BlondJames

homepage

3 body

<< předchozí 1 2
    • 3.10.2019  20:02

Dávám 4, protože až nám to "všem" dojde tak dám s přehledem 5...A to nejen proto, že je na čase se probrat lidi!!! :-)

• 17.9.2019  17:10

Pro holky ideální , nic víc jsem od toho ani nečekala.Nezklamalo, naopak.

• 17.9.2019  16:56

Až na sexy herečku(dobrá, dejme tomu, na obě sexy herečky) a krásné honosné sídlo(při jehož sledování si okusujete tichou-no možná ne tak tichou, záleží na tom- jak moc cvakáte závistivou nudou zuby) nám tento film nic nového nenabízí, takže fakt nechápu, proč a jak a kdy.. slabší dvojka..

• 7.9.2019  00:46

Bla bla bla a hodnocení o ničem.Proboha lidi proberte se!TOMUHLE JÁ totiž říkám JEDNOHUBKA SE VŠÍM VŠUDY!!!

• 30.8.2019  22:36

Když přivřete obě oči, tak je to docela fajn podívaná

• 26.8.2019  16:52

Je to opravdu "TEN BLACK MIRROR" ?! A nebo jen 50 odstínů černé (50 shades of black).... nevím, jsem zmatená..

• 22.8.2019  22:27

Neurazí, nenadchne, ale co ti modří vlci a fialová vovce? Zachránily to povedené mimiky postav, takže proto dávám 3*.Není to tak dávno, co jsem viděla indický animák, dokonce již dvojku..A jehož mimika postav byla natolik příšerná, že opravdu nechápu kde vzali na rozpočet...Tudíž ano, není to možná taková bomba,ale rozhodně to není ani takový propadák, i pár příjemných vtípků tam bylo, co víc chtít u pohádky kterou si pustíte na dobrou noc, ne? :)

• 3.8.2019  16:10
    Holky pod zámkem (TV pořad) (2015)

Jediné, co bych vytkla, tak je určitě spoustu chvil, kdy jsem si musela scénu přetáčet furt dokola, jen abych vyzkoumala, co se snažila dotyčná osoba říct, nevím, zda se režiséři vysmývali lidem, kterým není skrz jejich zkažené zuby nic rozumět, a nebo jim naopak rozuměli, ale přidat titulky už pro ně bylo fyzicky i psychicky prostě až moc náročné.Za mě osobně je dokument pěkně natočený a splnil všechna má očekávání, až na jedno, je to opravdu vše?Chci víc!! Chci vidět, jak jsou na tom lidi hůř, jen abych se mohla cítit lépe, a nejen to, chci vidět to, co mě donutí přemýšlet o tom, jak určitě nikdy nechci dopadnout, a já věřím, že i to byl jedním z důvodů, proč byl tento dokument natočen.Takže chápu zdejších 50% ...přesně jako JIN JANG.

• 1.8.2019  18:21

Co to k sakru bylo?!

• 23.7.2019  09:13

Když si chcete odůvodnit proč vyhazovat do moře nejen plastové lahve, pak si s radostí pusťe tuto pohádku.A hurá můžeme potom hromadně dělat bordel ve jménu dobra...

• 29.6.2019  23:28
    Inkarnace (2016)

takova utahanější a nudnější verze filmu Cela

• 26.6.2019  14:46

mně se to líbilo na 3,5 rovnejch,ani tak moc blbé,ale ani tak moc super, ale neurazilo, ba naopak...

• 24.6.2019  12:21
    Jsem matka (2019)

Koukat se na to dalo, i když většina mých spoludiváků u toho zalomila po chvíli hlavu..Já tedy plna očekávání (také bych nahradila lidstvo, kdybych mohla) koukala až dokonce, který přišel a fakt mě nasral...takže místo 4* rozhodně tři, a to se cukám, protože bych za to co se mnou udělalo dala nejradši dva...Ale je fakt, že jsem na ten konec čekala i když se mi už chtělo spát, a to se také přeci cení.. :)

• 15.6.2019  14:22
    Bajkeři (2017)

Nápad skvělý..ale přehrávání herců tááááák nepříjemné, že jsem si málem vyrvala všechny vlasy...díky bohu za těch pár vtipů...Ale pokud jde o děcka?...Tak ty to baštěj, takže pokud je vám víc jak deset let, neváhejte, koukat na ty jejich vysmátý šťastný ksichty pro mě bylo ještě hezčí než ten film ;)

