Saulův syn (2015)

K čemu je výborný námět a scénář když díky kameře nevidíte jak se to děje!

Lepší svět (2010)

Další emocionální houpačka z Dánska!

Dozvuky (2012)

Polská sebereflexe i když jak u nás v podobě Habermanova mlýnu tak v Polsku v podobě Dozvuků,plály ve společnosti i dost kritické reakce,což bohužel ukazuje jen naši společnou postkomunistickou nemohoucnost přiznat si,že i naše společnosti skrývají obrovskou socialní zkaženost!Dozvuky mě oslovily ale občas měly trošku závan průměrného Tv filmu,takže proto jedna hvězda dolů!

Neerja (2016)

Neerja určitě velká hrdinka.Totálně nevyužitý dobrý námět.Škoda že indové si potrpí na ten přehnaný patos který dost ruší v celém filmu a to opravdu nejsem žádný studený čumák!

Požáry (2010)

Dva sourozenci pátrají po temné minulosti své matky na středním východě.Silný a tvrdý film s velmi přísnou zápletkou!Víc takových záležitostí...

Cena svobody (2014)

Hezký a upřímný film o uprchlících ze Sudánu který citlivou duši dojme.Ale pozor,to dojmutí u vás může být oslabeno příšerným brněnským dabingem,takže určitě radši titule :D

9. duben (2015)

Depresivní a bezvýchodný příběh dánské jednotky která se snaží zastavit německé okupanty jen s lehkými zbraněmi.Opět seveřani nezklamali,žádný obří krvák,který se u takových válečných filmů většinou čeká ale i tak mají na tu tísňivou atmosféru snad dáni patent!

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Liam Hemsworth ty špatné filmy snad přitahuje,což je opět tentýž případ,snad se mu z nich povede vymanit.Jinak zbabraná dvojka která nebavila snad ani chvilku,dvě hvězdičky snad jen z nostalgie.

V zajetí démonů 2 (2016)

I na podruhé nadprůměná hororová podívaná.Wan tohle prostě umí

Už je tady zas (2015)

Pár opravdu povedených scén,hlavně ta na film Pád třetí říše v kanceláři TV ředitele,která se i hojně paroduje na youtube.Jinak spíš slabší průměr,němci umí víc...

Ovládací panel
3 body