Vřískot 3 (2000)

Tak trojka už mele z posledného, škoda že trilógia mala takéto ukončenie(scream 4 nepočítam lebo je po 11 rokoch).

Vřískot 2 (1997)

Kvalitatívne ako prvý diel, možno ešte viacej napínavejší v niektorých smeroch!. Atmosféra ako vždy je vynikajúca.

Vřískot (1996)

Klasika 90´tych rokov!. Tento štýl natáčania hororu sa v súčasnosti prakticky nevyskytuje, čo ma dosť mrzí. Tento film ma tú správnu atmosféru, ale padnú tu aj nejaké dobré hlášky.

Vřískot 4 (2011)

Začiatok je na môj vkus prehnane humorný, nehodí sa to do hororu, vlastne celý tento snímok sa nesie v takom duchu, pointa a vraždy vraha sú suché, nenápadité. Toto je dôkaz,že trilógie nemajú mať štvrté pokračovanie!.

Anna Karenina (2012)

V úvode hneď prekvapilo a potešilo štýl spracovania scén, to bolo veľmi nápadité čo ešte zvýšilo moje očakávania. Ale potom to prišlo, preskočila ,,iskra" medzi annou a dôstojníkom. Problémom je však , že tá iskra prebehla len v scenári!!! na plátne to bolo bez citu, nevyvolalo to vo mne nič, a to je u takého typu filmu dobrá Chyba. Film Anna Karenina nieje tým za čo sa vydáva.

Bídníci (2012)

Najdojemnejší, najromantickejší, najkrehkejší, najúprimnejší muzikál ktorý existuje. 100% by som dal keby herci spievajú na playback, preto dávam 200% lebo všetok spev bol v danej chvíli ,,živý" a toto robí Veľkoleposť tohto filmu. Herci museli v danej chvíli hrať + spievať!!!! Poniektorý herci v ostatných filmoch sú radi keď zvládajú v danej chvíli aspoň obstojne hrať. Tak máte ktorý chcete aby sa stal skutočnosťou?:)

Ukradené Vánoce (1993)

Videné deň pred Vianocami. Dokonalá atmosféra aká sála z tohto snímku sa snáď nedá ani opísať. Vhodné na predvianočné obdobie, samozrejme bez detí.:D

Sweeney Todd (2006) (TV film) odpad!

Bohužiaľ videné až po Burtonovom Holičovi.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Horor+muzikál+Tim Burton= nemožné???, spočiatku som bol aj ja trocha skeptik ale po zhliadnutý dovolím si tvrdiť, že tento snímok ja od Chicaga najlepší muzikál minulého desaťročia. Pri hororovom muzikáli sa budú baviť snáď aj tí, ktorým muzikáli veľa nehovoria. Burtonovi sedia temné filmy, vie perfektne rozprávať divákovi príbeh. Piesne sú vtipné, dvojzmyselné a miestami až morbídne. Ak Vám môžem dať radu, tak nikdy , nikdy si nedávajte mäsové koláčiky pani Lovettovej , ktorá má krčmu pod holičstvom:)

Iron Man 3 (2013)

Po veľmi slabej dvojke je toto na silné tri hviezdy. Len ma prekvapilo koľko klišé sa objavilo tu, niektoré udalosti sa dali dopredu predpovedať, SPOILER! jeho blondska nezhorí. Toto dosť uberalo na napätí počas sledovania. Ak toto bude posledný Iron man tak si vybrali dosť slabého padoucha na veľkolepé finále série.