Světlo mezi oceány (2016)

Romatická pecka která uplyne jako voda.Alica Vikader je kočka a vše jsem ji věřil,Michael Fassbender opět výborný a zase mě prostě bavil,ten by snad udělal dobrý film i kdyby ho dělal Troška! :D

Zapomenutí vůdci (2016) (seriál) odpad!

Ruské přepisování minulosti jede v plném proudu i v součastnosti,díl o Molotovovi je naprostý vtip,ale dokument se tváří erudovaně,svěže a moderně!

71 (2014)

Britský voják ztracen uprostřed nepřátelského Belfastu 1971...utěk o život začíná!Pro mě obrovské filmové překvapení,které si zaslouží větší pozornost!

Deník strojvůdce (2016)

Srazil jsem 21 lidi...8 zen a 15 muzu...pockej,to je ale 23...ok,tak 23 no!Neuveritelne cerna hlaska!;)

Anticharta, mechanismus loajality (2017) (TV film)

Zní to sice divně ale Eva Pilarová se k tomu jako jediná ve filmu postavila jako chlap a za to má můj respekt!

Čistá práce (2008)

Výborný film se Stathamem?Už jsem myslel že snad neexistuje ale spletl jsem se...

Mandarinky (2013)

Film s osobitou atmosférou a s nejlepší filmovou hudbou.

Pan Church (2016)

Béčkový Eddie Murphy začal kopat první ligu,no to jsou věci...

Volyň (2016)

Film který si tak trochu hraje na velkou syrovou filmařinu!Jakoby osudy a příběhy všech těch lidí byly tvůrcům ukradené,když se o postavách v podstatě nic nedozvíme a má nás jen strašně pohoršit a šokovat jak byly mučivě zavražděny!Události na Volyňsku by si zasloužily lepší zpracování než 150 minutovou řezničinu jen s umyslem dostat diváka na kolena!A to nemluvím o katastrofálním střihu.