• 13.6.2019  16:24

já už od mala chci draka.chci ho i teď přestože několik desítek let je už za mnou...takže trojka je rozhodně lepší než dvojka a za mě plnej počet, protože při "sváděcím" tanci jsem svým hysterickým smíchem plným slz dojetí vzbudila i vedle mě spící (velmi hlubokým letním spánkem) kamarádku...nakonci jsem chtěla ubrat jednu hvězdu, než mi došlo, jak dokonalá myšlenka to je...A ubrečená jsem byla tak, že jsem si musela ráno dát na voči dva pytlíky čaje, protože se to se mnou táhlo celou noc...moc pěkný...moc moc..miluju draky a miluju tuhle pohádku <3

• 13.6.2019  16:15
    iBoy (2017)

souhlasím s Victooorka...super absolutně skvělý nový nápad (protože konečně ze světa scifi něco co nestaví svou sledovanost na vesmírných lodích, alienech a hackerství))...herecké obsazení ideální(protože zde nemáme filmové hvězdy které vás nalákají na film, a vy si pak koušete nehty nejen hrůzou), prostě originálům dávám možná víc než si zaslouží,ale přesto to nízke hodnocení si nezaslouží..viděli jste vůbec filmy, které maj hodnocení větší, a přitom je to klasický béčkový nic? proto mi nebere hlava, co víc by ti lidé vlastně chtěli-originalitu?-zde jí máte...nelíbí se vám herecké obsazení-pak zde máte na výběr, a svého favorita si určitě najdete---a tím asi končím, protože mi přijde že je zbytečný cpát někomu vlastní názor, dokud si ho neudělá sám...takže doporučuji nečíst komentáře, prtoože takhle jsem přesně i já odsoudila spouuuustu filmů... .´)

• 13.6.2019  16:08

prostě to, když zfilmujete knihu...pak to prostě celé přesně takhle poserete!

• 6.6.2019  17:37

no možná spíš 2*...ale že je to ta "mechaštrajsandka" ...

• 5.6.2019  17:58
    Komorná (2016)

Já už toho VERBALA nemůžu ani cejtit, z jeho komentářů se mi točí mozek, hlavu patu to má tak maximálně v jeho hlavě, a ty výblitky co dokáže vytvořit a který mi přišly toliko vtipné, když jsem na něj jako čerstvý teenager narazila, mi teď znechutí jakýkoliv pohled na jeho jméno...bože odpusť mi, ale kdybych mohla, udělám nějaký reset, abych si v klidu mohla číst NORMÁLNÍ komentáře a nemusela prodírat jeho výměškama, které vychází bůhví odkud...Komorná je totiž zrovna ten film, u kterýho by měl člověk jako je tady madam Verbal!! jen šoupat nohama .Protože to, že ještě člověk dokáže vymyslet takový slátaniny slov, z něj nedělá BORCE, který dokáže recenzovat filmy na nějaké úrovni..takový člověk totiž úroveň nemá, takže pokud tomu Verbal naloží za tři, tak u mě to bude za pět, pokud tomu naloží odpad, tak nepřemýšlejte a ihned si ten film pořiďte, protože síla slov tohohle vytřiducha(vrbála) rozhodně minula velkým převelikým vobloukem.

• 5.6.2019  09:39

Jestli jste jako "tady vostatní" tak se vám to líbit nebude.Ale pokud díky bohu nejste jako "tadyvostatní" tak po všech těch kravinách, které tu mají pro mě nepochopitelné nadhodnocování a z komentářů se vám na čele po čase vytvoří důlek, z toho vyťukávání morseovkou S.O.S !!!Už jsem ani nedoufala, že shlédnu film, který uteče tak příjemně rychle, a u kterýho nebudu furt odbíhat, jen abych oddálila ten nekonečný přísun nudy a srač**.Ale jo!Je to tu !Takže nevezete-li se s tou jejich rádoby multikultovní sebemrskačskou(nepochopí jen ti, co to dělají ;-)) vlnou, pak se nenechte odstrašit několika rádoby chytrejma komentářema a určitě si nenechte ujít tuhle velmi chutnou nevtíravou jednohubku, která chutná jako preclíky v čokoládě..mmmm

