legenda

legenda

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 4.1.2015  15:56

Film byl opravdu dobrej, a možná byl i lepší než nějakej díl pána prstenů. Natočený to bylo dobře, efekty taky byli OK a dabing taky. A ti epický bitvy byli taky dobrý sice nebyly tak strašně dlouhý a "krvaví" jako v LOTRovi ale byli dobrý. no neni co dodat těch 5 hvězd si to zaslouží :)

• 5.10.2014  02:00

No ačkoliv klasickou růženku (vůbec😅) nemusim , tak tenhle snímek se poved , i když se vlastně jedna o takovou akčnější remake ty růženky.A zároveň by snad i tenhle film zasluhoval ocenění za 1.remake dobrej remake na světě😄.Ale ne teď vážně😄 , film se může i pyšnit že se nechal lechce (no možná i víc 😅) inspirovat ostatníma filmama a přitom to neni úplně identický. No a na závěr bych i chtěl (už 3.pochvala 😇)pochválit zato že i když byl úvod jaksi trochu dětinckej , tak potom byl film i akční a překvapivě i trochu jinej konec co by člověk očekával , a efekty (dobrá to už je 4.pochvala noo😄)

• 30.8.2014  19:23

''Jsme policisti , na tohle násilí nejsme vycvičeni.,, xDDD

• 24.7.2014  02:50
    Mise na Mars (2000)

já se na tohle zdejší hodnocení a komentáře ani nemůžu dívat... vždyt je to suuuper film!tohle si opravdu zaslouží 100% ... s promenutim uživatelé csfd jsou snad TUPCI :) kravinám jako naruto atd. se zde jaksi dáva kolem 90% a supr filmům jen kolem 50-60% :(

• 2.7.2014  13:23

No byl jsem celkem překvapenej když celej film si divák myslel že ten brejlatej ňouma je na 100% oběť.každá další postava totiž vypadala jako ten vrah ale nakonec se ukázalo že ten od pohledu neschopnej ňouma je ve skutečnosti onen vrah , a v tu chvíli se z toho vyklube se z toho celkem dobrej film jenom to ještě chtělo něčem doladit , ale jinak OK

• 3.3.2014  17:06

ačkoliv je to dobrej animák nezasmějete se u něj jako u 1. dílu. ale na pět hvězd to pořád docela stačí, přesto se to 1 nevyrovná.

• 12.1.2014  22:44

no dobrý dávám teda 5 hvězd ale opravdu je to nehorší vetřelec.jak už tu pár lidí psalo tou mutantkou se to vlastně zkazilo,ale co si budem nalhávat už u tý 3 bylo vidět že režisérovi a scénáristům došli nápady,respektive už to strácí to kouzlo, a z toho vyplívá že 2 a 1 jsou nejlepší díly.

• 29.12.2013  18:29

no velice dobrý akorát ten konec už nebyla taková podívaná jako ten supr začátek,ten konec jsem spíše odseděl a jen tak čuměl do tý televize.jednoduše řečeno ten konec nebyl tak akční jako např.bitka s těma mega pavoukama. ten Šmakulák nebyl tak dobrej jak jsem doufal,jak tu už někdo psal tak ten drak nebyl schopnej sundat ani jednoho trpajzlika ani na 100. pokus,ten tam pořád něco mlel a padal.no ale jinak to ušlo takže dobrej film.ale měl bych ještě jednu výhradu:ten konec nebyl jaksi dodělanej myslim že těch cca 15 min. v tom jezernim městě jak zabijou toho Šmakuláka navíc by neuškodilo,ale jinak dobrý.

• 26.12.2013  02:09

docela dobrý no,akorát ten konec byl trochu divnej,nevim zda je to z důvodu že chtějí udělat pokračování ale byl trochu nejasnej a nedodělanej. nicméně bylo to zábavný a tak dávám 5 hvězd ale čekal jsem víc.

