Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Akční
  • Krimi

Big Lebowski (1998)

Tak tohle zrovna není film o kterém budu vyprávět svým vnoučatům! :D

plakát

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Jeden z nejlepších dokumentárních seriálů,ale opravdu ta jednostranost je tam velká a věřím že např. vietnamští piloti by taky měli co říct v komentářích!Snad se nám dostane další série která bude vyvážená!ale i tak 5...

Lovci stínů (2007)

K zpracování filmu nemám jedinou výtku,je to napínavé i vtipné...ALE každého člověka musí praštit do čela ta všudepřítomná démonizace srbů,která je až urážejícíHodně se o toto téma zajímám a některé scény byly na zdvižené obočí!Bohužel nic není černobílé,jak si tvurci představovali!

Parada (2011)

Když jsem viděl Parade má láska k balkánským filmům se ještě víc prohloubila a vyhledávám je čím dál víc!Tento měl v sobě klasický yugo vtip i dávku dramatu!Obvzlaště jsem se bavil při vzájemném popichování Srbů,Chorvatů i Albánců,kteří tomu dávali šťávu :D jednoznačně 5 hvězdiček!

Duch maršála Tita (1999)

Odpočinková komedie!Regge verze písničky "druže tito mi ti si kunemo" mě doslova porazila!bomba :D

Nebe a země (1993)

Každý film který Stone natočil,mě naprosto vtáhl do děje a nepustil!Nebe a země není vyjímkou!Hudba a režie jsou naprosto dokonalé a jejich mistrovství je v každé minutě filmu znát!pět hvězd...

Odpočítávání (2010)

Výborní tři herci tomuto filmu dodali šmrnc,ale jinak je zpracování ubohé a béčkové!Některé dialogy typu:kdo tu má jakou pravomoc!byly až místy k smíchu!Nevím jestli je to nedostatkem peněz nebo neschopností tvůrců?!Snad se někdy dočkáme trošku vymazlenějšího remaku...Za osazení a námět:tři hvězdy!

plakát

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Přesně můj vkus!Nedávno jsem se přistihl,že několik hlášek z tohoto filmu používám snad každý den! :)

Ovládací panel
4 body