Zodd

Zodd

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 16.8.2018  21:04

Po informační stránce docela chudé, ale líbilo se mi to použití slavné české ironie, která se na našich televizních obrazovkách už moc nevyskytuje. Samozřejmě, že nejde o humor České sody, ale pro poučení dítěte a pobavení dospělého je materiál i stopáž akorát.

• 13.8.2018  11:09

Jackie Chan v romantické komedii? Dá se to. Jeden dva souboje s Bradley James Allanem a... akce poměrně slabá. Konec ale mohl být kratší.

• 31.7.2018  10:21
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Skvělý seriál, kterému jsem ze začátku nemohl moc přijít na chuť, protože mi moc nedošlo, z čeho si dělá srandu. Ovšem klišé postav z kriminálek to paroduje výborně. Jde tedy spíše o formát sitcomu než komediální verzi parodujícího formátu, ale to byl slavný britský Red Dwarf taky, takže nevidím, kde by mohl být problém. Jen tu pětihvězdu si zatím nechám v záloze. Český dabing, kde byl Andy Samberg dabován Michalem Holánem, může ze začátku trochu iritovat, ale dá se přes to dostat. Avšak cameo Adama Sandlera bylo jedno z největších překvapení, co jsem v poslední době v televizní tvorbě viděl.

• 31.7.2018  10:17

Mimo akci jen taková rodinná (čímž myslím dětská) pohádka. Což nevidím jako velký zápor, ale to studio už dokázalo víc. Přeju jim ten úspěch, že značka stigmatizující své fanoušky do vod nerdů a fanboyů se v poslední dekádě transformovala v nejvíce mainstream filmové studio, které má sociopolitický podtext vycházející ze srdce, popkulturní narážky i vtipy na sebe, čímž dokázala oslovit různé diváky z celého světa, ale poslední dobou těží víceméně jen z toho. A to je docela škoda. Ovšem cameo Stana Lee je jedno z nejlepších. P.S. Nečekejte na post-titulkovou scénu, není tam žádné cameo a je to jen opakování jedné rádobyvtipné scény během hlavní stopáže. Mezititulková je OK.

• 2.7.2018  21:35
    Goldbergovi (TV seriál) (2013)

Čekal jsem, že to tu bude mít asi o 20% víc, ale nevadí. Hlavní problém tady je, že koncept vychází z ´80-90-kových rodinných sitcomů (které se do našich luhů a hájů nedostaly) a bere se s nadsázkou. Adama Goldberga neznám, ale ty střelené postavy nejsou vůbec špatné a herci, i když ne moc zažití, to hrají dobře a s chutí. A jo, The Middle mě stále nechává většinou chladným.

• 23.5.2018  13:30

Ještě si pamatuju, jak se tehdy na projekci nejméně polovina hostů smála a potom si to zde nikdo nepřiznal. Ano, je to kinematograficky datovaná konvenční hollywoodská rychlokvaška a i čeští distributoři zas jednou použili klasický marketingový tah, ale tak proč ne? Proč když zdejší elitismus hadr už nemá nějaký pátek žádnou moc, i původní účel webu se ztratil v prehistorických časech, se stále přetvařovat (-> nejstarší komentáře, procenta mi jsou jedno)? No, rád jsem vás všechny poznal, fellow soldiers, ale je čas jít do důchodu a užívat mládí jinde...

• 20.5.2018  13:29

Tomu filmu opravdu sráží body, že si hraje na mnohem chytřejší, než je doopravdy, všechno tu divákovi prakticky padá do klína pod tím CGI pozlátkem. Robert Downey Jr. má své charisma, které to celou dobu táhne, ale je na druhou stranu určitě největším důvodem úspěchu. Jinak ovšem ta částečná poameričtělost viktoriánské Anglie není příliš koherentní. A když se u nejnapínavější scény směju, úplně nejvýš s hodnocením nepůjdu.

