dávám plný počet jako protiváhu kritikům. Jako hlavní plus vidím dobrý scénář, absenci nadlidí, supermanů, zázraků a velkých koz v mokrých tričkách (jako v trapném San Andreasu). Film nikde moc nepřehrává a nehraje si na senzaci. Je do dobře udělaná řemeslná práce, příjemná odpočinková zábava, která není blbá ani exaltovaná.

• 20.9.2016  00:48

Ekonomicky negramotný a vylhaný film. Problém byl hrubě zjednodušen. Kdyby tomu tak bylo, tak by o střechu nad hlavou nepřišlo 1,8 % Američanů, ale 50 %. Připomíná mi to pitomé westerny, kde se stále střílí a přitom na "divokém" západě docházelo k přestřelkám zcela výjimečně.

• 29.1.2016  01:17
    Spectre (2015)

Když se člověk nudí u Bonda je někde něco špatně. Je smutné, že takováte katastrofa je druhá za sebou.

• 20.1.2016  00:32
    Uloupené Kosovo (TV film) (2008)

Je smutné vidět takový brak! Ulhaný dokument, názor jednoho člověka, nic víc! Srbové válku rozpoutali a páchali genocidu. Po akci NATO válka a vraždění skončilo.

• 24.10.2015  23:31

V Casino Royale, v pokoji hotelu Pupp, říkala Evička Zelená 007, jsou obleky a obleky a tento je ten druhý. Jsou prostě filmy a filmy a tento je ten druhý. Není dnes mnoho kvalitních filmů, kde není potřeba akce, násilí, sexu nebo nějakého vyšinutí, aby se zdárně ucházaly o pozornost diváka. Zde není nic z uvedeného, je to v podstatě jen tuctový příběh, tak jak může být tuctový černý společenský oblek, ale jsou obleky a obleky... A ten druhý je od krejčího co rozumí životním ideálům a životní realitě a umí vytvořit dílo, které dokáže obojí skloubyt, u lidí se tomu říká smíření nebo pochopení. Redford je prostě pan herec a pan režisér a jak píše legendární Verbal: "Robert ta kulantní a napínavá, politicky olízaná dramata prostě umí a moc doufám, že to ještě nějakou dobu nezabalí a nevydá se za Pavlíkem vyrábět cherubínům kečupy". Vzhledem k nízkému hodnocení dávám 5 i když bych to relisticky viděl tak na 4.

• 19.10.2015  15:26

Velmi zajímavé vyprávění o filmu a problematice Mnichova a češství Zelenka poskytl zde: http://video.aktualne.cz/dvtv/zelenka-mnichovska-zrada-je-to-tragicky-mytus-dohoda-byla-di/r~dbc0849273d811e58f1e002590604f2e/ Pro mne je Zelenkův počin jedno z nejzásadnějších děl pro naše vyrovnání se s komunisticku histografií. Lež o Mnichovské zradě, kterou zavedl Beneš a rozšířili komunisti, formuje naší národní povahu více než co jiné. Je vidět jak je možné rozšířit a zakořenit absolutní lež a prohodit odpovědné aktéry z Beneše na Franicii a Británii. Beneš jako agent Stalina s krycím jménem 19 se nezasadil o stát, jak byl přijat zákon poslanci, ale o komunistickou totalitu a moc SSSR v naší zemi, která trvá až dodnes viz poslední dva kašpaři na Hradě. PS: Škoda, že papoušek řekl, že Hitler je super a ne Hitler je gentleman. :)

• 9.10.2015  00:28

Dnes by asi dal člověk odpad, ale když mi bylo 14 a vládl bolševik, tak ten film byl úchvatné zjevení.

