Kmeny - Motorkáři (2015) (epizoda)

20% - 1. část - 3minutové ukázky lidí, které zřejmě měly vyplnit čas, co jim do 26 minut zbyl. 2. část - Návod, jak sbalit holku, když jsi motorkář. 3.část - Ukázky závodů. Už ani nevím, jestli chci vidět další díl.

Kmeny - Cosplay (2015) (epizoda)

75%-přijde mi to jako šaškovství, ale KONEČNĚ, tady jako v prvním díle byla subkultura hezky popsána.

Kmeny - Hooligans (2015) (epizoda) odpad!

0% - Nejde o hools, ale spíš ultras, s tím, že na konec je vloženo pár videí bitek, pravděpodobně stažených z internetu. Naprosto neprofesionální práce, jako bonus natočená s Plzeňákama, kterejm chuligánka funguje cca 5 let. Se Spartou, Baníkem nebo Slavií (i když jejich činy za posledních několik měsíců byly jen zničené grafitti a úspěšné sprinty) by vypadal dokument hned jinak. Měl bych i připomínky na režiséra/kameramana. Co jsem četl, tak natáčel podobných dokumentů více. Sám říkal, že aby ''pochopil'' hooligans (v tomto případě spíš ultras) tak se musí stát jedním z nich. Prvně jezdil tedy na výjezdy se Spartou, Slavií, snad i Baníkem a to i bez kamery! A pak si v klidu napochoduje mezi plzeňáky a natáčí s nima. Napočítal bych desítky důvodů, proč by měl dostat od fanoušků přes hubu víckrát, než psal. Na tenhle díl radím se nedívat, radši si pusťte nějaký dokument o hooligans na youtubu. Další věc - když dva Sparťani na začátku nabíhali s vlajkou na kameru, bylo jim původně řečeno, že se točí dokument čistě o Spartě, ne taková sračka, ve který by samozřejmě hrát nechtěli. Jinak už na začátku jde vidět, že Plzeňáci jsou opravdu hovada. Nejen, že si v autobuse po cestě nechají od třísetkilovýho polonahýho hrocha lít pivo do prdele, ale pijou GAMBRINUS! fuj

Kmeny - Skinheads (2015) (epizoda) odpad!

Nepŕijde mi, že by to bylo celkově o skinheads, je to o klokanech, který si v kotli ukazujou péra, o bohemáckym Peltovi s ročníkem 1905 v pozadí, o antifácích, kteří si ani nepřiznají, že jsou antifáci a snad o žádnym pravičákovi, kteří jsou pro skinheady jednoznačně nejtypičtější.. (jedinej dobrej komentář: Nail.

Kmeny (2015) (seriál) odpad!

Punk - 60%__Hools - 0%__Rap - 15%__Cosplay - 75%__Motorkáři - 20%__Skinheads - 0% __ průměr 28%

Vejška (2014)

Až na fakt nerealistickej konec paráda. 80%

38 (2014)

Původně jsem si říkal, že se na to nepodívám, že by mi bylo zbytečně smutno a tak, no nevím jestli jsem to měl dělat. Tuhle poctu si určitě zaslouží. 95%

Hvězdy nám nepřály (2014)

Už od poloviny filmu mi byl jasnej konec a film jako celek mi přišel jako pokus o citový vydírání.

Comeback (2008) (seriál)

S Okresním Přeborem jedinej dobrej výtvor Novy.

Ovládací panel
2 body