Free to Play (2014)

super_gamer4: Přesně takových lidí je tvořena drtivá část českolsovenské herní komunity. Nehraješ to co já, seš špatnej. Patříš do ústavu kamaráde, a nebo do základní školy mezi ty kidy kteří mají víc soudnosti než ty.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Četl jsem kniho od B. Hrabala a některé scénky mi prostě ve filmu chybí. Ale to se tak prostě děje, rozhodně bych ho doporučil po sobotním obědě shlédnout, je tam kus hezkého českého umění.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Jeden z několika českých "nekonečných seriálů" což se mi příčí, vyměnit kvantitu za kvalitu je prostě hloupost, zvlášť v českých krajích kde se natočí hodně málo kvalitních seriálů. Pro mě nepochopitelné, ale chápu že si i takový najde své příznivce kteří přijdou z práce a "vypnou" u takového seriálu.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Česká klasika klasik, spousta legendárních hlášek a originálního humoru, to se prostě musí ocenit. Co na tom že je příběh o ničem, takový odpočinkový film po nedělním obědě ho ani moc nepotřebuje.

Nespoutaný Django (2012)

Můj první "tarantinovský" film a určitě mě nezklamal. Zdá se že je příběh strohý a přímočarý, ale byly tam i věci na zamyšlení čehož sem si cenil. Sice tam cákalo na můj vkus moc krve, ale jinak velice povedený snímek. Nemohl sem u něj usnout, strhl mě dějem, sotva sem mrkal.