Bílá nemoc (1937)

Silný zážitek z tohoto válečného protifašistického dramatu .Obsazení ktomu se opravdu netřeba vyjadřovat...opravdoví páni HERCI.Obdiv i za odvahu k natočení tohoto filmu vzhledem k době kdy vznikal

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Sice prodchnuto nezapomenutelným ,humorem,herecké obsazení na jedničku ale za mně těch 75ˇ%,ale to nejspíš proto,že westerny nejsou zrovna můj šálek kávy.

Čarodějky z předměstí (1990)

Film pro dět,který jsem s těmi svýmy několikrát viděla .děti,zvířátka kouzla tak za tři* těm mým se to líbilo

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Místy děsivá,místy podívaná k zasmání,nekteré scény morbidní viz zlomená noha a plivání pecek brrrrrrrr. skvělé her. výkony ústřední čtveřice

Spadla z nebe (1978) (seriál)

Viděla jsem jako malá,ale jo za 2 mítama vtipné

Projekt X (1987)

Dojemný příběh u záběrů na umírající šimpanze se mi stahoval krk.Prostě nesnáším jakékoli pokusy na zvířatech,jsou pro mně ospravedltelné jen pokud jde o záchranu lidských životů a jiná alternativa není možná

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Mám moc ráda nad některými příběhy které se skutečně udály,až mrazí. Se musím pochlubit v odhadech jsem se trefovala poměrně často

Addamsova rodina 2 (1993)

Stejné hodnocení jako u jedničky bych chtěla dělat dětátkům na táboře vedoucí a Adams nejmladší nemá chybu :-))

Addamsova rodina (1991)

Taková normální morbidní rodinka mně vždycky pobaví.

Ovládací panel
1 bod