• 1.10.2015  14:18

• 1.10.2015  14:14

• 1.10.2015  14:14

• 1.10.2015  14:13

• 1.10.2015  14:10

• 1.10.2015  14:05
    Don Camillo (1983)

Když čtu zdejší komentáře, nestačím se divit. Tento seriál je pro Talijány něco jako pro nás Švejk. Je to odraz jejich nárdní povahy, střídání silných emocí, napřátelství i přátelství, ale vždy usmíření a ochota si vyjít vstříc. Pro mne je toto lepší národní poselství než kripl co se ze všeho vykroutí, vylže a vypodvádí, pro kterého je i kradení náramná legrace, vše prošpikováno prdelemi homosexuální Haška, toť poselství Švejka.

• 15.8.2015  10:06
    Pán Domu (2005)

Hodnocení filmu je podle mne podhodnoceno, proto dávám 5 i když bych normálně dal asi 3. Film má vtipný scénář a skvělý výkon T. L. Jonese. Ano je to odychový film, ale perfektně a vtipně zpracované řemeslo kde jsem se mnohokrát nasmál. Herci své jednoduché role nepřehrávají a když se tam objeví, za mlada překrásná (omlouvám se), Anne Archer (hvězda pro mne kultovního filmu Zelený led) nelze hodnotit jinak.

• 4.8.2015  07:43
    Cizinec (2010)

Nevěřil bych, že tuto vulgritu někdy napíšu, ale je to strašná sračka. Výkony plastikami vytvořené Jolie jsou často průměrné, ale toto je ještě překonává a dostává na úroveň venkovských ochotníků. Dvojnásob když to člověk srovná s předlohou a v ní opravdovou herečkou...: Hledejte Anthonyho - http://www.csfd.cz/film/195407-hledejte-anthonyho/

• 11.7.2015  14:08
    Prezident (2015)

Ruská propaganda. Působení Putina by se dalo popsat jednou větou, ze které je vše jasné. Cena ropy při nástupu Putina k moci 1999 byla 12 USD a v 2014 byla 115 USD v době útoku na Ukrajinu a obsazení "Ruského" Krymu (Krym byl Ruský pouze 171 let, cca 1000 let byl Řecký a cca 1000 let Tatarský, současné obyvatelstvo tam nastěhoval Stalin poté co původní z velké části vyvraždil).

• 7.6.2015  09:50

Na film jsem se těšil po předchozích referencích. Elisabeth Shue umí hrát sympatické typy, tak jak to předvedla ve filmu Svatý. Osobně alkoholismus Cageovi nevěřím. V opilosti převrací stoly a ani se u toho nezapotácí, jede vzorně v autě, volant drží absolutně rovně, ruce se mu netřesou, zajíždí přesně k pumpě a přesně parkuje i přesto, že vypil minimálně flašku tvrdého, vystupuje z auta bez známky opilosti, tankuje s přesností, má rovnou chůzy ač v záběrech předtím vychlastal dvě fašky tvrdého, atd. Film je plný trapných chyb a je to pro mne béčko, které uchopilo dobrý příběh, ale postavy jsou špatně vykresleny. Jeden z nejslabších Oskarů co si pamtuji (za Cagevu roli), Shue to moc nezachraňuje. Osobní destruktivita, kterou trpí ve výběrů chlapů, je zde také vykreslana podprůměrně. Jo když hrál Nohavice alkoholika ve filmu Rok ďábla, to byl opravdový koncert, to byl opravdový alkoholik (taky nemusel nic hrát :)), ten prázdný pohled v očích, ta beznaděj spojená v rozkoší alkoholika.

• 23.5.2015  20:23

Škoda, když si odmyslím hlavní představitele (hlavně Rogena), tak to mohl být další parádní kousek od Smitha. Podle mne Rogen film zabil, není to typ pro Smithovy filmy. Také za Robinsona bych si dokázal představit lepšího černocha, co by do Smitovi tvorby lépe pasovali, jako např. Chris Rock. I kamera byla moc profi., kdyby to natočili celé spíše jako Clerks I. mohla by to být ta správna Smithova komedie.