• 31.10.2013  00:52

Tak docela povedenej brutální horor ze začátku asi každýho napadne po prvním setkání s tim „magorem s motorovkou” že to asi na konci vodsere ale neni to tak,docela povedenej konec.

• 7.9.2013  11:25

Jeden z nejlepších zombie filmů.....

• 29.8.2013  14:25
    O človíčkovi (TV seriál) (1985)

Pračurák je můj oblíbený večerníček

• 19.8.2013  01:16

Jeden z nejlepších valečných filmů Ze 2.světové......

• 12.8.2013  02:13
    Critters (1986)

Dobrá komedie o příšerkách z vesmíru. No pokud by ste to brali vážně tak je to tak na jednu nebo dvě hvězdy možná i odpad! Ale je to ,,sranda"tak dávám pět.;)

• 12.8.2013  02:03
    Critters 3 (1991)

Jo docela fobrý ale něco tomu chybí nevím co ale 1.díl je o něco lepší než 3..to něco bude asi farma:)?nebo postavy.

• 21.7.2013  01:07

Docela stará česká klasika,natož když je to zfilmovaný :) docela dobrej film na večer.přaju hezkej film

• 20.7.2013  21:25
    Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969)

Docela stará česká klasika.rychlé šípy je dost dobrý román natoš když je zfilmovaný :)no na večer docela dobrej snímek no každý kdo tento film ještě neviděl měl by tomu dát šanci.přeju hezkej film

• 30.4.2013  18:11

Tato supr komedie je jen další film s nepřekonatelným humorem.dobrá scéna je jak si policajti myslí že má pan Bean v ruce zbraň,jak tam pak pokládá ruku jako tu pistol.ale asi největší nával humoru zažijete při scénce jak zkazí obraz whistlerovy matky,a potom z toho jak zpanikaří nakreslí tužkou smajlíka místo rozmazané hlavy Whistlerovi matky. a tuto část musíte vidět ve videu viz. přetočte do 5:31 se zvukem http://www.youtube.com/watch?v=KsToozYitEU

• 30.4.2013  14:53
    Barbar Conan (1982)

jako dítě jsem tento film miloval a i dodnes patří mezi moje nejoblíbenější filmy.na tomto filmu je hodně dobré to že celý film tam hraje krásná symfonie.je to prostě filmová špička druhu krerý se už moc netočí a to je asi ta největší škoda.herci,režiséři a další jsou v pohodě.no co dodat? zaručeně pět hvězdiček.

• 30.4.2013  14:50

Film byl dost dobrý,napínavý a hezky udělaný proto naprosto nechápu lidi kteří píšou že efekty jsou velmi podprůměrné a takové věci nebo že by člověk čekal ňákou řežbu což vůbec není pravda.tento film se mi velmi líbil už od dětství když mi ho doporučil kamarád předtím než jsem viděl vetřelce nebo predátora tím pádem sem postavy neznal a byl jsem velmi spokojen.od té doby se k tomuto filmu rád vracím,a nikdy mi nepříde že by film ztrácel na hodnotě tím že by byl okoukaný ba naopak proto si podle mě AVP zaslouží pět hvězd fakt super film :)

• 25.5.2014  01:34

Je to dobrý a na film jsem se těšil akorát jsem čekal jinou zápletku ve stilu že se vrátí do newyorku a vědci mu nebudou věřit to stim Viktorem a tak ho daj do blázince... Místo toho je to něco mezi underworld a blade atd. Kdyby se to netočilo kolem frenkeinsteina tak bych to bral jako démonickou bitku. Ovšem má to bejt pokračování ''prvního''dílu frenkeinsteina a tak se tam démoni a chrliči (měli je udělat jako anděli) moc nehoděj ale nebudu lhát byl to dobrej film a pět hvězd Za triky a akci si to zaslouží ale s tou zápletkou jakou jsem čekal by to mělo určitě na víc.

