Poslední dny na Marsu (2013)

Ze začátku velká nuda, až jsem chtěl film vypnout. Pak se ovšem rozjela velice slušná kosmácká vyvražďovačka a ve výsledku velká spokojenost. 8/10.

Experiment Philadelphia (2012) (TV film)

Nízkorozpočtové Bčko, film odpovídá očekávání, zázraky ani úžasné herecké výkony však nečekejte, na druhou stranu na hl. hrdinku se moc pěkně kouká..5/10.

Drive (2011)

Když se podívám na hodnocení filmu a většinu komentářů, ptám se sám sebe, zda jsem se koukal na stejný film...I přes krátkou stopáž se film neuvěřitelně vleče a opravdu jsem se nudil. Pokud toto dílo beru jako Bčko, pak se docela povedlo. A z Goslinga mám stále bohužel pocit, že by mu více svědčila role prodavače kafe ve Starbucks...6/10.

Špionáž (2013)

No, Amber se vážně povedla...Mimo jiné film taky ok. 8/10.

Nevyřízený účet (2013)

Scénář jednoduchý a předvídatelný, ale film jsem od začátku bral jako oddychovku a očekávání naplnil. Statham v akční roli klaďase jako obvykle perfektní. 7/10.

Partička (2011) (pořad) odpad!

Megasračka * trapnost * ubohost = lepší je koukat 40 min do rohu místnosti na výkal. Smutné, kam to pánové dopracovali...

Bílá smrt (2009)

Ani Kate tento táhlý a předvídatelný film nezachrání. Přitom nápad není špatný, ale mizerný scénář udělal svoje. 4/10.

Noční let (2005)

No jo, na Rachel McAdams se krásně kouká :-) Film jako "plnič" nedělního odpoledne posloužil slušně. 6/10.

Zakázané ovoce (2009)

Zajímavý námět, který by ovšem šel uchopit lépe. A konec také žádný zázrak. Film jako celek ušel, 7/10.

Muž proti muži (2006)

Škoda slabého konce, zbytek filmu byl však velice dobrý. Slušné obsazení, napínavý dej, spousta akce, krásné exteriéry. 7/10.