Prázdniny pana Beana (2007)

Mistama nuda,hodne slabe na Mr Beana,serial bezkonkurecne lepsi nez veskere filmy s panem Beanem..Premyslel jsem zda se dodivat ale kvuli respektu a nostalgii k serialu,jsem to udelal :)

Sousedská hlídka (2012)

Ja z toho chciju jeste ted :D po dlouhe dobe luxusni komedie :)

Demolition Man (1993)

Nestarnouci nahlaskovana klasika :) a ,,budte v pr*eli,, :) Doufam ze mi ted nevyjede z pc nejaky blocek za poruseni moralniho statusu :D A jestli ano,tak si s nim pujdu jak Sly vytrit zadek,pac jsem mel ranni kavicku..

Odplata (1999)

Skoro 20 let a ten film ma porad koule :) Jak se postupne vyporada se vsemi co maj co do cineni s jeho prachama,to bylo skvele provedene :) Melovi takove role jdou.. Mistama mi to pripomelo gamesku Max Payne 8)

Město duchů (2008) odpad!

Videno pouze tak 20 minut,neskutecne me s*al ten zubar,bohuzel neslo se dodivat..

Nesmiřitelní (1992)

Asik me vetsina tu ukamenuje,ale bohuzel,vetsina filmu se skoro nic nedeje,dialogy a dialogy,coz je pro me kamen urazu ve filmech,od westernu jsem cekal daleko vic,uvazoval jsem o dvou hvezdach ale aspon ta posledni prestrelka,pocasi a trio hlavnich postav me donutilo dohodit tu treti,ale jinak zadna slava :/

Legendy kriminalistiky (2017) (seriál)

Videl jsem zatim jen dil s Orlickymi vrahy a s Roubalem a teda klobouk dolu pred detektivy..To jak museli pred zhruba 25 lety travit dny i noci behem vysetrovani a hledani stop az bud na statku Pohadka ci na Orliku,uz jen ty mista mrazily,natoz tam travit veskery cas...silny dokument! Brrr

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Místama hrozně nepřehledné,nevěděl jsem,kdo ještě žije či ne z herců...ale i tak některé scény byly skvěle natočené díky vynikající kameře..Ve filmu me iritovala postava Sizemoreho,který si tam chodil jak největší machr nekrytej,bez zbraně a s výrazem jakoby to tam měl osvobodit sám..

You're Next (2011)

4 ****? Proč kurva ne? :))

RocknRolla (2008)

Slovy tetky ze Slovenska ,, Bola to akasik cudna kokotina o nicom,, No,ja bych preci tak brutalni ke snimku nebyl,ale i ja jsem se ztracel v deji,chvilemi jsem nevedel o co tam de,ze zvedavosti jsem dokoukal zda se ke konci neco odehraje co me vyhodi z kresla,ale ono nic,tak nejak to vse alespon pro me vysumelo to ztracena a zitra nebudu ani vedet,ze jsem se na nej dival :)