• 15.5.2018  23:50
    Deadpool 2 (2018)

Konečně! Po dlouhých 27 letech se náš červený sráč konečně dočkal skutečně dobrého filmu! Není to jen čistý fanservis a marvelovský “kameňák”, kde se skvělý vtip v zápětí střídá s trapným, ale (ne)skutečný film s filmovou autenticitou, emocemi i chytrými (!) meta-vtipy, které jen tak nevyšumí do prázdna. Soundtrack je cool a se scénami je v symbióze. Občas se scény táhnou, ale jako komiks převedený na filmové plátno přizpůsobený nové době funguje výtečně. Počkejte na mezititulkové scény... P.S. Nechápu tvrzení, že dvojka je větší sázkou na jistotu. Jasně, první část mnohé překvapila svým pojetím, ale to je jediné, co od toho očekáváte? Dvojka podle mého má větší konzistenci a obecně dává věci víc do pořádku. Je v podstatě něco mezi jedničkou a klasickým filmem současného Marvel Universa, ale opravdu lidé od tohoto studia chtějí raději ten hype než vyváženost a smysl?

• 14.5.2018  00:11

Tak co nám tu vlastně kamarád Rosse z Přátel přichystal?Především nejsem hororový znalec. Trailery se nenechte vyhypovat - s žánrově věrným, ale v napětí a lekání zoufale neúspěšným (prvním) V zajetí démonů to nemá společného nic. Ale holy shit, předtím jsem si nedokázal představit, jak moc může němota ovlivnit psychiku z filmu. Upřímně takové rozpoložení z napětí během (!) sledování si dlouho nepamatuju. Je to jako ten strach zažít a přát si ve zlomku vteřiny se vypařit z kinosálu, ale přesto tam zůstat. Potom až tolik nezáleží na tom, že nic není 100% vysvětleno a originality v námětu není tolik, jak se může zdát. Představte si Jaws nebo Aliena, dejte na začátek silný úvod, ze kterého se bude rozvíjet psychologická rovina, malé místo dění, vypusťte po většinu stopáže slova a poserete se. Happy birthday to me! P.S. Tak oni to byli emzáci a ne mutanti. :( Ale co, ten hype na moje narozky zůstává...

• 5.5.2018  01:51

Nebudu předstírat, že jsem to pochopil. Akce bezkonkurenčně nejlepší ze všech Marvelovek, o tom se nebudu hádat. Některé postavy se hledaly - Thor s Rocketem i hořké setkání Tonyho s doktorem. Jenže kam vlastně toto neustálé natahování vede? Proč tu jsou emoce jak z kresleného filmu? Začínám být opravdu vůči tomu skeptický. Jasně, fanoušci dostanou, co chtějí. Vím, že komiksové knihy stejné značky/“podznačky” nemusí být na sobě závislé, a proto si dovolit cokoli, nechávat čtenářům otevřené otázky. Jenže u uceleného filmového univerza to zas tak nefunguje a vzhledem k tomu, co jsem teď viděl, bohužel takovou trpělivost nemám. A jako rozloučení s Robertem Downeym Jr. v této branži jde o maximální zklamání. P.S. Samozřejmě, nepopírám um Marvel Studios zakomponovat sociopolitický podtext a míchat akci i humor ve správném množství na správné místo, aby se bavila co nejrozsáhlejší věková kategorie (a nikdo proto neřešil originalitu). Ale i když jsem se po skoro celou dobu bavil, nemohu se po post-titulkové scéně zbavit dojmu, že mě studio neustále láká hypem jako na nekonečný seriál, i kdyby měli vyměnit další generaci herců. A tady je to opravdu moc, i vzhledem k tomu, že sem (!) dosud vedly všechny cesty. Kdyby to skončilo před titulky, zatleskám, ale tento marketingový tah je na mě falešný až příliš.

• 18.4.2018  12:32

Ta deus ex machina na konci byla velmi směšná (nebo trapná, dle perspektivy), o tom není pochyb. Ale líbilo se mi, že se k tématu film nestaví tak černobíle a dobře vyzdvihuje svůj podtext. Námět k nezaplacení, lepší konec a navázání na půl století starou kultovní klasiku si moc nedokážu představit. Proč tedy jenom ty tři? Scénář je hodně utahaný a sází na vztah diváka s hlavními opicemi (jsou to ve skutecnosti lidoopi (=apes X opice=monkeys), ale vem to čert). Taky u mě film doplácí na nedostatek normálních dialogů a to, že Caesar je z nich jediný schopný lidské mimiky (Serkis je výborný a ta CGI modifikace mu sedne, kdo to nečekal), ale chápu, že jinak by to nešlo, je to čistě můj problém. Nezakrývá to ovšem fakt, že se z toho dalo vytřískat víc. Mnohem víc

