Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Sci-Fi

Obsahy (40)

Gen: Lock

Gen: Lock (2019) (TV seriál)

Rok 2068, svět je na pokraji války proti Union. Union provede první útok v New Yorku za pomoci své vyspělé technologie a při tomto útoku umírá i Julian Chase. Nicméně za 4 roky se Julian objeví spolu s vědcem Dr. Wellerem na vojenské základně Anvil. Julian se totiž stal součástí přísně tajné nové zbraně zvané Holon - robota, do kterého se dá nahrát lidská mysl. A tato nová zbraň je nejspíše jediná naděje na výhru ve válce, kterou zatím prohrávají.

Mob Psycho 100

Mob Psycho 100 (2018) (TV seriál)

Kageyama Shigeo, kterému všichni říkají "Mob", je student s nadpřirozenými schopnostmi - dokáže silou vůle zvedat předměty nebo třeba ohýbat lžičky. Když byl mladší, svoji schopnost rád ukazoval. Ale kvůli negativním ohlasům postupně přestal své schopnosti předvádět. Nyní je jeho jedinou starostí, aby si ho všimla jeho hezká spolužačka a ničit zlé duchy s jeho "mistrem"/podvodníkem

Devilman: Crybaby

Devilman: Crybaby (2018) (TV seriál)

Jednoho dne se za Akirou přiřítí jeho dlouholetý kamarád Ryou. Potřebujeme jeho pomoc, protože démoni chtějí ovládnout svět. Ryou vezme Akiru na jeden večírek, o kterém si myslí, že se zde objeví démoni. A oni se skutečně objeví a shodou okolností posednou i Akiru. Nicméně Akira díky své silné vůli dokáže překonat démona a stane se tzv. Devilmanem - tělo démona, srdce člověka. A spolu s Ryou se rozhodne lovit ostatní démony.

13. okrsek

13. okrsek (2017) (TV seriál)

Poté, co miliardář a geniální vynálezce je svědkem vraždy svého nejlepšího přítele během přepadení, rozhodne se od města převzít policejní okrsek, aby mohl dopadnout jeho vraha. Policii vybaví tou nejmodernější technologií a vydá aplikaci, ve které lidé mohou nahlašovat zločiny. Původně aplikace měla sloužit jen jeho okrsku, ale ukáže se, že lidé potřebují pomoc po celém městě.

ReLIFE

ReLIFE (2017)

Kaizaki Arata je 27letý nezaměstnaný muž, bez peněz a bez přítelkyně. Po jednom večeru stráveném s kamarádem v baru, ho kontaktuje muž s nabídkou určité práce. Respektive mu nabídne účast v experimentu - vezme si lék, díky kterému omládne o deset let, a nastoupí na střední školu na jeden rok. Veškeré jeho výdaje budou hrazeny a navíc na konci bude mít prakticky jistotu zaměstnání. Arata z počátku odmítá, ale jelikož je posilněn alkoholem, ráno se probírá mladší...

Příběh jizvy

Příběh jizvy (2016)

Koyomi Araragi si užívá své jarní prázdniny. Během cesty městem se seznámí s Tsubasou Hanekawou, která mu řekne historku, že se po městě pohybuje blonďatá upírka. Toho večera Araragi zamíří do metra, kde uvidí krvavé stopy. Stopy ho zavedou na nástupiště, kde uvidí na zemi zakrvácenou ženu bez končetin. Představí se jako Kiss-shot Acerola-orion Heart-under-blade. Araragi si uvědomí, že je to ta upírka, o které se bavil s Hanekawou. Kiss Shot ho požádá o krev, jinak zemře.

Legion

Legion (2017) (TV seriál)

David Haller (Dan Stevens) alias Legion je mutant se schopnostmi mimo lidské chápání. Trpí řadou psychických poruch a má rozštěpenou osobnost. Každá jeho osobnost navíc ovládá jinou z jeho schopností. David se snaží udržet při smyslech, ale začíná z toho být unavený a když se to chystá vzdát, potká dívku svých snů.

Logan: Wolverine

Logan: Wolverine (2017)

Po porážce X-menů se Wolverine (Hugh Jackman) a Profesor X (Patrick Stewart) ukrývají před Nathaniel Essexem a jeho společností, která se snaží zabít mutanty a vytvořit z nich zbraně. Wolverine ale začíná ztrácet svoji schopnost regenerace a Profesor X začíná projevovat známky Alzheimera. Jednoho dne je však najde mladá dívka Laura Kinney (Dafne Keen), která utekla ze zajetí, kde se z ní snažili vytvořit super vojáka. Wolverine se jí ujme, protože jak Profesor X řekl, mají k sobě mnohem blíž, než si myslí.

Drifters

Drifters (2016) (TV seriál)

Shimazu Toyohisa se po vyhrané bitvě s vážnými zraněními vrací domů. Najednou se objeví v magickém světě obývaném elfy, trpaslíky, lidmi, draky apod. Dozvídá se, že se stal jedním z Drifters, což jsou slavní válečníci a vojevůdci z našeho světa, jejichž úkolem je zastavit armádu monster v čele s Black Kingem. Anime obsahuje mnoho historických postav jako např. Hanibal, Butch Cassidy, Johanka z Arku nebo Rasputin.

Oranžáda

Oranžáda (2016) (TV seriál)

16letá dívka Takamiya Naho dostane podivný dopis, který poslalo její 26leté já. Nejdříve si myslí, že je to jen vtip, ale vše, co je napsané v dopise, se stane. Včetně příchodu nového studenta Naruse Kakeru. Na konci dopisu 26letá Naho píše, že jediné, čeho ve svém životě lituje, je to, že Kakeru už s nimi není, a žádá 16letou Naho, aby na něho dávala dobrý pozor.