• 19.4.2019  11:06

Po dlouhé době český film, který se mi líbil se skoro vším všudy.Ale jelikož plným počtem hodnotím pouze ty filmy, na který bych se koukla klidně i po druhé,tak mi to zde celé kazila hudba, která mně osobně iritovala natolik, že jsem tu jejich desku musela jednou dokonce i přetočit(až tak mi rvala uši)tudíž hvězda dolů.Sice jsem se nepopadala smíchy za svýho milana, ale tak už to ve světě a ve vztazích chodí.A tento snímek o dramatech všedního života je nabit tolika emocemi, že jsem si nakonec i pobrečela. Tahle komedie je natočena nevtíravým černým humorem, kdy se možná párkrát zasmějete v hloubi své duše, ale za to s porozuměním a od srdce.Což je 100x lepší, než když se tvůrci zaměří na všechny cílové skupiny lidí a za každou cenu se snaží být vtipní pro každou z nich, z čehož nakonec vznikne salát všech možných absurdit a bezvýznamných vtipů, u kterého je vám(nebo teda aspoň mně) po většinu času trapně.Vyhneme se zde konečně i přehrávání hereckých výkonů,jelikož každému(herci) sedla ta jeho role doslova "jak prdel na hrnec", což filmu prospělo i ve chvílích kdy ani o nic nešlo, ale i přesto v těch chvílích utvořili dojem, že právě o všechno jde.Takže určitě nesouhlasím s Tosimem a jemu podobnými, že nadhodnocujeme, ba naopak! Já se právěže divím těm, kteří zde podhodnocují, neboť právě kvůli nim čeští režiséři splácavají přepálené srač*y na který se fakt nedá koukat.

• 16.4.2019  11:15

Tohle mi prostě sedlo se vším všudy, nechápu, co by si lidé mohli ve filmu víc přát, takže za mě určitě 4* protože já ten konec pochopila ;)

• 11.4.2019  15:13
    Wonder Woman (2017)

Tak jestli mezi nima proběhl sex?...Vždyť je to jasné, podívejte se na plakát, a přivřete trochu voči ..Myslím, že je to jasné, že wonder woman porodí malého wonder "mena" !!

• 18.3.2019  13:23
    Florian (TV seriál) (2015)

JÁ TO MUSÍM VIDĚT!!! a v tom případě vy také :)

• 13.3.2019  01:36
    The Beyond (2017)

To je tak, když je někdo línej číst, a myslet. Pro takové tu potom točí filmy, které šíří poselství "vzdělávání". Takové ty filmy, u kterých si přejete (pokud jste aspoň trochu vzdělaní)aby se už něco dalo do pohybu, nebo doufáte, že "myšlenka dne" o které natočí hodinu a půl dlouhý "dokument" , bude něčím větším, než objevem, že Země není placka. 1* za vesmír(i když zde mám nutkání dát vesmír do uvozovek).

• 1.3.2019  15:29

tak já jsem naštěstí trailer neviděla vůbec, a den předtím jsem koukala na průměrnýho animáka The Son of Bigfoot , kterému jsem dala za tři, takže nad čtyřma hvězdama zde ani nebudu přemýšlet, protože já se nařehtala o mnoho mnoho víc než u Bigfoota :) takže u pohádek bych radila (vzhledem k ostatním komentářům) na trailery nekoukat- :D

• 28.2.2019  17:22
    Maxinožka (2017)

Jde vidět, že čím dál více animovaných pohádek se opírá o důvěru v rodinný krb, rodinné soužití, prostě o rodinné hodnoty vůbec a to se mi líbí. Co mě ovšem zklamalo je, že zde bylo tak málo humoru, že nemůžu uvěřit, že se na tom podílela i Francie. Konec pohádky mě pobavil asi nejvíc, ale škoda, že se to v tomhle duchu neodehrávalo hned od začátku, jinak bych určitě dala o hvězdu víc, neboť miluju animované pohádky se vším všudy, takže nejsem náročná ani tak na humor a provedení, jako spíše na vtáhnutí do děje.