• 18.4.2018  02:47

Jako April Fools Joke nebo večerní zábava na Silvestra jde o nekonkurenční počin.Jinak jsem přetáčel, dokud jsem nenarazil na další reklamy, mě jen tak nedostanete ;)

• 9.4.2018  13:37
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Kdysi můj nejoblíbenější seriál (vedle tBBT, tedy když ještě tvůrci znali inteligentní humor) se změnil a je to do očí bijící. Čert vem změnu dabingu, i když nechápu to přeobsazení výtečného Bohdana Tůmy do jiné role. Humor je více politický, brutální a nelidský, s mnohem více vypípanými sprostých slovy, avšak největší změna je cítit v postavách a jejich rolích. Stewie již není matricidním megalomanským sociopatem, ale víceméně přátelským homo/bisexuálním vynálezcem/géniem, který má snad vždy Briana při boku (jsou nyní nejlepší přátelé), ale přesto mu sem tam zůstaly nemístné sklony k násilí. Brian už není sarkastickým a sofistikovaným mozkem rodiny, který dokázal každého uzemnit a stál při Peterovi přes jeho průsery, ale levicově orientovaným liberálem a demokratem, sukničkářem, domýšlivým intelektuálem a prokrastinátorem, který má deprese a komplexy z toho, že je antropomorfním psem ve víceméně normálním světě (-> kohout Ernie a jeho žena, dále všelijaká camea). Chris je podobně roztržitý puberťák jako dříve, ale s častějším příležitostným projevem inteligence a více kritičností k rodině. Z Meg je “boxovací pytel”, který je z Griffinů asi nejchytřejší po Stewiem a Brianovi, ale v jádru spíše delikventem než andílkem. Ze starostlivé obětavé matky Lois je nyní dost jiná osoba, více sobecká a sebestředná jako Peter, záleží jí jen na sobě a má sklony k promiskuitě a drogám. A pokud jde o našeho “rodinného taťku”, už není naivní a dětinský otec, který se stará o svou rodinu, ale naprostý sociopat, kterého zajímají jen posedávání a akce s přáteli u Škeble. Navíc si nedokážu vybavit moc scén s celou rodinou při sobě, ale ta tvrdá nadsázka pořád funguje, i když to není, co bývalo. Změna v charakteru Glenna Quagmira mi však přijde jako velký omyl. Co se stalo s tou komickou až cartoonovskou karikaturou spontánního a naoko sympatického Casanovy/sexuálního predátora/oportunisty ‘50/‘60 z leteckého průmyslu s tváří podle Boba Hopea? Nyní je vrah a praktikant extrémního BDSM a podle některých dvojsmyslných vtipů potenciální kriminální násilník, pašovatel lidí, zoofil (sex s želvou), nekrofil, pedofil , i s incestními sklony a sexualitou vůči věcem (scéna v lednici) a podle scény se spaním s Peterem v jedné posteli možná i potlačený bisexuál či pansexuál. Ovšem vzhledem k tomu, že je z něj pokrytectvím přetékající ultrakretén, už se nikdy neusmívá jako dřív, je nerudný a výbušný a snaží se být morálně nadřazený pomocí toho, čím bývali Cleveland a Joe, tj. straight manem a alfa samcem (a selhává v obojím), je nyní jeho posedlost sexem spíše děsivá, přestože jako komická figurka fungoval dříve dokonale. Má sice vyšší vzdělání, zdá se být více loajální rodině a sem tam více ochoten dát pomocnou ruku než jeho přátelé, ale celkově už je zabijákem zábavy na obrazovce. Ovšem MacFarlanovi a jeho scénáristům musím přiznat jejich (pop)kulturní přehled. Seriál je sice méně vyvážený - některé scény jsou lepší než jindy, jiné zas více stereotypní a hrající na shock effect. Ale mnohé odkazy jsou postavené na punech, dvojsmyslných vtipech, velikonočních vejcích a karikujícím podtextu (samozřejmě že něco se ztratí v překladu). Nejde jen o scény nesouvisející s dějem (-> pánové ze South Parku, kteří mimochodem původně něco podobného dělali taky, ale nyní Parker nesnáší první 3 série svého díla). Narozdíl od třeba Simpsonů mám nutkání dívat se dál, i když Am. Dad je více vyvážený a Cleveland Show v podstatě “poafroameričtělá” verze původních Griffinů. P.S. Aspoň že ten Quagmire zas více po návratu Clevelanda do seriálu připomíná sám sebe. Od sedmičky nebo osmičky byl naprosto strašný.