• 17.11.2013  19:32

No tohle má dobrej styl,tohle je jen další důkaz že dělat remaky na starý superhrdiny se vyplatí:D.neni to jako že ňáká trapárna kdo je ten náš spidey:D no a velký zlepšení je i vidět vtom scénáři,nápad že spiderman je zatím teenager byl dobrej a taky je dobrá změna v tom herci 1.tamten herec byl slizkej blbec 2.v tom původním spidermanovi je naprosto strašnej dabing

• 7.8.2013  13:19

No docela dobrý no zápletka je docela dětinská no.ale největší mínus toho filmu je asi ta grafika moná bi to mohli udělat v grafice jakou mají např. simpsnovi nebo spongebob.

• 2.7.2013  00:49

No docela to ušlo ale kvůli v uvozovkách podivnosti filmu si to zaslouží sotva 4hvězdy,ale pokud chcete něčím na tu hoďku zabít čas tak je tento film který je nej. Jsi ho pustit večer docela ideální volbou no tak teda přeju pěknej film:) no docela je to podobný elence v říši divu no.

• 30.10.2015  20:55

Od tohoto filmu jsem čekal o dost více. Efekty dobrý ale příběh o hovně. Celý je to praktycky o baflání a kecání o jakémsi stroji času. "Hlavní" záporák kterej je představenej jako naprosto epickej a brutální-všemohoucí padouch se tam ve finále oběví na cca 15 minut +-, kdy ho hrdinové skopou asi za 5 minut a zbytek jsou zase jen keci. Takže ty 3 ⭐️ jsou opravdu jen za efekty a to ještě musim zavřít oko. Škoda, já si od toho sliboval mnohem, mnohem více.

• 1.11.2013  02:06
    Varan vs. Kobra (TV film) (2005)

No docela fakt ůlet z počátku jsem si myslel že varan a vlastně i kobra budou vypadat nějak reálnější ale jsou udělaný tak že by se toho ne bála ani 5letá holka ze školky ale na pohody jentak to docela jde ale jen proto dávám 3hvězdy jinak je to na odpad!.tady je naprostej důkaz že dneska udělat dobrej film na tohle téma je fakt nemožný

• 30.4.2013  18:15

Tento film má hezký a zárověň i docela smutný začátek.akorát ta herečka tý Johanky je možná trochu nevhodná,protože prakticky celý film tam pláče chápu že to tak vymyslel režisér a právě proto se tam možná trochu ani on moc nehodí.ale jinak je to docela slušná středověká řežba.ale kvůli režisérovi a trochu i herečce to nemá na pět hvězd uděluji proto tři hvězdy.

• 2.7.2014  13:29
    Pompeje (2014)

tak to byla taková hovadina! myslel jsem že to bude dobrá středověká řeřba ale vyklubala se z toho s promenutim píčovina na entou. herecký výkony naprosto strašný.opravdu víc tomu už nemam co dodat...

• 29.12.2013  18:56

no fakt trapárna na entou. teda čekal jsem víc.ty godzily byli trapný a scénář ani nemluvě.triky dobrý ale jako ten proslov na začátku že přicházeli další a další kaiju,strašný.tomuhle může dát 5 hvězd snad jenom magor.a aby to bylo tak trapný a dětinský tak ty roboti prostě musely bejt obří a nikdy neprohrát aby se náhodou neporušilo dětský pravidlo že dobro vždy vyhraje nad zlem.vlastně pardon na začátku jeden zařval v robůtkovi a jeho bratříček si pak šel stavět baráčky a pak šel jen tak zabít pár godzil.mě i obšas připadalo že je to trapný schválně.a mimochodem ta hvězda je pouze za triky nic víc nic míň.

• 2.7.2013  01:08

Je to docela starej film ale ten drak je z plastu a mluví jako kdyby hučel zkrz ňákou rouru je to maximálně na 1-2 hvězdy ale chápu že vtý době neměli tolik vizuálních efektů a proto udělali toho draka z plastu nebo z čeho vlastně byl ale tohle je fakt úlet

<< předchozí 1 2