protonpost

protonpost

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 9.11.2018  09:02

Jednu hvězdu od odpadu zachránili pěkný holky.

• 29.10.2018  23:32
    Pokrevní bratři (1975)

Brakový western plný lží natočený komunistickým NDR, připomíná spíše komunistickou propagandu. Pohádka jak hrdinní soudruzi indiání vedou svůj statečný boj se špatnými okupanty z USA. Bohužel takové lži rozšiřovali nejen komunisti, ale západní společnos má schopnost sebemrskačství. Převážně livicový intelektuálové a umělci, vytvářejí rozličné fantasmagorie o naší minulosti i současnoti a jednou z nich bylo i zabíjení indiánů, ke kterému docházalo (Severní Amerika) ve vzájemných vojenských střetech, obětí bylo velmi podobně na obou stranách a rozhodně se v Severní Americe nepáchala žádná genocida. Indiánů žije v USA dnes více než při příchodu Kolumba (kdy jich tam bylo mezi 1-5 mil.). http://archiv.neviditelnypes.zpravy.cz/clanky/2003/01/27614_11_13_0.html Což nemůže říci původní obyvatelstvo na územích, které kolonizovali Rurikovci ze severského kmene Rusů (v roce 1860-65 Rusové vyvraždili 50 % Kavkazu, který obsazovali, 8 milionů lidí, a dalších 6 milionů před nimi uprchlo). Indiání byli převážně velmi násilní divoši co žili v době kamené. Běžně se vyvražďovali navzájem a bylo u nich běžné otroctví. http://www.cestomila.cz/clanek/1023-marketa-krizova-studiem-misii-se-meni-cernobily-obraz-conquisty https://www.tyden.cz/rubriky/relax/cestovani/co-zavinil-vinnetou-etnolozka-vyvraci-myty-o-indianech_313747.html Většina indiánů zemřela na nemoce (zahraniční nemoce zase zabíjeli v Evropě). Např. v celém 19 století zemřelo při vojenských střetes s indiány celkově 50 000 lidí, z toho 20 000 bělochů a 50 000 indiánů. Kolonizace Severní Ameriky byla dílem Evropanů, včetně Rusů, kteří zkolonizovali Severní Ameriku na jejím západním pobřeží od Aljašky až 80 km před San Francisko. Rusové se chovali ještě hůře než ostatní Evropané.

• 28.10.2018  17:37

Černí soudruzi z Afriky, co jejich nejvyspělejším počinem bylo vyvraždění a zotročení sousedního kmene, si natočili rasistickou a antizápadní pohádku o své kulturní nadřazenosti. Ve které princové, jejich pokrokové a vyspělé kultury, vykrádají banky v té padlé bílé civilizaci, která je pozitivní diskriminací utlačuje, když po nich chce, aby občas pracovali a nepáchali většinu kriminality. Jejich vládci se dostávají k moci podle toho, kdo v šermovačce zabije svého konkurenta. A chrabrá soudružka milicionářka neváhá zabít svého soudruha manžela pro blaho vlasti. Soudruzi dělníci a rolníci pokorně pracují s nástroji z doby kamenné vedle soudruhů vědců co vymysleli vše nejmodernější na světě, ale je to tajné, před světem skryté. Pohádka končí opravdovým vyvrcholením. Hrdinka pronáší svůj proslov o věrnosti vlasti a soudruh král zakládá centrum mezinárodní pomoci pracujícím v duchu komunistické internacionály. To je tedy ideologický matroš, jak od komunistů ze SSSR z 50 let. Bezkonkurenčně nejhorší produkt Marvelu za dlouhá léta.

