fasser

fasser

Česko

• 8.4.2019  10:33

K tomu není co dodat !!! 5* !!! Kdyby šlo dát 6, dám je...

• 27.6.2018  06:41

Po hodně dlouhé době jsem se odhodlal napsat komentář...! Na tento film jsem se neskutečně těšil a byl jsem hodně zklamaný, že mi nevyšlo jít na tento film ani na podruhé do kina. Nezbylo mi nic, než si ho stáhnout a v klidu domova si ho s přítelkyni pustit...! A pravdu říct...,díky bohu že jsem nevyhodili peníze za vlezné, popcorn a cestu. Jediné co mě se*e je čas, který jsem nad touto stupiditou strávili. Film má neskutečný potenciál..., a u talentu Krasinskiho jsem čekal fakt nejlepší horor posledních let..., ale větší kravinu, kde se rodinka chová jako banda tupců, jsem neviděl. A ty monstra tvořili kde??? Někde jsem tady četl, že vetřelec se může zahrabat - asi jsem koukal na jiný film :)) Nechápu takové vysoké hodnocení ostatních..., ale co, každý svoje :)) Jedna * za Emily #how

• 25.1.2017  06:51

Váhám jestli 5* nebo jen 4*.. :((( Pro mě zbytečně dlouhý "úvodní slaďáček"..., sice koukatelný, ale dlouhý. Jatka asi prodloužit příliš nešly, kdy taky, když během 15 minut z vojáčků nadělal Mel hromadu sraček. Gardield a ta jeho držka...kapitola sama o sobě. Každopádně dobrá volba na post hlavního hrdiny. Více jak dvouhodinka šla jednoznačně zkrátit..., ale jinak skvělý film!!!! 4*

• 25.11.2016  12:55
    Psanci a andělé (2016)

Škoda času. Nehorázná krávovina.

• 14.10.2016  06:05
    The Guest (2014)

Škoda toho konce....! Ale po pořádku...kdyby šlo dát víc jak 5*, tak bez váhání nasolím i 10... první hodina prostě neměla chybu, tam opravdu není co vytknout...,bohužel ten konec mi ani trochu nesedl. Pointa filmu je celou dobu hezky zakrytá a já jen čekal, co se z toho vyklube. Kudla fuckkkkk...univerzálního vojáka jsem fakt nečekal, navíc nesmrtelného...! Ten konec šel udělat daleko líp, rejžo!!!! Vadila mi ta podělaná škola...,prostě všechno šlo do kopru. Takže odpad !!! Suma sumárum - pobavil jsem se za 4*.

• 17.9.2016  12:34
    Jeruzalem (2015)

Podle hodnocení a komentářů to vypadalo na pěknou ptákovinu. Ale co...šel jsem do toho! První polovina v pohodě, celkem se nic nedělo, ale otravné to rozhodně nebylo. Druhá...tma, křik, zmatek...bez lekaček, napětí...dokonce jsem i stihnul i usnout - jedním slovem KATASTROFA. Nápad výborný, místo taky...jen postavit k tomu někoho, kdo z toho vytříská mnohem, mnohem víc, a kdo z toho neudělá takový paskvil, jakou druhá půlka byla. Takže u mě za 2*, za město a brýle. Škoda.

• 6.9.2015  07:45
    John Wick (2014)

I když film má tempo a místo zbytečného žvanění lítají kulky zběsilou rychlosti...pardón, ale bez scénáře ani ránu! Nebavilo mě to!

• 6.9.2015  07:36

No do pytle! Pane Taylore, když už chcete investovat miliony do filmu, tak si alespoň rozsviťte světlo. Kua koukat dvě hodiny do tmy, mě fakt nerajcuje! Zbytečná zbytečnost. Jedna hvězda Arnymu za jeho americký úsměv!

• 4.9.2015  14:07
    Focus (2015)

Velká škoda, že si film neudržel rychlost první půle po celou dobu. Druhá polovina ubrala na obrátkách o dobré dva stupně...! Nicméně pohodový snímek, u kterého se člověk nenudí. Od Willa jsem dostal to, co jsme čekal...a ta Margot...hergot, ta byla ještě více sexy než ve Vlku. Jdu si dát margotku... :))

• 3.9.2015  12:29
    Devoured (2012)

Tady je všechno špatně! Atmosféra o ničem, lékačky o ničem, průhledné jak mokré tričko...!Navíc se to táhne jak nudle z nosu - z hodiny a půl bych to sestříhal tak maximálně na 25 min.! Nevím jak ostatní, ale tady se střílelo mimo terč! Škoda, z toho šlo vytěžit daleko víc! ODPAD!

• 19.8.2015  13:57

Bože, bože Megalodon to zase celé zkur...! Tohle nejde srovnat ani s průměrnou dvojkou! Oliviere, tobě by měli zakázat točit.

