Solrac

Solrac

okres Brno

• 7.12.2017  09:00

Vydavatelství Cleopatra vydalo záznam loňského koncertu z Wembley. Včera mi to dorazilo z Anglie a musím uznat, že kluci v čele s Boy Georgem šlapou jak hodinky. Je tu ochutnávka dvou kousků co budou na novém albu Life, které bude k mání od podzimu 2018. Žádné velké efekty, ale poctivá nadupaná pop kapela s dechy a vokalisty. Lidi v sále si to užívají, tak jak já doma u televize.

• 8.3.2017  13:19

Smutná, depresivní, krvavá nádhera. Důstojné rozloučení s legendou. Díky chlapi.

• 5.3.2017  18:33
    Na rovinu (TV film) (2016)

Ať žije sport, hurá!!!! Pokud to aspoň z části funguje ve sportu jak v tomto televizním filmu, jsem rád, že nekoukám a nefandím žádnému sportu. Potěšila mě návštěva Pietra Savastana z Gomory.

• 16.6.2016  23:18
    Sade - Bring Me Home (koncert) (2011)

V Praze jsem si koncert vychutnal, skvělá show, která stojí na dokonalé kapele a bezchybném zpěvu Sade Adu. Byl to můj splněný sen vidět Sade živě. Koncert jsem si pořídil na Blu-ray a patří k tomu nejlepšímu co v tomto žánru vzniklo. Jen doufám, že se ještě dočkám nějakých nových nahrávek.

• 8.6.2016  22:03

Ždímačka s neskutečnými zvraty, psycho co by nemělo nikoho potkat. Waldau a Kaas výborní. Toto dlouho nevyženu z hlavy.

• 6.6.2016  00:07

Neskutečný film, kdo někdy viděl naživo zpívat chlapecký sbor něco z klasiky, tak mi dá za pravdu, že je to paráda. Tady z toho vyždímali to nejlepší a já fandil Stetovi, ať to všem natře.

• 1.5.2016  01:54
    London Spy (TV seriál) (2015)

Rob Tom Smith napsal super scénář a všechny díly měly napětí, jako celek výborné. Víc konverzační než akční, ale to vůbec nevadilo. Ben Whishaw jako zamilovaný a ze začátku zmatený Danny, rozkrývající hru tajných služeb, taky bez chyb. BBC zase boduje.

• 8.4.2016  12:28

Jsem trochu zklamaný. První polovina filmu je celkem nuda, a až s onemocněním nastoupí emoce. Asi jsem čekal hodně a skvělá předloha byla promarněná. 60%

• 18.2.2016  11:03
    Deadpool (2016)

Nečekaně parádní film. Velice mu sluší sprosťačinky a cool hlášky, jednoduše řečeno je to celé coooool. Už dlouho jsem se tak od srdce nezasmál.

• 21.1.2016  20:25

Koncert jsem si užil v přední linii a jeho vydání jsem si vychutnal ještě jednou a určitě ne naposled. Skvěle nasnímaná show, Rob je borec, bubákovští spoluhráči a můj oblíbenec Piggy D. Bezchybné.

• 15.1.2016  19:04

Pro mě jednoznačně nejlepší film posledních měsíců. Tak jak miluji Tomáše Hardyho, tak tady jsem ho nenáviděl, no a DiCaprio nemá chybu, bezchybný výkon. Filmu nemůžu nic vytknout, výborný scénář, úžasná kamera, krásné lokace, to vše pod taktovkou skvělé režie. Je to paráda, užít si film s hrdiny, kteří nemají žádné nadpřirozené schopnosti.

• 10.1.2016  15:22

Kdo mluví pravdu a kdo lže, je to ze strachu z odhalení nebo ze strachu z odmítnutí žádosti o pobyt. My si to ani neumíme představit co to je utíkat přes půl světa a žádat někde o azyl. Film se silným příběhem a výbornými herci.

• 21.12.2015  22:46
    Into the Badlands (TV seriál) (2015)

1.série 100%. 2.série 100%.

• 23.10.2015  17:13
    Macbeth (2015)

Temné a ponuré drama s výborným Míšou Fassbenderem v hlavní roli, kterého pohání mamon k vraždění a strach z pomsty dohání k šílenství. Oproti jiným zpracování je film o hodně krvavější a doufám, že si akademici všimnou Fassbenderova skvělého výkonu. Včera jsme si film vychutnali v krásném Mahenově divadle.

• 12.10.2015  19:05
    Jeden den (2011)

Jen jsem si dřepl k televizi a bez nějakého očekávání začal koukat Jeden den. No páni, výborný film. Chemie mezi Emmou a Dexterem funguje na 100%, jejich setkávání v různých letech, špatných i dobrých životních obdobích. Výborně vybraní herci. Jen jsem čekal jiný konec, ale tento filmu prospěl a pěkně jsem si zaslzel.

• 10.10.2015  20:24

Dusná atmosféra nastupuje s příchodem milencova bratra Francise, který rozehrává psycho i fyzickou manipulaci. Xavier Dolan jako Tom je dobrým režisérem i hercem v jedné osobě a Pierre-Yves Cardinal v roli Francise, nemá chybu. Parádní klubovka.

• 6.10.2015  22:33

Láska, strach, zbabělost.

• 26.9.2015  16:59
    Hawaii (2013)

Moc hezký komorní film o touze a čekání na její naplnění. Věrohodní chlapáčtí herci, fajn hudba a jako celek povedený gay film bez zbytečné erotiky a teatrálnosti. Nic jsem nečekal a byl jsem mile překvapený.

• 25.9.2015  17:50
    Vetřelci (1986)

Vidět v kině po 25 letech zase Vetřelce a to v prodloužené verzi se mi ani nezdálo. A přece sny se plní, byla to jízda jak před léty, lekal jsem se a užíval mistrovské dílo jako poprvé.. Prostě paráda.

• 6.9.2015  17:41

Julianne Moore ukázala světu vzdělanou ženu trpící Alzheimerovou chorobou, od zapomínání slovíček až po úplné temno. Opravdu silné drama, skvěle napsané a hlavně zahrané.

• 22.8.2015  13:44

Dnešní muzikály mají hodně střihů, takže to připomíná dlouhý videoklip. Ve Zpívání v dešti je každé číslo na jeden záběr, kde vidíte jak se herci museli nadřít, aby byl výsledek perfektní. Je radost film sledovat, to nadšení z tance a výborné choreografie a hudby. Gene Kelly je prostě borec.

• 8.6.2015  12:20

Můj přítel slon, tak se tento film jmenoval, když ho někdy v pravěku vysílala televize. Jako dítě jsem ho miloval, v hlavní roli sloni a Indie. Závěrečná scéna musí rozbrečet snad každého, rád bych ho viděl teď a porovnal jak zestárl. Očima desetiletého kluka dávám 100%.

• 2.6.2015  19:21

Skvělá předloha! Film je depresivní a ponurý, tu začal ztrácet zhruba po polovině, ale i přes to se mi líbil. Skvělá výprava i kamera. Velkým kladem jsou herci, hlavní trojice Noomi Rapace, Gary Oldman a hlavně výborný Tom Hardy. Klobouk dolů před jeho Lvem.

• 29.8.2014  18:30

Spandau Ballet ve svém hudebním a koncertním vrcholu.

• 5.6.2014  23:52
    Stejná srdce (TV film) (2014)

Dechberoucí drama. Ryan Murphy, Marc Ruffalo, Matt Bomer i Julia se můžou těšit na spršku cen v příštím roce. Je to smutné, že to ve skutečnosti muselo být ještě horší než na obrazovce.