• 27.10.2018  20:55
    Kdo financoval Hitlera (TV film) (1998)

Brakový snímek novináře Arthura Kenta, který v podstatě není o financování Hitlera. Obrovský problém je s českými titulky, které dělal někdo kdo tvrdí, že Hitler nebyl v listopadu 1945 mrtví, ale osvobozen britskou tajnou službou MI6 (40:29), nebo že ideologii rasové hygieny převzal Hitler z Velké Británie (1:23), ne nadarmo je tento dokument na stránkách jako Sputnik, AC24 a dalším konspiračním proruském odpadu!!! Pokud vezmeme v potaz český nedůveryhodný překlad, dokument je v podstatě manipulace s: a) opatřením, které udělali mocnosti v rámci světové krize, kdy v Německu hrozil hladomor a bolševický převrat a začali zemi půjčovat, aby země nezkolabovala, b) s rolí neutrální banky BIS (takové bankovní OSN), která nemohl na sebe přebírat politická rozhodnutí a zůstala místem střetávání všech stran. Němela by zapadnout slova na závěr: "Důležité bylo udělat cestu pro vypořádání válečných dluhů. To bylo důležité pro všechny strany. Takto fungovala vždy BIS". Byla to její role před válkou, během války i po válce, neutralita. Dokument používá nespočet podivných manipulací, spíše ekonomických fantasmagorí: - Po roce 1933 byl existující investice v Německu vypláceny Hitlerově říši. Nevím co znamená v tomto případě vyplácení investic, ale asi nemohli být v Německu vypláceny někomu jinému když do roku 1933 byl Hitler kanclář a Německo bylo "Hitlerovou říší". - Během roku 1939 bylo převedeno do neměcké ekonomiky 234 mil. franků. Co to je převedeno? Německo dostalo úvěr? Někdo mu ty peníze daroval? Byly to Německé peníze uložené u BIS? - Proč by Centrální Anglická banka nebo BIS bránili převodu Československého majetku, když by převod řádně zadán našimi bankéři? Banka BIS prostě nemůže vědět za jakých okolností k tomu naši byli donuceni. - Po obsazení Belgie a Holandska bylo jejich zlato převedeno na Hitlerovu stranu. Pokud to udělali v Belgii a Holandsku stejně jako v ČSR, tak banka BIS nemůže zpochybňovat požadavky daných států. - Přesto, že Británie bojovala s Německem Centrální banka Anglie nezměnila nic na vztahu s BIS. Proč by s ním něco dělala? BIS byla neutrální banka ve Švajcu. - Zastavení vyplácení vkladů Židům banky Chase vycházelo z říšských zákonů. Banky nemohou porušovat zákony dané země. To samé platí o zaměstnávání Židů. V dokumentu je množství lží: - V Britské centrální bance nikdy nebyli majoritními akcionáři Rothchildové (od roku 1946 je to 100% státní banka). - BIS opravdu nevznikla, kůli obřím dluhům západních států, jak dokument začíná, ale v rámci poválečného vyrovnání Německem po 1SV, což je v dokumentu později vysloveno a neguje první tvrzení. - Po roce 1933 Německo fungovalo jako běžný stát té doby a zahraniční investice a obchodní výměna probíhala normálně, ne že se tam žádné neděly. - BIS poslušně převedla podíl Rakouska na Hitlerům účet. Nebyl to žádná účet Hitlera, ale Říšský a došlo k tomu poté co Rakouský parlament odsouhlasil se sjednocení Německa a Rakouska. - Dokumenty, zda Puhl vstoupil na půdu USA nemohou být tajné. Tajné musí být něco, co za tajnou operaci označila vláda USA a v takovém případě jsou tyto dokumenty již dávno ze zákona odtajněné. Obchodovali s Nacisty skoro všichni, včetně nás nebo SSSR (které mělo rozsáhlou obchodní dohodu o dodávce surovin a obílí pro Hitlera). Nebylo na tom nic špatného. Do té doby, než se ukázalo co jsou zač. NSDAP vyhrála (snad) demokratické volby, Hitler byl řádně zvolený kancléř, který díky referendu získal rozšířené pravomoce. Levicová NSDAP byla oblíbenou stranou mezi levicovými intoši a lidmi z podobných skupin jako jsou u nás voliči Zemana, Okamury a ANO. Politický program NSDAP byl zaměřen proti vykořisťování velkokapitálem, usiloval o "kolektivizaci" velkostatkářů, sociální programy, dostupné zdravotnictví atd. Stačí si přečíst jejich volební program. Další skupiny viděli v Hitlerovi spojence proti komunistům. NSDAP měla za sebou obrovské úpěchy v záchraně rozvráceného Německa, jak hospodářsky, tak politicky. To kritikům znesnadňovalo situaci. Po roce 1939 NSDAP uvalila nucenou správu na všechny významné firmy v zemi a vyvlastnila firmy zahraniční. Takže pohoršovat se lze až od určité doby a s přihlédnutím ke ztrátě rozhodovacích práv nabo vlastnických, podle míry "znárodnění". Ani po napadení Polska nebylo vše tak zřetelné, jako dnes. Hitler zincenoval příhraniční napadení Německa ze strany Polska a své kroky ospravedľňoval podobně jako Rusáci "dnes" Krym, Ukrajinu, Gruzii, Moldávii, Náhorní Karabach, Jižní Osetii, Čečnu atd. (napadání Němců, původní Pruské území, apod.), jen tolik nelhal jako Putin o zelených mužicích co si nakupili výzbroj v armyshopech, o vojácích na dovolené a o separatistech. To co píše NinonL níže v dokumentu vůbec není, nebo je to jí popisováno neuvěřitelně manipulativně. Přiznám se, že takové komentáře považuji za maximálně neseriozní. Vzhledem k tomu, že NinonL se zaměřuje hodně na ruskou produkci, tak je jasné odkud vítr vane.

