Princezna ze mlejna (1994)

Byla jsem sice maličká, ale pohádku jsem měla skutečně ráda. Takže pro děti je hezká. Myslím, že určitě. Hraná, pořádná pohádka. Tak je to ale správně, hm? Když se naní dívám dnes jako dospělí člověk, nikterak mě neuchvacuje, je v tom jistá nostalgie, ale především přesvědčení, že je to tisíckrát lepší, než Z pekla štěstí s Laurinovou! // Pokračování si mohli odpustit.

Princezna ze mlejna (1994) (seriál)

Nerozumím tomu, proč se to rozkouskovalo. Navíc dosti nehezky (pokud to vůbec lze udělat hezky). Dávám dvě hvězdy za respekt k původní pohádce.

Superpolda (1980)

Poměrně dobře spojené "komiksové hrdinství" a Terenc Hill. Přišlo mi to svěží, zábavné. Nepřišlo i to kýčovité ani směšné. Terence to umí podat takovým.. naivním stylem. Vtipným, nevtíravým, důvěřivým. To bude tou jeho andělskou tváří. :-) Dle mého rozhodně typický humor Terence Hilla v originální zápletce. Proč ne.

Aladinova lampa (1986)

Poněkud parodičtější snímek než-li obvykle, kupodivu stále milý a relaxační film. Pravdou ale je, že jako děcko jsem to oceňovala víc, než dnes.

Superpolicajti z Miami (1985)

Trochu smutně musím přiznat, že v rámci Spencer/Hill komediálních snímků je tento o poznání slabší. Ač většinou píšu, že je lhostejno jaká je s nimi zápletka, tady to nezachraňuje obvyklá dávka humoru a pohody, protože mi to tu v obyklé míře chybí. Asi to souvisí s očekáváním, které to nesplnilo. Nicméně, nebyl to špatný film.

Dvojníci (1984)

Jedna z nejpovedenějších komedií s touto dvojicí. Moje typické hodnocení pro Spencer/Hill snímky: ... Ale ať by byli zasazeni do jakéhokoliv prostředí, tu pohodu, ten nevtíravý humor si nesou s sebou. Svým vztahem vždycky pohladí na duši, dlouho mě to učilo o přátelství. Ostudně musím říct - lhostejno jaká zápletka. Úžasné to bylo téměř vždy. Terence Hill a Bud Spencer si prostě sedí, jakési herecké spřízněné duše.

Banánový Joe (1982)

Při hromadném hodnocení Spencerových filmů jsem změnila na 5*. Je to vážně dobrý film. Nevtíravý, milý a vtipný. Je to až... dojemné chvílema. :-) Pamatuju si, když jsem jej viděla poprvé a vím, že jsem byla nadšená, že jsem odcházela v podivně rozněžněle-vesele-nabité náladě a vím, že se mě to drží dodnes. A miluju banány :-)

Policajt v Hongkongu (1975)

Hodně subjektivní, nemůžu si ale pomoct. Tohle se mi prostě nelíbilo. Spencera mám ráda, sérii Rizza moc ne, ale tenhle snímek... Možná je to tou Asií. Velice subjektivní. Objektivně vidím stále stejné dějové linie, humor, rvačky. Prostě Bud Spencer. :-)

Policajt v Africe (1978)

Nemůžu si pomoct, tahle Rizzo série mě tolik nebaví. A těžko říct, proč je pro mě zrovna tento film tolik nevýrazný. Rvaček je to dost, vtip to taky nepostrádá. Stejný zajetý "scénář". Asi nějaká subjektivní chyba ve vnímání :-)

Miliónový brouk (1980)

Pro mě druhý nejzajímavější Rizzo. Nic překvapivého, podobné zpracování, podobné dějové linie. Musím ale uznat, že co se humoru týče, ze strany Spencera toho trochu ubylo (jak se mi zdá).