• 8.4.2018  01:45

A ještě před lety někteří Spielbergovi vyčítali, že se sci-fi žánrem už pracovat neumí. Neskutečně příjemný hype (v dobrém slova smyslu), který splnil očekávání a přinesl ještě víc. Film má zápletku, vyvrcholení, vyvíjí se nepředvídatelně, napětí funguje, u odkazů pobaví, dojme jako režisérovy starší snímky (ne-li víc) a i postavám nemám co vyčíst. Navíc chytřeji se myšlenku snad naservírovat divákům ani nemohlo.

• 3.2.2018  22:34
    Sonic X (TV seriál) (2003)

Ano, ani za hranicemi to nemají moc rádi. Snad ani tu neosekanou verzi (4Kids vystřihli scény, dialogy změnili v nafoukané vtipy, změnili intro i závěrečné titulky).Dementnější než Pokémoni? Cháá, Pokémoni jsou jen reklama, tady je děj, i když ukrutně pomalý. Ale jako menší jsem si to užil i zasmál se (i když některé vtipy možná byly neúčelné). Ještě že to tu nevidí (snad) notorická toxická část Sonic fanbáze, to by znamenalo pro tento web apokalypsu.xD

• 3.2.2018  21:47
    Iron Man 2 (2010)

Nejslabší Iron Man z Marvel Studios, hands down. A pravděpodobně i nejslabší film z tohoto studia, aspoň z těch, kde se účastnil Robert Downey Jr. (včetně Hulka). Ano, věřil jsem tu krizi a situaci s otcem, užil si přítomnost Samuela a Scarlett (té obzvlášť), ale právě tento element se mi zdál jako příliš velká sázka na jistotu. U vtipů jsem neměl problém se zasmát, ale při skutečné komiksovo-filmařské akci chybí napětí a přijde jen tak náhle, že je vám to víceméně jedno, protože scénář se nemá čeho opravdu chytit. Jako řadový blockbuster impozantní, jako počin Marvel Studios efektivně pozlacené mdlo.

• 25.1.2018  16:56
    Projekt X (2012)

Během stopáže se z toho stane spíš hororový thriller než komedie. Ale co, scénář a dramatičnost z pohledu neviditelné první osoby funguje, dává to dost pocit autentična, jen ten konec mohli završit něčím lepším než klišoidním zákončením děje a rozšířenou informací účastněných (ve skutečném životě) v podobě titulků. Takhle lehké zklamání. Hodnocení s odřenýma ušima.

• 25.1.2018  16:44

Opravdu nepochopím, jak tento film může někdo brát vážně, padesátky nepadesátky, teoretikové neteoretikové, elita neelita. Ano, vím, BYL to právě Burton, kdo v Edovi Woodovi viděl více než jen diletanta se zápalem do filmového řemesla. Ale vážně, áčkoví herci kam oko dohlédne, Marťani s kachní řečí pozpátku, invaze v přestrojení do Bílého domu, šílené odkazy na kultovní filmy, naprosto úmyslná infantilita scénáře... je to skvěle promyšlené, za mě lepší než Bláznivé střely. Jen nechci spoilerovat. A že předlohou byly sběratelské karty? Klobouk dolů.