• 27.10.2018  16:58
    Che Guevara: poodkrytí pravdy (TV film) (2017)

Takový tendenční brakový dokument, jak milovaný hrdina bojuje proti zlím kapitalistům, byl vlastní komunistické propagandě.

• 17.6.2018  13:26
    Ďáblův kaňon (TV pořad) (2017)

Tak jsem kouknul na mapu, jak je to odlehlé místo a ejhle. Má to něco okolo 4 km a okolo jsou chatky a cesty... :))) https://www.google.com/maps/place/Devil's+Canyon/@52.632087,-121.6514067,4484m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x5386d5eb2912e7b5:0xab30c09c5c4f9bce!8m2!3d52.6450374!4d-121.6652377

• 22.4.2018  16:18

30:00 "Hni už sebou Mandelo" :))) To by byl svět, kdy by tento komunistický terorista leštil káry. :))) Již dlouho jsem neviděl tak silně pravicově konzervativní vtipný film, který se nebojí prezentovat Olivera Stoneho, pacifisty, mladé levičáky a ochránce lidských práv jako zfanatizovanou ulhanou verbež. Hodnocení mezi 3 a 4 hvězdami, dávám 5, protože rozhodně nestojí za 28 %.

• 22.3.2018  22:58

Pěkně okomentováno zde: https://www.novinky.cz/kultura/467036-recenze-zigulik-story-sved-veril-ze-zmeni-rusko.html

• 17.3.2018  22:13
    Krym - cesta domů (TV film) (2015)

Nic víc než ulhaná ruská propaganda. Krym byl Ruský v historii 175 let, Čechy Rakouské 300 let, to není důvod, aby zde intervenovala Rakouská armáda a území zabrala. O morálním hledisku ani nemluvě - obyvatelé Krymu jsou Stalinem dostěhovaní apárátčíci, kteří dostali tuto lokaci jako odměnu. Původní obyvatelstvo Stalin vyvraždil. Ohánět se, tím, že je to jejich země je nemorální zrůdnost.

