• Pohádka

Příběh služebnice - Lháři (2019) (epizoda)

jjj tak tehle díl stal za to, zatím to vypadá na zavěr typu: na každou svini se vaří voda...tak bude happy end? uvidime...

Příběh služebnice - Na stráži (2019) (epizoda)

postava June v podani Beth Moss je čím dal víc zvláštní, říkáte si proč nechape...proč se tváří tak jak se tváří...jako kdyby ji ten system zžíral ze vnitř...to že maji volnou ruku ve scénáři jim činí určité potíže...jako když pejsek a kočička pekli dort... uvidíme kam ten příběh dal chtějí směřovat happy end či potopu? zajimalo by mě jak do toho scénáře 3.serie zasahovala Atwoodová

Příběh služebnice - Marie a Marta (2019) (epizoda)

čekala jsem asi všechno, ale tohle ne...jde to fakt od 10 k pěti...1. dil ušel..a na prvni dvě serie to opravdu nemá :( natahuji příběh z vody a je to zdlouhavy...

Příběh služebnice - Noc (2019) (epizoda)

když skončila 2.řada, nasla jsem na netu ještě film a musim rict že serial je lepší, říkala jsem si jaka je knížka, když ve filmu je Serena stará a v serialu mladá a krásná...čekala jsem od autorky závěr, ale byl nijaky...asi tak jako poslední díl druhé řady...konec otevřený, čekala jsem asi všechno, ale tohle ne...jde to od 10 k pěti...1. dil ušel..ale na prvni dve serie to nemá :(

Sebemilenec (2013) (TV film)

kdo tu tvrdí že je ten film nesmysl,měl by se stydět... jsou některé ženy tak submisivni, že si nechavaji agresi líbit, protože jsou přesvědčené ze si to zaslouží, musí vydržet pro udržení rodiny...apod. ačkoli se to zdá jakkoli hloupé oni jsou tak vydeptané, že z té situace nevidí žádné možné řešení, protože jsou partnerem přesvědčovány o jejich vině, jejich selhaní a hlavně že to bez toho chlapa nezvládnou...kéž by jim okolí se snažilo pomoct vyjit z té klece ven...bohužel rady kamarádek nepomáhají, jediná možnost je, jít do kvalifikovaného centra kde jim pomůžou najit půdu pod nohama...a hlavně se dostat od agresora, který je jinak dál zpracovává

Den patriotů (2016)

co říct? tohle by se nemělo stávat... útočníci tím nic nevyřeší zbytečně zranění a mrtví... nikdo ani nechce válku...ať už je klid... akce americké policie je výborná, i filmové zapracování skutečných záběrů útoků do natáčení, to kam se naše české kriminálky hrabou

Ženy v běhu (2019)

no tak na tuhle komedii bych zašla klidně znovu, perfektni spád, gegy Ondřeje Vetchého, ktery uz Život je život velmi pobavil a tady exceluje hlavně, kdyz učí syna nasazovat kondom...dobrá komedie na odlehčení od všech starosti ;)

Stanfordský vězeňský experiment (2015)

z psychologického hlediska zajimavy počin, na druhou stranu tohle psycholog prodělal, ani když byl vězeň co nejvic úslužný tak se nápravnému důstojníkovi nazavděčil, agresivita stoupá na obou stranách, ale napr.důstojník má vždy navrh...je to odporné... film zajímavý, dobře zpracovaný, ale určitě to neni nic co bych koukala znovu :-/

Já jsem noc - Pilot (2019) (epizoda)

je to zvláštní příběh dle skutečné události, ale prijde me ze se to prilis natahuje, stejně jako příběh služebnice ten si taky dřív prectu v knižní podobě než se na hbo rozhoupnou a přidají další díly.