Rajesh_K.

Rajesh_K.

Dominik Petö

okres Ostrava
filmový nadšenec

homepage
Skype: domer.inf

25 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Velký Gatsby (2013)

  Naprosto neuvěřitelný film co se kamery, režie a výpravy týče. Nejvíc se mi líbilo propojení současné hudby do začatku 19. století. A super obsazení...DiCaprio si umí vybírat role, to se musí nechat. Opět ukázal, jaký skvělý herec on je! 142min pro mě ani nestačilo :-D Viděno v kině...(1OO%)

 • poster

  Zátah: Vykoupení (2011)

  Pro mě opravdu velikej mazec!! :)   Zase jednou film, který naprosto uspokojil mou akční duši. Stominutová stopáž ubíhá docela rychle a těch soubojů je zde opravdu hodně.. a to téměř bez žádných efektů.. a já se FAKT výborně bavil. Už teď je mi jasné, že tuhle brutálku nevidím naposled. :) ..(100%)

 • poster

  Kick-Ass (2010)

  Tak tohle byla opravdu sranda! Dlouho jsem váhal.. měl jsem ten film už dlouho připravený a uběhl nějaký ten čas než jsem se na to podíval.. ovšem pak jsem byl příjemně překvapenej. Ze začátku se vám to bude zdát jako obyčejná teenegerská komedie, ale potom se z toho rázem stane fakt kvalitní (díky Matthewovi), místama i emotivní zábavný akčňák se skvělou hudbou. :-) Nejvíc zde královala roztomilá Hit-Girl (Zabijačka) Chloe Moretz :) a potěšil také i Nicholas Cage! Pro mě osobně velké překvapení a dobrý nápad..(100%)

 • poster

  Rambo: Do pekla a zpět (2008)

  Akční film s velkým A. John Rambo i v takovém věku vypadal cool, fyzičku měl dokonalou, a hudba voněla nostalgií. Tenhle díl je už o něco drsnější a mělo to řííz! Julie Benz je stejně pěkná jak v Dexterovi. Zažil jsem úžasnou podívanou...Těším se na posledního Ramba, pane Stallone. :-) ...(1OO%)

 • poster

  Poslední samuraj (2003)

  Posledního samuraje považuji za jeden z nejlepších historických filmů vůbec. Příběh (včetně úžasných bojových scén) je plný emocí a krásy "dávné" kultury. Slovo ČEST má zde svou pravou podstatu a svůj význam. Můj oblíbenec Tom Cruise je zde naprosto perfektní a v nejlepší formě :-). Nádherné exteriéry, pěkná kamera..působivá hudba. Byl jsem z toho filmu hodně nadšený. ..(100%)!

 • poster

  Trainspotting (1996)

  Trainspotting mi otevřel oči! Ze začátku jsem měl k tomu filmu určité výhrady..ale později sem si řekl, že tak skvěle natočený film o drogách jsem snad ani neviděl. Ewan McGregor mě hodně přesvědčil a zahrál to na výbornou. Hudba byla super..obzvlášť na konci Underworld - Born Slippy! :-) Klasika jak byk. Tento film je bezesporu jedním z nejkultovnějších britských filmů všech dob. Co k tomu ještě napsat..možná že..Neberte drogy! ..(1OO%)

 • poster

  Nedotknutelní (2011)

 • poster

  Láska nebeská (2003)