• 11.3.2018  21:48
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Co dodat k politické produkci tohoto ulhaného salonního komunisty, držitele zlaté maliny za nejulhanější film? Lépe to zhodnotili zde: http://forum24.cz/lzi-mi-priteli-dvacet-lzi-kterymi-vladimir-putin-obelstil-olivera-stone/ nebo http://forum24.cz/jefim-fistejn-stone-podlehl-trikum-ktere-mely-ukazat-sarm-ruskeho-prezidenta/

• 11.3.2018  21:10
    Prezident Blaník (2018)

Kdyby nebyla sprostá slova, tak by film neměl skoro co říct. Až na málo, ale opravdu málo, vtipných momentů, jde o ubohé a trapné pokusy laciných a lacinějších skečů. Jako studentský film, s velkou dávkou optimismu, max. 3 hvězdy z 5, jako práce profesionála, jedním slovem odpad, trapas, hodně slabá ubohost, která se křečovitě snaží hrát si na svůj, jen o trochu povedenější, seriál. Tři minuty z jednoho dílu Velkého Třesku má v sobě více vtipu než tento brak. Standardní česká filmová produkce, pro kteoru jsou nejhorší holywoodské béčkové filmy nedosažitelnou metou kvality.

• 11.3.2018  20:30

Nechápu to nízké hodnocení. Film si zaslouží mezi 60-70%, kdyby katastrofické záběry byly delší, tak i více. Dávám plný počet jako protiváhu kritikům. Jako hlavní plus vidím dobrý scénář, absenci nadlidí, supermanů, zázraků a velkých koz v mokrých tričkách (jako v trapném San Andreasu). Film nikde moc nepřehrává a nehraje si na senzaci. Je do dobře udělaná řemeslná práce, příjemná odpočinková zábava, která není blbá ani exaltovaná.

• 20.9.2016  00:48

Ekonomicky negramotný a vylhaný film. Problém byl hrubě zjednodušen. Kdyby tomu tak bylo, tak by o střechu nad hlavou nepřišlo 1,8 % Američanů, ale 50 %. Připomíná mi to pitomé westerny, kde se stále střílí a přitom na "divokém" západě docházelo k přestřelkám zcela výjimečně.

• 29.1.2016  01:17
    Spectre (2015)

Když se člověk nudí u Bonda je někde něco špatně. Je smutné, že takováte katastrofa je druhá za sebou.

• 20.1.2016  00:32
    Uloupené Kosovo (TV film) (2008)

Je smutné vidět takový brak! Ulhaný dokument, názor jednoho člověka, nic víc! Srbové válku rozpoutali a páchali genocidu. Po akci NATO válka a vraždění skončilo.

• 24.10.2015  23:31

V Casino Royale, v pokoji hotelu Pupp, říkala Evička Zelená 007, jsou obleky a obleky a tento je ten druhý. Jsou prostě filmy a filmy a tento je ten druhý. Není dnes mnoho kvalitních filmů, kde není potřeba akce, násilí, sexu nebo nějakého vyšinutí, aby se zdárně ucházaly o pozornost diváka. Zde není nic z uvedeného, je to v podstatě jen tuctový příběh, tak jak může být tuctový černý společenský oblek, ale jsou obleky a obleky... A ten druhý je od krejčího co rozumí životním ideálům a životní realitě a umí vytvořit dílo, které dokáže obojí skloubyt, u lidí se tomu říká smíření nebo pochopení. Redford je prostě pan herec a pan režisér a jak píše legendární Verbal: "Robert ta kulantní a napínavá, politicky olízaná dramata prostě umí a moc doufám, že to ještě nějakou dobu nezabalí a nevydá se za Pavlíkem vyrábět cherubínům kečupy". Vzhledem k nízkému hodnocení dávám 5 i když bych to relisticky viděl tak na 4.