• 8.1.2018  02:39

Nejspíše je potřeba přestat plivat na Disneyho společnost a pořád dokola prohlašovat, že po smrti svého zakladatele v šestašedesátým už nestojí za nic nebo to, že Miley Cyrus se svým alter-egem Hannou Montanou před zhruba dekádou málem nahradila Mickey Mouse v pozici maskota společnosti. Disney nedávno koupil i Fox, tedy většinu akcií, tím pádem je daleko větším velikánem než za mistrova života, jen se ubírá jiným směrem. Pokus o 70/80-kový styl nových Star Wars by pravděpodobně skončil fiaskem, co si budeme nalhávat. I když epizody I-III se o to víceméně pokusily a zas tak tragické nebyly. Jsem překvapený. Příjemně. Nechtěl jsem věřit, že bude tento díl aspoň o půl hvězdy lepší než ten předchozí, ale stalo se. Právě z těch hádanky pod taktovkou J. J. Abramse jsem neměl příliš dobrý pocit a dojem závisel jen na efektech, ale jsem rád, že vím víc. Pravda, lidé polknuvše hype o původu Rey budou zklamaní, pokud ne hůř, ale to nebyla moje starost. Jsem rád za daleko větší účast Marka Hamilla, Yodu (!!!), více o Kylo Renovi, se kterým jsem mohl trochu více sympatizovat. Je zajímavou postavu s dobrým vývojem (který hodně ostudně odflákli u dědečka během I-III), ale chtěl bych furt vědět víc, jak to s ním skončí. Svým způsobem vím a dá se to čekat, ale kam se posune jeho charakter. I když vím, kolik lidí ho nemůže vystát včetně dalších nových postav a dává je do pytle s Jar Jarem (nic jsem proti němu ve skutečnosti neměl). Jasně, smrt Hana Sola mnoho fanoušků dopálila, přitom Harrison Ford to chtěl zabalit už v '80. Ti podivní kříženci ptáků a morčat mě nutili potichu se smát, ale cítím, že pokud půjde finální díl (doufám, že aspoň pro teď finální) podle šablony SW6, cítím přítomnost nových Ewoků (taky proti nim nic doopravdy nemám). A samozřejmě R.I.P. Carrie Fischer. Nechtěl jsem si sehnat Rogue One, ale brzy to zkusím. Jen prostě nechápu jedno: Kdo je u všech všudy ten Snoke??

• 18.9.2017  15:30
    Zkáza Britanniku (TV film) (2016)

Aneb proč se další z trojčat potopilo...

• 18.9.2017  15:26

Mám rád Eastwoodovy filmy. Tohle však pro mě byla ze skoro všech aspektů dosti monotónní depka, i když někde tady byl účel, tudíž výš nehodnotím. Je ovšem fakt, že jsem díky konci cesty autobusem neviděl posledních 5 minut.

• 18.9.2017  15:22

Kostra námětu jak z Neon Genesis Evangelionu a první polovina je zábavná. Potom jen ultrahlučný epileptický mišmaš, ze kterého se hlavně po jízdě autobusem pěkně zatočí hlava.

• 18.9.2017  15:18
    Madagaskar (2005)

Trochu nostalgická doba, kdy hromada lidí podlehla hypu výborných trailerů a časem se zrodily čím výrazně lepší sequely. A přiznejme si, že vzestupná tendence série je zejména u animáku rarita. Z prvního dílu vyčnívají jen lulz scény s tučňáky, bez nich jde jen o animák, který se křečovitými gagy snaží zakrýt melancholickou povahu filmu, navíc s nestydatě vzhledem k obsahu useknutým koncem.

• 18.9.2017  15:06
    Lví král (1994)

Nejlepší posmrtná nepixarovská disneyovka. Že v tom není špetka disneyovské klasiky? Hmm, myslím, že je to jedině dobře, princezen a princů lidského druhu už bylo několik. Trochu Disneyho tu samozřejmě cítit je, jinak by to asi nebylo vůbec vhodné pro děti. Ale oproti jiným je jaksi... skutečnější. Mnohem. A to se cení. Bylo už v nějaké jiné disneyovce opravdu tolik vyobrazeno trauma, vražda, hladomor a tyranie? Myslím, že ne. Netřeba říkat, že Timon a Pumbaa byli mí nejoblíbenější kreslouni (snad si pamatujeme i jejich seriál, kde se potkali i s lidmi) než přišli na svět tučňáci z ze série Madagaskaru. P.S. Myslím, že se na film mohou dívat bez ostudy i dospělý a přitom film nepotřeboval žádné popkulturní narážky (zdravím Lilo & Stitch), má svou tvář. P.P.S. Všechno drama mezi Lvím králem a klasickým japonským Tezukovým Kimbou (nebo Leem) se dá pochopit, ale je nepodstatné. Oba snímky jsou inspirovány jakousi africkou legendou či fiktivním příběhem (už je to nějaký pátek, kdy jsem o tom četl), tudíž vykrádání vzhledem k dialogům s Disneyho společností vyloučeno. A vůbec, která kompletně animovaná celovečerní disneyovka má originální příběh (neberu v potaz díla typu Goofy na výletě) a není mutací předlohy?

