Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Akční
  • Krimi

Metanol (2018) (TV film)

Dobrá práce,smekám před autory!Takhle má vypadat kvalitní Tv film,těším se na dvojku!

plakát

Ztratili jsme Stalina (2017)

Udělat z tohoto tématu černou komedii je brilatní ale trochu uchylný nápad a mě se líbil!Nemůžu se z toho vzpamatovat :D

Na doraz (2017)

Napínavé jako struna!Halle Berry alias Liam Neeson v sukních,jen na místo Albánců jsou záporáci američtí burani!Nebýt lehce dementního konce dal bych i 4*!

plakát

Světlo mezi oceány (2016)

Romatická pecka která uplyne jako voda.Alica Vikader je kočka a vše jsem ji věřil,Michael Fassbender opět výborný a zase mě prostě bavil,ten by snad udělal dobrý film i kdyby ho dělal Troška! :D

plakát

Zapomenutí vůdci (2016) (TV seriál) odpad!

Ruské přepisování minulosti jede v plném proudu i v součastnosti,díl o Molotovovi je naprostý vtip,ale dokument se tváří erudovaně,svěže a moderně!

71 (2014)

Britský voják ztracen uprostřed nepřátelského Belfastu 1971...utěk o život začíná!Pro mě obrovské filmové překvapení,které si zaslouží větší pozornost!

Deník strojvůdce (2016)

Srazil jsem 21 lidi...8 zen a 15 muzu...pockej,to je ale 23...ok,tak 23 no!Neuveritelne cerna hlaska!;)

plakát

Anticharta, mechanismus loajality (2017) (TV film)

Zní to sice divně ale Eva Pilarová se k tomu jako jediná ve filmu postavila jako chlap a za to má můj respekt!

Čistá práce (2008)

Výborný film se Stathamem?Už jsem myslel že snad neexistuje ale spletl jsem se...

Ovládací panel
4 body