• 27.2.2019  21:41

Druhé pokračování je sice o trochu akčnější, ale bohužel opět ne rychlejší, což může být na škodu polovině populace, neboť jsme (stále-bohužel, bohudík) v roce 2019 a zákony jsou pořád stejné, tudíž většina z nás musí pracovat a tak nemusí tenhle seriál, bohužel zpracovat, což je veliká škoda. Já totiž souhlasím s komentářem od Malarkey (u první série) kde se, mimo jiné , dočkáme příjemné změny a místo hrdinů zde budou hrdinky. A jelikož já osobně jsem sice žena a děti nemám, přece jenom jsem u každého dílu (díla!) zamrzla a uronila na litry slz!!!A to nejenom proto, že jsem žena, ale především pro myšlenku tohoto díla... Pokud neočekáváme jen (jako mnozí z "kritiků" ) rozhřešení,akci a prostě tu verzi slohové práce ze základek ( - úvod, stať a závěr-) ale naopak, tak já jsem byla pro změnu (uřvanější a uřvanější) více a více blíže lidem, kterými opovrhuji. Bohužel jsem knihu nečetla, ale jakožto vášnivý čtenář vím,že pojmout takovéto dílo(myslím si, že mistrovské) filmařsky, bylo veliké, ale velmi chutné, libové, sladkohořké sousto. Každý díl mě donutil přemýšlet nad tolika lidskými vlastnostmi (díky tomu, že zde nahlížíme do osobního života hlavních postav jakožto hlavního hrdiny).Takže i když je to, bohužel, natočeno v podání seriálu pro "ženy na mateřské" nebo muže (já osobně jsem také z poloviny zrádkyně pohlaví, takže předsudky nemám-naopak se ztotožňuji s názory obou pohlaví ;) u čehož tedy neočekáváme, že nás ke křeslu přilepí jakýkoliv díl a kde už rozhodně neočekáváme, že co díl to film. A to je, vzhledem k této "hluboké" pravdě o konci světa (považuji se za kult, sektu, klan....či jak se tomu dá ještě nadávat...GREENPEACE) taková škoda, že vzít to do rukou někdo trochu náročnější na seriály, tak věřím že by se to dostalo pod kůži i těm co bohužel na seriály čas nemají ...

• 20.2.2019  00:03

Simon Rumley dokázal to, co málokterý režisér.Já z toho filmu zhnusená nebyla, já byla nadšená, hned jsem začala po tom režisérovi pátrat, protože zfilmovat něčí šílenství (nebo šílenství jako takové) je pro mě jako kritika(neboť šílená jsem ha-ha) dost odvážný krok...a proto jsem hodně filmů kvůli tomu odsoudila(ne kvůli tomu, že si režiséři věřili natolik, že se odvážili tento krok podniknout),ne kvůli tomu, že by na to neměli, ale kvůli tomu, že si s tím málokdo věděl opravdu rady a přesto do toho šli (kvůli penězům) zde je OVŠEM cítit, že režisér moc dobře věděl co dělá a BRILANTNĚ si s tím poradil...já probulela celej film, to neříkám nic ...ale depky z něho nemám, ba naopak..takže bych si troufla varovat slabší povahy jako je třeba J*A*S*M (s pokorou ;) a "můj oblíbený" LIVINGDEAD a jeho příšerné překlady (opravdu nevím, kde se tento Bertík učil anglicky,který samozřejmě svou arogancí a absolutním nevkusem na filmy opět nezklamal :)

• 4.2.2019  14:15

Sice nevím jak zde POMO, já osobně ale Almodovara miluju,a s tímhle režisérem bych ho ani nesrovnávala, já osobně(také) jsem z filmu byla velice příjemně naladěna, a pro mě to byla velice velice ale opravdu velice chutná jednohubka, se skvělým tím vším (tudíž onen interiér,hadry,kamera,krasná naklonovaná pipinka(klidně bych si jí hned uvěznila doma taky , kdybych mohla) atd atd...všechno do sebe krásně a nevtíravě zapadá,což pro některé muže,může být i nejspíše hodně a dost vtíravě nu-udné.Jediné co podotknu snad, by bylo nejspíš to,že by mě ty tolik předvídatelné kroky naopak překvapily (a zde by se hodilo dopsat -nepříjemně) a naopak tam nebyly, že? přeji krásnou podívanou všem, i když si můj komentář vzhledem k oblíbencům asi nikdo ani nepřečte,smutné ha.ha.ha

<< předchozí 1 2