eMSiKi

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 22.9.2017  16:09

"A co teď budeme dělat, když jsme ho konečně porazili? No, můžeme si konečně zahrát ne?" Epický díl.

• 22.9.2017  15:42

Jedna z nejlepších epizod!

• 21.9.2017  14:55

Asi nejhorší díl...

• 18.9.2017  08:31
    To (2017)

No.. Abych pravdu řekl, tak jsem teď dle komentářů čekal trošku víc. Na mě ten film byl hodně roztažený a zbytečně dlouhý. Poslední půl hodinu jsem už pomalu usínal. Téměř celý film jsem ale měl nádherný svrbivy pocit na hrudi. Za mě to za shlédnutí stojí. Znova bych se na něj nepodíval, ale na dvojku určitě zajdu.

• 24.8.2017  20:59

Další díl o tom jak vypočítavý dokáže být Cartman. Pak aby ho člověk nemiloval ♥

• 24.8.2017  20:56

Cartman je Bůh. Konečně to zjistil i Kyle. Neuvěřitelné, jak se teď další díly budou vracet pořád k tématu umučení Krista, a že židi za jeho umučení půjdou do pekla :D

• 20.8.2017  12:09

Řeknu to znovu: "Se*u na Ježíše!" :D

• 16.7.2017  19:19

Pro milovníky záchodového humoru, výborné!

• 6.7.2017  18:55
    Já, padouch (2010)

Musím uznat, že tomuto filmu nechyběla vůbec nápaditost, ale proboha.. Smál se vůbec někdo? Já se dva krát nebo tři krát pousmál. To musím sám uznat, že já se směju každé kravině. Nevím, ale mě tomu prostě něco chybělo, aby mě to upoutalo více na obrazovce. Podruhé už bych si to určitě nepustil. Ty tři hvězdičky jsou jen tak tak..

• 3.7.2017  14:22

Timmy umí nové slovo! "Bubláááá"

• 29.6.2017  16:24

Mě naopak tahle epizoda velmi bavila a jsem rád, že se vrátili k filmu Peklo na Zemi. Cartman: "Haleluja, smívám tvé hříchy. Otoč se ať ti umyju prdel." Stan: "Cartmane, tys řek prdel to je hřích." Cartman: "Tys to teď řek taky." Stan: "A ku*va." Kenny: "Do pí*i." Cartman: "Ty vole musíme se jít znovu vyzpovídat".

• 22.6.2017  08:48

"Hej! My si tady na takoví týpky nepotrpíme!"

• 5.6.2017  22:43

Zatím nejlepší díl z obou sérií.

• 28.4.2017  15:53

Řekl bych, že zatím jeden z nejlepších dílů, co jsem viděl. Ten díl má prostě "koule".

• 22.4.2017  13:30

Tak se nám to konečně rozjelo! Jak asi "Naky" zareaguje na vzniklou situaci?

• 22.4.2017  12:06

Klasický pomalý nájezd počátku série a poznávání nových postav.

• 19.4.2017  16:51

Konečně se to zase začíná rozjíždět!

• 9.4.2017  21:36

Tak v tomhle díle padla nejlepší hláška ze všech dílů, když se jim porouchal robot.

• 31.3.2017  23:06

Konečně začínám rozklíčovat další a další postavy. Jsme svědky zvratů a děj začíná nabírat pořádné "grády". Cítíte to vnitřní chvění? Jinak musím komentovat příspěvek Frajer42: To není moc zjištění, že to je jeho bratr se tam omývalo už od začátku série..

• 31.3.2017  23:00

Za mě pěkný jednoduchý příběh s klasickým "happy endem". Muzikálová pohádka. Souhlasím s komentáři, že písničky zbytečně zpomalovaly děj. Na mě tam toho bylo až až. Ale tak je to tím, že jsem na ten film šel, jen z důvodu, že tam hraje Emma. Nedíval jsem se na žádný trailer, na nic. I proto jsem byl v kině lehce překvapen, když tam přicházely rodinky s malými dětmi a já raději kontroloval lístek, jestli jsem ve správném sálu. Já bych řekl, že to je film, který lehce nadchne, ale vůbec neurazí.