• 19.10.2015  15:26

Velmi zajímavé vyprávění o filmu a problematice Mnichova a češství Zelenka poskytl zde: http://video.aktualne.cz/dvtv/zelenka-mnichovska-zrada-je-to-tragicky-mytus-dohoda-byla-di/r~dbc0849273d811e58f1e002590604f2e/ Pro mne je Zelenkův počin jedno z nejzásadnějších děl pro naše vyrovnání se s komunisticku histografií. Lež o Mnichovské zradě, kterou zavedl Beneš a rozšířili komunisti, formuje naší národní povahu více než co jiné. Je vidět jak je možné rozšířit a zakořenit absolutní lež a prohodit odpovědné aktéry z Beneše na Franicii a Británii. Beneš jako agent Stalina s krycím jménem 19 se nezasadil o stát, jak byl přijat zákon poslanci, ale o komunistickou totalitu a moc SSSR v naší zemi, která trvá až dodnes viz poslední dva kašpaři na Hradě. PS: Škoda, že papoušek řekl, že Hitler je super a ne Hitler je gentleman. :)

• 9.10.2015  00:28

Dnes by asi dal člověk odpad, ale když mi bylo 14 a vládl bolševik, tak ten film byl úchvatné zjevení.

• 1.10.2015  14:18

• 1.10.2015  14:14

• 1.10.2015  14:14

• 1.10.2015  14:13

• 1.10.2015  14:10

• 1.10.2015  14:05
    Don Camillo (1983)

Když čtu zdejší komentáře, nestačím se divit. Tento seriál je pro Talijány něco jako pro nás Švejk. Je to odraz jejich nárdní povahy, střídání silných emocí, napřátelství i přátelství, ale vždy usmíření a ochota si vyjít vstříc. Pro mne je toto lepší národní poselství než kripl co se ze všeho vykroutí, vylže a vypodvádí, pro kterého je i kradení náramná legrace, vše prošpikováno prdelemi homosexuální Haška, toť poselství Švejka.

• 15.8.2015  10:06
    Pán Domu (2005)

Hodnocení filmu je podle mne podhodnoceno, proto dávám 5 i když bych normálně dal asi 3. Film má vtipný scénář a skvělý výkon T. L. Jonese. Ano je to odychový film, ale perfektně a vtipně zpracované řemeslo kde jsem se mnohokrát nasmál. Herci své jednoduché role nepřehrávají a když se tam objeví, za mlada překrásná (omlouvám se), Anne Archer (hvězda pro mne kultovního filmu Zelený led) nelze hodnotit jinak.

• 4.8.2015  07:43
    Cizinec (2010)

Nevěřil bych, že tuto vulgritu někdy napíšu, ale je to strašná sračka. Výkony plastikami vytvořené Jolie jsou často průměrné, ale toto je ještě překonává a dostává na úroveň venkovských ochotníků. Dvojnásob když to člověk srovná s předlohou a v ní opravdovou herečkou...: Hledejte Anthonyho - http://www.csfd.cz/film/195407-hledejte-anthonyho/

• 11.7.2015  14:08
    Prezident (2015)

Ruská propaganda. Působení Putina by se dalo popsat jednou větou, ze které je vše jasné. Cena ropy při nástupu Putina k moci 1999 byla 12 USD a v 2014 byla 115 USD v době útoku na Ukrajinu a obsazení "Ruského" Krymu (Krym byl Ruský pouze 171 let, cca 1000 let byl Řecký a cca 1000 let Tatarský, současné obyvatelstvo tam nastěhoval Stalin poté co původní z velké části vyvraždil).

• 7.6.2015  09:50

Na film jsem se těšil po předchozích referencích. Elisabeth Shue umí hrát sympatické typy, tak jak to předvedla ve filmu Svatý. Osobně alkoholismus Cageovi nevěřím. V opilosti převrací stoly a ani se u toho nezapotácí, jede vzorně v autě, volant drží absolutně rovně, ruce se mu netřesou, zajíždí přesně k pumpě a přesně parkuje i přesto, že vypil minimálně flašku tvrdého, vystupuje z auta bez známky opilosti, tankuje s přesností, má rovnou chůzy ač v záběrech předtím vychlastal dvě fašky tvrdého, atd. Film je plný trapných chyb a je to pro mne béčko, které uchopilo dobrý příběh, ale postavy jsou špatně vykresleny. Jeden z nejslabších Oskarů co si pamtuji (za Cagevu roli), Shue to moc nezachraňuje. Osobní destruktivita, kterou trpí ve výběrů chlapů, je zde také vykreslana podprůměrně. Jo když hrál Nohavice alkoholika ve filmu Rok ďábla, to byl opravdový koncert, to byl opravdový alkoholik (taky nemusel nic hrát :)), ten prázdný pohled v očích, ta beznaděj spojená v rozkoší alkoholika.