• 18.9.2017  14:53

Výborná a nedoceněná komedie, kde se Rusové snaží karikovat svou národní hrdost. Je ovšem třeba se dívat v originálním znění s titulky, to české hodně kazí, zejména dialogy s mladým finským reportérem (a Skákal pes místo Ievan Polkky - WTF???!!!), a tím pádem by muselo hodnocení spadnout o tři nebo čtyři hvězdy dolů. Ale takhle já nehodnotím a jsem navíc rád za možnost se dívat v originále. Zároveň podle mě ze série nejlepší, poněvadž více vychvalovaná dvojka nemá v sobě tu poetiku a metaforu, navíc byl až na některé opravdu brilantní situace ve srovnání s jedničkou trochu prázdná a unavená (a viděl jsem ji v originále taky). Každopádně medvídě a policista ve mě budí záchvaty smíchu pokaždé.

• 18.9.2017  14:32
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Přiznejme si to, většinu takových lidí (rolí) ze seriálu ve skutečném životě bychom potkat nechtěli, ale Charlie Sheen i přes svou nebezpečnou náturu ve skutečném životě dokáže spolehlivě pobavit. Též malý vychytralý vyčůraný Jake alias "půlchlap", který opravdu měl dostat v seriálu více prostoru ve prospěch rozmítání bratrského vztahu mezi Charliem a Alanem, kolize byly často neskutečně vtipné a to i jiné mnohé přepadající hlášky, z nichž mnohé jsou na skutečné záchvaty smíchu. Jen ta Candy mě někdy docela štvala, tady tvůrci zašli trochu daleko nebo aspoň proboha méně epizod s ní. A z vychytralého Jakea se postupně stává neuvěřitelný debil a časem to přestává být vtipné. Po nechvalně proslulém vyhazovu Charlieho Sheena a nahrazení Ashtonem Kutcherem se postupně vytrácí cit pro realističnost i vtip, i když to ještě asi sezónu a půl funguje. Jde to podle námětu "dva chlapi, kteří žijí spolu a lezou si na nervy, ale nedokáží bez sebe žít." o_0 Ale ještě to docela baví. Dostalo mě, že z Alana se stal "ten zlý" (trochu s nadsázkou). Předposlední série, kde odpadá i Jake, už je úplně jiný seriál, není to Dva a půl chlapa, ale "Dva pals žijící spolu a jedna homosexuální neteř". ...která je volně kopií otce, ale Sheena holt nahradit nemůže. A vlastně ještě ten kluk, ale to je jedno... Celá habaďůra s Jeffem Strongmanem je však jeden velký trapas. Poslední dvojdíl používal mnoho trefných a vtipných dvojsmyslů (scény s Arniem vedou), útok na Sheena po právu, ovšem děj je neuzavřený a úplné finále je jen výsměch divákům. Vím, že "winning" Chucka Lorra na konci přeložili špatně, ale i tak. Končím.

• 18.9.2017  14:02
    Star Trek (TV seriál) (1966)

Taw awld iz nat a volid kriticizm *trollface*

• 18.9.2017  14:00
    Batman (TV seriál) (1966)

Klasická hraně-cartoonová adaptace slavného komiksového superhrdiny, která se stala kultovní právě pro svou ironickou špatnost. Adama Westa musela hodně role poznamenat (cameo v tBBT, starosta ve Family Guy, popř. Catman ve Fairly OddParents), nedávno však zemřel. Taky záleží na náladě, s jakou se díváte, Joker vypadá víc nevinně než původní Ronald McDonald.

• 15.9.2017  10:23

Klasická česká hořká parodie na Julesa Verna a adaptace Karla Zemana se vším, co je pro mistra Lipského typické. K tomu snad nebí co dodat.

• 12.9.2017  15:40

Jako vulgární komedie jde o výborný počin. Z dramatického hlediska zdaleka tolik ne, ale myšlenku se do podvědomí diváků podle mě dokázalo natlačit víc než dobře. Film se nesnaží nuceně vyobrazit Leovu roli jako hrdinu a i kdyby to někdo nepochopil, časem mu to během filmu dojde. Jízda autem pod vlivem drog je nereálná, přestřelená a hodně lulz. Jsem každopádně rád, že jsem viděl originál s titulky, v českém dabingu by to neustálé "fucking" muselo hodně haprovat. Ale myslím, že se ten film nebude líbit mnohým ženám.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8