• 12.3.2017  23:02
    Psí vojáci (2002)

Jednou jsme si s přáteli řekli, že si uděláme filmový večer a jedním z filmů byl i tenhle. Já moc na horory, sci-fi a fantasy nejsem, takže od začátku jsem byl odmítavý, ale nakonec proč si nerozšířit obzory. Už při prvních scénách mi to přišlo jako béčkový filmy. Postavy vlkodlaků mi na rok 2002 prostě přišly směšné. Navíc filmů o vlkodlacích jsou tucty. Každopádně světlým momentem byl děj. Jen díky ději a postavám, které nehrály vůbec špatně jsem nakonec dal 2*. Každopádně musím říct, že hlavní dějový zvrat jsem předem uhádl (ve scéně, kdy objevili obraz její rodiny). Ostatní bylo až do konce záhadou. Svým časem jsem nepromrhal, ale znova bych se na to už nepodíval. Musíme, ale opravdu vzít v potaz to, že to je béčkový film. Žádné efekty jako v Hollywoodu.

• 12.3.2017  23:01

Neznám lepší kombinaci než válečný filmy a kino. Dech beroucí příběh nesmělého vojáka, který u sebe nechce nosit zbraň. Nakolik je tenhle film životopisný to nevím, co ale vím, že za shlédnutí tenhle film určitě stojí! Ačkoliv tam byly pasáže, které bych ustřihl, tak jsem byl stále ve střehu, co se bude dít. Film se ze začátku rozjíždí celkem pomalu, načež se od půlky strhne lavina skvělých válečných snímků. Z kina jsem odcházel s vědomím, že tohle můžu přátelům doporučit. Při východu ze sálu nechybělo ani pozitivní povzdechnutí se slovy: "Tak to byla opravdu bomba."

• 12.3.2017  23:00

Neuvěřitelně dramatický film! Dlouho jsem neviděl, takhle výborně zmáknutý film! Affleckovi role neuvěřitelně sedla. Po celou dobu ve mě film zachovával vnitřní chvění srdce s otázkami: Co bude dál? Kdo to byl? Proč to udělal? Postupně se ve filmu rozklíčovávají všechny hlavní role, tak dávejte pozor! Při zúčtování Vás nesmí nikdo rušit, protože Vám mnoho věcí unikne. Při dalším a dalším koukání na film zpozorovávám různé detaily, které mi předtím ušly. Člověk musí být opravdu pozorný.

• 12.3.2017  22:59

Akční scény ve filmech mám rád, ale u tohoto filmu, pokud byl dialog mezi akčními scénami delší jak půl minuty, tak byl velice nudný. Během filmu jsem několikrát vytáhl mobil z kapsy, jestli mi náhodou někdo nepíše, abych upnul svůj zrak jinde než na film. Scény mi většinou přišli velmi přehnané, žádná výjimka u nových "akčňáků". Hlavně ta závěrečná při seskoku z letadla. To byl takový ten poslední hřebík do rakve, kdy jsem si řekl, proč jsem za ten film dal své peníze.

• 12.3.2017  22:57

"Eričku, nešťourej se v nose. Ku*vadrát, já si ho přece jenom drbu!"

• 11.3.2017  08:15

"Jo, hasič je strašně šikovnej, když mu hladíš hlavu, plivne ti do oka."

• 9.3.2017  11:57

Cartman se v tomhle díle opět postaral o podstatnou část humoru. Jeho převlek alias Adolf Hitler a následné "strašidlo" alias člen KKK byly vynikající. Když k tomu připočteme scénku, kdy kouká na Adolfa Hitlera v televizi jako vzor, tak se ten díl opravdu povedl.

• 9.3.2017  11:10

"Tak teď už vím, jak muselo být všem těm běloškám." Díl narvaný samými hláškami. Cartmenovému "Řek bych jen, ha ženská....." se nedá jinak, než smát.

• 8.3.2017  19:26

Grandiózní finále, jak má být.

• 7.3.2017  18:52

"Nenávidím duhy, nenávidím ty svině. Ahá duhy, ty mám rád, ty jsou dobrí."

<< předchozí 1 2