Kurs sebeovládání (2003)

Již po několikáté se vyplatila noční sázka na Jacka Nicholsona. P.s. ten chlápek nikdy nezklame. Takové množství vtipů se v jednom filmu hledá velmi těžko. 90%

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011)

Tento film je možné porovnat pouze s filmem "Nezapomeň na mě" ve smyslu tématiky, nicméně jeho pojetí je mnohem hlubší a je protkáno skrze celý snímek. Někdo by možná podotkl, že malý syn je poněkud vtíravý a všeználkovský, avšak to s největší pravděpodobností byl záměr autorů, k čemuž doufáme, že došlo mnohem více diváků tohoto filmu. P.s. Dámy připravit kapesníky. 99%

Sláva jen pro mrtvé (2003) odpad!

Naprosto stupidní a podprůměrné. Nechápajíc, jak se početné množství hereckých hvězd mohlo upsat tomuto blábolu. Za námět 5%.

Není co ztratit (1997)

Pohodové a nápadité, zkrátka pohodový film s kvalitním obsazením na nedělní odpoledne. Nejlepší scéna s kýblem sraček a poté naprostá čočka doma od manželky a maminky. 85%

V zajetí démonů (2013)

Z hororu vytěženo maximum, v kině byl film neopakovatelným zážitkem. Pokud vás štve, kolik toho přes den naspíte, tak tady je řešení. 100%

Insidious (2010)

Jedním slovem trhák, jak se patří. 99%

Identita (2003)

Doslova grandiózní snímek, který dokáže vyrazit dech. Závěr je opravdou třešničkou na dortu. 95%

Záhada Blair Witch (1999) odpad!

Tohle, že má být hit našeho mládí??? Tak to je vrchol.

Elitní jednotka (2007)

Syrovost a reálnost, výborná kamera a skvělé herecké výkony jsou hlavní atributy, které provázejí celý film. 99%

Já, padouch (2010)

Jeden z nejlepších a nejzábavnějších animáků všech dob! 99%