Znovu zamilovaná (2012)

A mě se to líbilo :) Krásně neamerické, francouzky milé a zpracovaním opravdu roztomilé. Už jen to že hlavní hrdinka zůstává vzhledem stejná, nemění se i když ji evidentně všichni vidí jako sobě věkem rovnou. Je pak velmi komické vidět "starou" postavu jak zápolí s problémy dospívání. Za mě povedený snímek k sledování při poklidném odpolední

Discopříběh (1987)

Film asi nemá hodnotu co se týče obsahu a toho co divákovi dá, ale takový krásný náhled do let osmdesátých by někdo těžko jinde pohledal! Nemůžu si pomoct, ale ráda vidím v čem vyrůstali mí rodiče, je zajímavé sledovat ty rozdíly a hlavně jejich tváře když u tohoto snímku křičí, jojo sleduj ty praštěný brýle, ty jsme taky měli!:D

Fakjů pane učiteli (2013)

Jsem moc ráda že jsem neuposlechla můj vnitřní hlas, který začal panikařit při druhé větě filmu slovy "scheisse, to je skopčácký film..Nakonec to byla opravdu svižná a vtipná oddechovka u které jsem se hezky zasmála, jen Lisi bych ve scénáři přihodila pár zaúšných výchovných lepanců, protože pár částí jejích výchovných projevů bylo opravdu k pláči, ale tím svým škytavým bulením to celkem vyvážila :)

Tajemství (2006)

Shlédnuto Hodnotit si netroufám ale,.Výsledek? Ukáže čas :)

Chléb, láska a fantasie (1953)

Nesčetněkrát viděno, a stejně se mi tento snímek už od mala moc líbil. Dává naději že i chudí se můžou milovat a smát, a že tyto hodnoty umí být nade vše. Jen toho oslíka mi je pokaždé tak líto, a vždy ho musím oplakat

Svatá čtveřice (2012)

docela váhám co k tomuto filmu dodat, snad jen to, že si přestávám číst zajímavosti o filmu před jeho nebo v průběhu shlédnutí. Pak by mi totiž půlku snímku neběhala hlavou informace o hlavní protagonistech- sourozencích. Ano, je to puritánský názor, ale..koho sakra může napadnout do filmu se sexuálním podtextem a scénami obsadit jako manžele sourozence?? Nemůžu si pomoct, je to zvrhlé! :-D

LOL (2012) odpad!

Přiznávám se, konec jsem ani nedokoukala...mdlý film ve kterém byla zákuskem Miley, která by se opravdu dál radši měla houpat na destrukční kouli než se pokoušet hrát...

Fontána (2006)

Tenhle film bych přirovnala k anglické kuchyni, neslaná nemastná v podstatě skoro rozvařená a z devadesáti procent narazíte na puding, pointa je v tom že nevíte jestli sladký nebo masový. A tady jsem taky neveděla co se mi obsah filmu snažil naservírovat. Alespon že vzhled a hudba ušli

Vlk z Wall Street (2013)

Odstrantňe všechny slova, která mají ve svém kořenu "fuck" , odstraňte všechny ať už živé či umělé kořeny co se placaj po nahých babách i chlapech a zbyde jedno velký nic v rozsekaném ferari, totiž pardon, lamborgini...