• 19.8.2015  13:41

Jedním slovem KATASTROFA! I přes většinu záporných hodnocení, jsem žil v očekávání, že to snad nebude až takový propadák, ale bohužel je. Hovadina neskutečná - unuděná hodina kříšení a pak během 20 minut 3x bububu a fajront! Jedna hvězda Olivii za ten její povedený fejs...jinak je tento rádoby horor naprosto k ho.nu!

• 18.8.2015  11:35
    Pečovatel (2014)

Tady ani nejde jinak! Tak mrazivý a nepříjemný film jsem ještě neviděl. Seven a 8mm se mohou jít zahrabat. Naprostá kruťárna a neskutečný hnus. Herecké výkony jedinečné, atmosféra fenomenální a ten konec - to byl brutál! Tohle budu trávit pěkně dlouho !!!

• 18.8.2015  07:57
    Contracted (2013)

Chuťovka jak prase! Za 3* tento film určitě neurazím. Každopádně šlo z něj vyždímat podstatně víc. Nicméně je to koukatelné a bez nudy, takže spokojenost.

• 18.8.2015  07:45

Millere, tys to zabil !!!! Tak tomu nelze nic vytknout. Naprosto bravurní akční nářez se vším všudy. Kdyby šlo dát 6*. neváhal bych...tohle tady už dlouho nebylo! Klobouček !!!

• 13.8.2015  17:31

Jedním slovem - DOPRD....!!!!!!!!!!

• 13.8.2015  15:22
    Ghoul (2015)

U mě spokojenost...! První polovina sice o ničem, ale co čekat od FF...nějak začít musí. Pak už to ale mělo grády. tempo rostlo, přibylo lekaček, čím dál hustší atmosféra...konec výborný! Na to, že jsem se díval na Ghoula přes den, dávám 4*! Každopádně si to zopáknu v noci.

• 31.7.2015  20:57
    Spring (2014)

Jedinečný film, skvělé hlavní dvojice, luxusní výběr italského městečka...konec k zamyšlení.

• 18.6.2015  05:58
    Backcountry (2014)

Čekal jsem daleko víc než mi bylo servírováno. Než o horor se spíš jedná o drama s velkým D. Jednoznačně G-bodem filmu je likvidace medvědem...!Bohužel to trvalo snad jen 10 min a pak film zapadl zpět do šedi, ve které začal. Týpka jsem nemusel od začátku, proto mi ani nevadilo, že ho méďa tak krásně vykuchal. Jediná Missy to vše držela nad vodou, ale za víc jak 3* to nejde. Škoda, z tohoto citronu šlo vymačkat daleko víc.

• 18.6.2015  05:49

No to snad Beckerman a spol. ani nemysleli vážně. Jako milovník FF jsem se na tento snímek hodně těšil, ale takovou hovadinu nejde snad ani komentovat. No nic...počkáme si na další...jedna * za lekačku v tunelu.

• 17.6.2015  07:29
    Exists (2014)

Eduardo se s tím od začátku nepáral a nabídnul jednu akční scénu za druhou. Škoda, že likvidace chaty nebyla přes den - nebylo skoro nic vidět a kamera lítala všude možně. Alespoň že zbytek byl během dne! Řev Saskiho, skvělý les, parádní hudba, herci jakžtakž, výborně gradované napětí...u mě spokojenost - 4* zaslouženě !!!

• 31.5.2015  08:43

Nemohu souhlasit s komentáři, že REC4 je nejslabším s dílů. Dle mého názoru je minimálně o schůdek výš než trojka. Na úroveň pekelné jedničky a o chlup horší dvojky, se již další pokračování nedostane. Ale tento film něco do sebe přece jen má. Atmosféra plná napětí ujde..., trochu mě mrzela nepřehlednost v chodbách lodi, ale to se dalo sfouknout. No, jsem zvědavý, kdo si na rybičce pochutná....3* zaslouženě!

• 29.5.2015  10:01

Horor bez zbytečných keců, se skvělou hudbou a atmosférou k pos*ání. tady nejde dát jinak - 5* !!!!!!!!!!!!!!!!!

• 26.5.2015  09:56

Noooooo, snad tato první část byla jen "zbytečnou" předehrou k 2.částí. Protože na tento film jsem se koukal dva a půl dne, z toho jsem 2x usnul a jednou jsem se raději pustil do půllitru vodky. Nuda, nuda, nuda a ještě jednou nuda. A Katniss? Jsem jen čekal, kdy si ucvrkne do kaťat. Ty její pohledy a nucené slzy mi trhaly nehty u nohou. Oproti prvním dvěma dílům, naprostý propadák. Jednu hvězdu Woddymu, jinak by to byl odpad!

• 24.4.2015  13:39
    Wolf Creek 2 (2013)

Už jednička měla skvělé grády, ale dvojka?! Brutální masakr za 5 hvězd nebo za pořádný kus vesmírného šutru. Asi na tom meteoritu bylo něco hooodně zkaženého. Gregu, snad bude i trojka... :)))))