• 23.5.2015  20:23

Škoda, když si odmyslím hlavní představitele (hlavně Rogena), tak to mohl být další parádní kousek od Smitha. Podle mne Rogen film zabil, není to typ pro Smithovy filmy. Také za Robinsona bych si dokázal představit lepšího černocha, co by do Smitovi tvorby lépe pasovali, jako např. Chris Rock. I kamera byla moc profi., kdyby to natočili celé spíše jako Clerks I. mohla by to být ta správna Smithova komedie.

• 22.5.2015  19:15

Neskutečný odpad! a chucpe. Židi si ze sebe neumějí dělat legraci nějaký rejža Kesselman a hlavní hrdina Goldberg to jen dokazují. Jsou nejhloupější národem světa, nejvíc nobelovek je lež šířená jejich mediální lobby. Vše je židovské spiknutí, už dávno byly jejich plány odhaleny tajným spiskem sepsaným na Hebrejské univerzitě někde u Tel Avívu, který četlo jen pár vyvolených s názvem Protokol Sionských moudroců. Celý holokaust je mýtus, ofiko moje babka natáhla brka v Osvěčimi, ale každý ví, že to byly lázně (Němci o tom natočili pravdivý dokument, byly tam autentické záběry šťastných lidí). Židi si sami vybrali finančnictví, aby ovládli celý svět, namísto, aby se věnovali něčemu bohulibému jako je pěstování vepříků na dobré masíčko, jsou to všechno odporní vegetariáni a vegetarián nemůže být demokrat, jak říkal Vence Pružinskyj zastánce těch klasických hodnot, naší mezinárodní chlouby a nového vědního oboru tunnelingu (obohatili jsme slovník světa jako předtím slovem robot od slova robertek). Židovská klika ozurpovala území, které leží na ropě, zlatu, drahých kamenech a mléku co smrdí, na kterém nikdy nežili a teď o pracovitých a mírumilovných Palestincích roznášejí tolik lží. Ekonomicky se hroutí, jejich bezcená měna je tištěna jak na běžícím pásu jejich národní bankou, vlastněnou vojenskými korporacemi a mediální lobby, lže o ekonomické situaci státu Izrael a neopak zkresluje hospodářské úspěchy deváté pětiletky vedené Komunistickou stranou Filištínů. Ostatně už všichni Římani byli židáci když po staletí provincie nesla lživé ozančení Judea, až když se stateční barbaři z řad slovanů chopili moci v Římě byla provincie přejmenována na Phalesteu. Jo a svastika je židovská alternativa k Davidově hvězdě a židi zorganizovali VŘSR a stojí za chemtrails. Zdravím bratry araby a těsím se na další staletí míru lásky, pod právem šaría, kde budou naše ženy chráněny před nestoudností židovského Západu. Amen a Ježíš nám pomáhej se svojí maminkou svatou matkou boží Marií a taťkou Josefem, pravými to katolíky a hrází proti židovským pobíračům dávek a požíračům vepřového (tajně, lžou nám, nevěřte jim). Salám alejku, alejku salám (masovej, žádný sojový sračky pro vegoše). PS: Škoda, že se druhá půlka filmu nedrží dekadentní úroveň půlky první, protože jen dvě pekné půlky dělají přádnou prdel, takhle část filmu stála za produkt těch půlek.

<< předchozí 1 2