Mafyn

Mafyn

Martin Legát

okres Kroměříž
Údržbář jako Flyboy Eda

homepage

11 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 19.4.2014
  Laura Birn
  (herečka)

  Laura se narodila v Helsinkách. Je jednou z nejžádanějších finských hvězd. Od útlého věku se věnovala tanci, ale herectví nakonec převládlo. V roce 2002 při nástupu na Helsinskou divadelní akademii dostala hlavní ženskou roli ve filmu Perly a svině. V roce 2007 promovala. Od té doby se objevila v několika filmech a televizních… (více)

  • 12.10.2011
  Larisa Oleynik
  (herečka)

  Larisa Oleynik se narodila 7. 6. 1981 v Santa Clara v Kalifornii. Její matka, Lorraine je bývalá zdravotní sestra a otec Roman Oleynik je anesteziolog. Rodina jejího otce pochází z Ukrajiny. Larisa vyrůstala v San Francisco Bay. Má vystudovanou školu Pinewood a později také Sarah Lawrence College, kterou popsala jako "to… (více)

  • 28.9.2011
  Julia Leigh
  (režisérka)

  Julia Leigh se narodila v roce 1970 v Sydney, Austrálie. Je nejstarší ze tří dcer lékaře a učitelky matematiky. Nejdříve studovala práva, ale následně se dala na psaní. Její učitelé byli Frank Moorhouse a Toni Morrison. Pracovala v Australské společnosti autorů. Je spisovatelkou, režisérkou a scenáristkou.

  Její debutový román,… (více)

  • 28.9.2011
  Juan Carlos Fresnadillo
  (režisér)

  Juan Carlos Fresnadillo se narodil 5.12.1967 v Santa Cruz de Tenerife na Kanárských ostrovech. Je španělským filmovým režisérem, scénáristou a producentem. V březnu 1977, když měl Fresnadillo devět let, byl svědkem následků letecké nehody, srážky dvou jumbo jetů, která se stala nejtragičtější leteckou havárií všech dob,… (více)

  • 28.9.2011
  Alison Pill
  (herečka)

  Alison Elizabeth Pill se narodila 27.listopadu 1985 v Torontu, Ontario, Kanada. Její otec je finančník pocházející z Estonska. Alison navštěvovala akademii Vaughan Road v Torontu.

  Za svou roli ve filmu DEGAS AND THE DANCER (1998), byla v roce 2000 nominována na cenu Young Artist Award. O rok později přišla další nominace na… (více)

  • 28.9.2011
  Elisabeth Röhm
  (herečka)

  Elisabeth Röhm se narodila 28. dubna 1973 v Düsseldorfu v Německu, ale její rodiče ji vzali do New Yorku dřív než dosáhla své první narozeniny. Později bydleli v Greenwich, Connecticutu a v jižní Kalifornii. Její otec Eberhard Röhm je podnikový právník a partner v Duane Morris. Její matka Lisa Loverde je seriálová scénáristka… (více)

  • 28.9.2011
  Georgina Chapman
  (herečka)

  Georgina Chapman se narodila 14.dubna 1976 v Londýně, Anglie. Vyrůstala v Richmondu v západním Londýně. Je dcerou Briana Chapmana, milionáře, podnikatele a majitele Pergol Coffee Company.

  Ve věku 13 let začala s kapelou Jesus and Mary Jane. Studovala Marlborough College, Wimbledon College of Art a Chelsea College of Art and… (více)

  • 17.9.2011
  Bella Heathcote
  (herečka)

  Herečka Isabella Heathcote se narodila v roce 1988 v Melbourne. Její první role byla v australském filmu ACOLYTES (2008), ale do povědomí obecenstva se dostala až v roce 2009 rolí Amandy Fowler v Australském seriálu SOUSEDÉ, kde si zahrála studentku.

  V roce 2010 získala Bella stipendium Heath Ledgera, který je patronem mladých… (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace