KajusaK

KajusaK

okres Přerov
studentka

homepage
Twitter: KajusaKil

20 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Počátek (2010)

  Po třetím shlédnutí mi konečně docvaklo vše do detailů .. Dokonalé herecké výkony tria Dicaprio+Levitt+Page .. Úžasné efekty po celou dobu filmu.. Děj byl zábavný i když občas natažený..Dokonalý závěr..Hans Zimmer opět zazářil s vynikající hudbou, která provázela skoro celým filmem..Už chápu proč je Nolan tak populární režisér.

 • poster

  Vyfič! (2009)

  Skvělý sportovní film, ve kterém se najde hooodně dobrých vtípků, vynikající výkon všech hereček..Čím víckrát film vidím, tím víc mě baví..Většinou mě ve filmu zaujme jeden, dva lidi ... V tomhle filmu ale byli opravdu sympatičtí všichni :)) ..

 • poster

  Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

  Film hodnotím jako velký fanoušek Potterovské ságy. Tento díl, byl pro mě nejlepší a navždy bude. Efekty byly až neuvěřitelné, děj asi nemá cenu komentovat když má na něm zásluhu především Rowlingová, ale i tak chválím.Hudba byla fantastická , hodila se přesně..5* velmi silný film,na který jen tak nezapomenu.!

 • poster

  Návrat do budoucnosti (1985)

  89%, konečně skvělé hodnocení u perfektního filmu!! Jeden z nejlepších scifi jaký jsem kdy viděla..Christopher Lloyd na vrcholu svého hereckého umění.To samé Michael J. Fox, který za ním vůbec nezaostával..Létající auto cestující v čase, skvělé hlášky Emmeta Browna, efekty které jen tak nevidíte (obzvláště na tu dobu). Ze zvyku nekoukám na filmy pod rok cca 1996, ale teď jsem změnila názor..Ačkoliv jsem věděla, že je to postarší film, netušila jsem, že až tak. Ovšem vynikající!!

 • poster

  Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

  Spolu s třetím dílem ty nejlepší. Miluji všechny fotky, hlavně namalovaný J. Depp a jeho útěk před kanibaly :))

 • poster

  Juno (2007)

  Žádná akční zápletka, ale naprosto typická v téhle době. Zaujme hned odzačátku, žádné dlouhé rozpiplávání. Stále se něco dělo. Skvělá hudba hned odzačátku. Dokonale ladící Ellen Page a Michael Cera..

 • poster

  Hledá se Nemo (2003)

  Nemo je zkrátka klasika, kdo by ho neznal. Jeden z nejkrásnějších animovaných filmů.

 • poster

  Karlík a továrna na čokoládu (2005)

  Jedna z nejlepších pohádek jaké kdy byly. Dojímavé,vtipné,hudba chytlavá..:)) .. Na tu továrnu zkrátka nikdy nezapomenu..5* zádná kritika,vše dokonalé,perfektní..Herecké výkony taktéž.Helena Bonham Carter a Johnny Depp opět pohromadě..Tim Burton se znovu překonal .))

 • poster

  Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

  Dle mě Burtonův vrchol. Čekala sem pohádku na kterou za týden zapomenu, ale tohle tedy rozhodně nezapomenu a ani to není pohádka:)). Chvilkama dosti strašidelné. Efektově naprosto vynikající a příběh se mi také moc líbil. Dokonce jsem překousla Evu Green v hlavní roli.

 • poster

  127 hodin (2010)

  Jedno z nejlepších dramat jaké jsem za poslední týdny,měsíce viděla. !! Perfektní, dokolané!! Obdivuhodný výkon Jamese Franca. Perfektně zpracovaný příběh o týpkovi, který lozí po skalách v Utahu, ale stane se mu nehoda - spadne mu kámen na ruku, přiskřipne mu ji a nedá se s ním hnout. S 400ml vody, trochou jídla,baterkou,kapesním šuntským nožíčkem,lany a pár dalšíma "nepotřebnýma věcma" začíná pravý boj o přežití. Obdivuhodné, jak to vůbec dopadlo. 127 hodin je šíleně dlouhá doba na tyhle podmínky.Perfect!!