• 22.5.2015  19:15

Neskutečný odpad! a chucpe. Židi si ze sebe neumějí dělat legraci nějaký rejža Kesselman a hlavní hrdina Goldberg to jen dokazují. Jsou nejhloupější národem světa, nejvíc nobelovek je lež šířená jejich mediální lobby. Vše je židovské spiknutí, už dávno byly jejich plány odhaleny tajným spiskem sepsaným na Hebrejské univerzitě někde u Tel Avívu, který četlo jen pár vyvolených s názvem Protokol Sionských moudroců. Celý holokaust je mýtus, ofiko moje babka natáhla brka v Osvěčimi, ale každý ví, že to byly lázně (Němci o tom natočili pravdivý dokument, byly tam autentické záběry šťastných lidí). Židi si sami vybrali finančnictví, aby ovládli celý svět, namísto, aby se věnovali něčemu bohulibému jako je pěstování vepříků na dobré masíčko, jsou to všechno odporní vegetariáni a vegetarián nemůže být demokrat, jak říkal Vence Pružinskyj zastánce těch klasických hodnot, naší mezinárodní chlouby a nového vědního oboru tunnelingu (obohatili jsme slovník světa jako předtím slovem robot od slova robertek). Židovská klika ozurpovala území, které leží na ropě, zlatu, drahých kamenech a mléku co smrdí, na kterém nikdy nežili a teď o pracovitých a mírumilovných Palestincích roznášejí tolik lží. Ekonomicky se hroutí, jejich bezcená měna je tištěna jak na běžícím pásu jejich národní bankou, vlastněnou vojenskými korporacemi a mediální lobby, lže o ekonomické situaci státu Izrael a neopak zkresluje hospodářské úspěchy deváté pětiletky vedené Komunistickou stranou Filištínů. Ostatně už všichni Římani byli židáci když po staletí provincie nesla lživé ozančení Judea, až když se stateční barbaři z řad slovanů chopili moci v Římě byla provincie přejmenována na Phalesteu. Jo a svastika je židovská alternativa k Davidově hvězdě a židi zorganizovali VŘSR a stojí za chemtrails. Zdravím bratry araby a těsím se na další staletí míru lásky, pod právem šaría, kde budou naše ženy chráněny před nestoudností židovského Západu. Amen a Ježíš nám pomáhej se svojí maminkou svatou matkou boží Marií a taťkou Josefem, pravými to katolíky a hrází proti židovským pobíračům dávek a požíračům vepřového (tajně, lžou nám, nevěřte jim). Salám alejku, alejku salám (masovej, žádný sojový sračky pro vegoše). PS: Škoda, že se druhá půlka filmu nedrží dekadentní úroveň půlky první, protože jen dvě pekné půlky dělají přádnou prdel, takhle část filmu stála za produkt těch půlek.

• 18.4.2015  13:00
    Skyfall (2012)

Nevím, snad jsem narazil na film, kde se ukázalo, že jsem starý a už nejsem schopný pochopit novoty. To kladné přijetí filmu opravdu nechápu a nebráním se hledání chyb u sebe. Co jsou příběhy 007: akční pohádka, tak trochu akční komedie, plné krásných frajerek, neskutečných technologií a neohroženého hrdiny obklopeného výstřední společností a prostředím. Z toho nemá tento Bond ani jediné! Na vrch přidává tupost hodnou béčkových akčňáků. Není vtipný, nejsou tam pěkné frajekry, jedinou technologií je pistole na otisk prstů, který má můj mobil, hrdina připomíná ztroskotance, který dostane několikrát na frak a béčkový závěr... šéfová tajné služby očekává na svou osobu útok, tak odjede do Skotského venkovského domku chráněná jen Bondem a kamošem hajným ... Špatný "akční" film nehodný odkazu 007. PS: Kvalitě díla filmového, odpovídá kvalita díla grafického, Bond na plakátu vypadá jak Véna v 10 letech poprévé s manimkou na Labutím ozeru. Obleček, ze kterého už trochu vyrostl, který se mu kupoval na dědečkův pohřeb, motýlek, aby byl v divadle za elegána a vlásky upravené maminkovskou láskyplnou slinou.