• Reality-TV

Kandidát (2013)

Film, ktorý som videl v letnom kine ma osviežil. Dosť som bol prekvapený, že je to česko/slovenský film. Na tú kvalitu, v akej bol spracovaný, dávam režisérom jednotku. V prvej polovici som trochu zaspával, avšak v druhej polovici sa to poriadne roztočilo a film začal byť oveľa zaujímavejší.

Sherlock (2010) (seriál)

Viac, viac, viac!!! Sherlock v tomto podaní je najlepší, akého som videl! Arogantnosť, predvídavosť a puntičkárstvo, to ma najviac na ňom fascinuje. Proste ako vie každý detail premyslieť. Spolu s Johnom Watsonom, tvoria perfektný detektívny pár. Seriál z tvorby BBC si ma aj získal tým, že sa deje v Londýne, čo je z mojich najobľúbenejších miest. Jedine čo by som vytkol, je Moriarty. Mohli dať iného herca, pretože Andrew Scott sa mi vôbec nehodí na tú postavu.

Futurama (1999) (seriál)

Ďalší seriál z dielne Matta Groeninga. Futurama si ma získala hlavne svojím prostredím aj dejom. Pretože dej sa trochu podobá na Simpsonovcov. Každý deň sa posádka Planet Expresu vydala na hocijakú planétu v našom širokom vesmíre a to ma strašne fascinuje. Len velikánska škoda, že seriál skončil. Dúfam, že sa opäť obnoví.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Táto žltá rodinka moje srdce získala, keď som bol malý. Úžasný humor ma dakedy až rozosmeje, hlavne keď robí niečo Homer. Jedno veľké pozitívum pre mňa je, Simpsonovci idú s dobou. Teda, že sa tam objavujú nové výdobytky súčasnej doby. Simpsonovci patria medzi moje najobľúbenejšie seriály všetkých dôb.

Zůstaň se mnou (2014)

Príbeh veľmi nadanej Mii bol na začiatku celkom fajn. Avšak po nehode, to pre mňa išlo trochu dole vodou. Stále menenie sa dejov mi liezlo na nervy, ale malo to aj svoje ruže. Pretože po nehode ma to "naplo" že čo sa vlastne bude ďalej diať. Či zomrie alebo nie, či pôjde na vysokú alebo nie.