Mob Psycho 100

Mob Psycho 100 (2016) (TV seriál)

Kageyama Shigeo, kterému všichni říkají "Mob", je student s nadpřirozenými schopnostmi - dokáže silou vůle zvedat předměty nebo třeba ohýbat lžičky. Když byl mladší, svoji schopnost rád ukazoval. Ale kvůli negativním ohlasům postupně přestal své schopnosti předvádět. Nyní je jeho jedinou starostí, aby si ho všimla jeho hezká spolužačka a ničit zlé duchy s jeho "mistrem"/podvodníkem.

Impérium mrtvých

Impérium mrtvých (2015)

Příběh se odehrává v alternativní verzi 19. století. Před stoletím se podařilo oživit prvního člověka. Od té doby jsou mrtví používáni jako pracovní síla. I když se hýbou, nemají duši a sami ani nemyslí jako lidé. Dr. Watson je vědec, který se snaží zjistit, jak dát mrtvolám duši, a proto je vybrán britskou vládou jako agent, který má v Indii najít Victorovy zápisky. Jsou to zápisky o prvním oživení člověka a o tom, jak vrátit mrtvole její duši.

Gakkóguraši!

Gakkóguraši! (2015) (TV seriál)

Takeya Yuki miluje svoji školu. Pro ni je to nádherné místo, kde si užívá aktivit se svými přáteli v klubu školního života. Společně se svými přáteli se starají o školu, aby byla přesně podle jejich představ. Ve skutečnosti je ale vše jinak. Celá její rodina, většina přátel a učitelů jsou totiž mrtví. Mimo školu zuří totiž zombie apokalypsa.

Gangsta.

Gangsta. (2015) (TV seriál)

Nic a Worick žijí ve městě Ergastulum, které je plné všech druhů zločinců. Jejich prací je prakticky vše, pokud je za to dobře zaplaceno - vraždy i únosy, je jim to jedno. Jednoho dne jsou najati policistou na vraždu místního mafiánského bosse. Jak se ale ukáže, tato práce je ve skutečnosti mnohem větší sousto, než ke kterému se upsali.

Overlord

Overlord (2015) (TV seriál)

Populární online hra Yggdrasil končí. S tím se ale hráč Momonga nehodlá smířit a rozhodne se zůstat přihlášen až do úplného konce. Jakmile hra skončí, Momonga je přenesen do tohoto světa jako kostlivec a nejsilnější mág v tomto světě, který upadl do chaosu. NPC postavy totiž nabyly vědomí a bez rodin a přátel nevědí, co mají se svým životem dál dělat. Proto se Momonga rozhodne tento svět ovládnout a nastolit řád.

God Eater

God Eater (2015) (TV seriál)

V roce 2071 byla většina světa zničena bytostmi zvanými Aragami. K vyhlazení Aragami byla založena organizace Fenrir. Fenrir vytvořila zbraně "God arcs" z buněk Aragami a založila jednotky pro boj zvané "God eaters". Původně měly jejich zbraně jen dvě formy - jednalo se o meč nebo střelnou zbraň. Ale poté byla objevena třetí forma, která se může měnit podle potřeby. Od té chvíle se God Eaters začínají dělit na novou a starou generaci.

Prison School

Prison School (2015) (TV seriál)

Po dlouhých letech dívčí soukromá akademie Hachimitsu rozhodla otevřít své brány i chlapcům. V novém školním roce nastupuje pouze 5 chlapců. Co se může zdát jako ráj, tak ve skutečnosti ale nevypadá. I když poměr chlapců k dívkám je 1:200, tak ani jedna z dívek se s nimi nebaví ani si jich nevšímá. Proto se skupina rozhodne odhalit záhadu, proč studentská rada zakazuje dívkám mluvit s kluky.

Gekidžóban Gintama kankecu hen: Jorozuja jo eien nare

Gekidžóban Gintama kankecu hen: Jorozuja jo eien nare (2013)

Co by se stalo, kdyby Shiroyasha nikdy neexistoval? Z neznámé příčiny Edo upadne do chaosu. Sakata Gintoki teď žije ve světě, kde se budoucnost změnila - budoucnost bez něho. Co se stalo Yorozuye? Gintoki jako duch minulosti musí zachránit své přátele a dokončit svůj dosud největší úkol. A možná i poslední.

Monster musume no iru ničidžó

Monster musume no iru ničidžó (2015) (TV seriál)

Před třemi lety byla světu odhalena existence lidem podobných bytostí a byl ustanoven zákon o kulturní výměně mezi druhy, aby si obě rasy na sebe zvykly. Kurusu Kimihito se náhodou stane dobrovolníkem v tomto programu a stará se o dívku Miiu, která patří ke druhu Lamia - od pasu dolů je had. Po nějaké době se Miia do Kurusua zamiluje a snaží se ho svést. Ale mezidruhový zákon zakazuje jakékoliv vztahy mezi druhy. Kromě Lamie se zde objevují i další stvoření jako kentauři, harpie, pavouci a mnohé další.

Magic Kaito 1412

Magic Kaito 1412 (2014) (TV seriál)

Po smrti svého otce se Kaito Kuroba dozví o jeho tajné identitě. Byl to mezinárodní zločinec známý jako Zloděj Fantom. Dále se dozvídá, že byl zabit tajnou organizací, které odmítl pomoci se získáním drahokamu Pandora, který "uroní slzu" a dá uživateli nesmrtelnost. A tak se Kaito rozhodne jít ve šlépějích svého otce, najít drahokam a zjistit, kdo zabil jeho otce.

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(2)

Reklama

Reklama