Fantastická čtyřka (2015)

Od tohoto filmu jsem čekal o dost více. Efekty dobrý ale příběh o hovně. Celý je to praktycky o baflání a kecání o jakémsi stroji času. "Hlavní" záporák kterej je představenej jako naprosto epickej a brutální-všemohoucí padouch se tam ve finále oběví na cca 15 minut +-, kdy ho hrdinové skopou asi za 5 minut a zbytek jsou zase jen keci. Takže ty 3 ⭐️ jsou opravdu jen za efekty a to ještě musim zavřít oko. Škoda, já si od toho sliboval mnohem, mnohem více.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Film byl opravdu dobrej, a možná byl i lepší než nějakej díl pána prstenů. Natočený to bylo dobře, efekty taky byli OK a dabing taky. A ti epický bitvy byli taky dobrý sice nebyly tak strašně dlouhý a "krvaví" jako v LOTRovi ale byli dobrý. no neni co dodat těch 5 hvězd si to zaslouží :)

Zloba - Královna černé magie (2014)

No ačkoliv klasickou růženku (vůbec😅) nemusim , tak tenhle snímek se poved , i když se vlastně jedna o takovou akčnější remake ty růženky.A zároveň by snad i tenhle film zasluhoval ocenění za 1.remake dobrej remake na světě😄.Ale ne teď vážně😄 , film se může i pyšnit že se nechal lechce (no možná i víc 😅) inspirovat ostatníma filmama a přitom to neni úplně identický. No a na závěr bych i chtěl (už 3.pochvala 😇)pochválit zato že i když byl úvod jaksi trochu dětinckej , tak potom byl film i akční a překvapivě i trochu jinej konec co by člověk očekával , a efekty (dobrá to už je 4.pochvala noo😄)

Demolition Man (1993)

''Jsme policisti , na tohle násilí nejsme vycvičeni.,, xDDD

Mise na Mars (2000)

já se na tohle zdejší hodnocení a komentáře ani nemůžu dívat... vždyt je to suuuper film!tohle si opravdu zaslouží 100% ... s promenutim uživatelé csfd jsou snad TUPCI :) kravinám jako naruto atd. se zde jaksi dáva kolem 90% a supr filmům jen kolem 50-60% :(

Pompeje (2014)

tak to byla taková hovadina! myslel jsem že to bude dobrá středověká řeřba ale vyklubala se z toho s promenutim píčovina na entou. herecký výkony naprosto strašný.opravdu víc tomu už nemam co dodat...

Dokonalý únik (2009)

No byl jsem celkem překvapenej když celej film si divák myslel že ten brejlatej ňouma je na 100% oběť.každá další postava totiž vypadala jako ten vrah ale nakonec se ukázalo že ten od pohledu neschopnej ňouma je ve skutečnosti onen vrah , a v tu chvíli se z toho vyklube se z toho celkem dobrej film jenom to ještě chtělo něčem doladit , ale jinak OK

Já, Frankenstein (2014)

Je to dobrý a na film jsem se těšil akorát jsem čekal jinou zápletku ve stilu že se vrátí do newyorku a vědci mu nebudou věřit to stim Viktorem a tak ho daj do blázince... Místo toho je to něco mezi underworld a blade atd. Kdyby se to netočilo kolem frenkeinsteina tak bych to bral jako démonickou bitku. Ovšem má to bejt pokračování ''prvního''dílu frenkeinsteina a tak se tam démoni a chrliči (měli je udělat jako anděli) moc nehoděj ale nebudu lhát byl to dobrej film a pět hvězd Za triky a akci si to zaslouží ale s tou zápletkou jakou jsem čekal by to mělo určitě na víc.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

nejhorší reality show světa.jako poslouchat moraváky jak tam poučujou a tohle je přesolené a tohle mastné atp. no na to nemám.fakt sračka na entou

Kyklop (2008) (TV film) odpad!

tak tohle byla fakt slabota, hrůzná hrůza.já osobně dávám odpad jen těm největšim krávovinám a tohle je jedna nich.a horor to teda fakt není spíš komedie.