• Fantasy

Captain America: Občanská válka (2016)

Skvělý film, Marvel nezklamal, 5 hvězd je pro mě pro něj málo, asi hvězdami jindy plýtvám..nicméně ale stejně ale...výborná zápletka, je těžké vybrat si stranu, které fandit, je těžké sledovat oblíbené hrdiny bojující mezi sebou,ačkoliv to garantuje skvělé souboje..akční scéna střídá vtipnou..spiderman nikdy nebyl tak super cool, Daniel B. (pro mě navždy Niki Lauda) překvapuje v záporné roli a nelze tomu téměř nic vytknout..možná jen to, že i přes absenci Thora a Hulka je to spíš Avengers film než sólovka o Stevu Rogersovi..

Inferno (2016)

Šifra i Andělé se tak nějak knižní předlohy ještě spíše drží, Inferno si půjčilo pouze hlavní postavy a hoooodně obecnou dějovou kostru..za mě velká škoda,jelikož kniha Inferno je velice zdařilá s detailně vystavěnou zápletkou a hlavně bez happyendu!! kdo zná knihu,bude hodně zklamán..tak mě to otrávilo,že ani Zimmer to nezachránil :(

Underworld: Krvavé války (2016)

Jsem velký fanoušek Underworldu....čtyři hvězdy za úžasnou Kate v latexu,která vypadá líp než v prvním díle a za nádherné prostředí zámku Hluboká,Prahy a Kutné Hory....děj se zbytečně šmodrchá a přitom je o ničem-paradox...místo aby přídali 30 min filmu a sérii konečně důstojně uzavřeli,natočí dalsí díl...film má mnoho světlých okamžiků,odcházela jsem z kina spokojená,ale Underworld si zasloužil skončit a skončit úspěšně,šanci nejspíš propásl s tímto dílem..

Warcraft: První střet (2016)

Warcraft byl pro mě velikánským překvapením, moc se mi do kina nechtělo, hru neznám, lákadlem byl snad jen Travis Fimmel..2 hodiny utekly a nemůžu se dočkat dalšího dílu :) nááádherné fantasy :)

Coherence (2013)

Nooo.tak tohle je moc vydařená konverzační sci-fi psychárna s hodně silnou atmosférou a napětím.....tenhle film mi ještě chvíli bude vrtat hlavou,a to nejen kvůli hustýmu konci...fajn,moje číslo je 5,barva zelená,symbol propiska a chci svou realitu :)...vskutku zajímavé téma....kvůli slabému začátku jsem původně dala 4*..po delším rozmyšlení musím změnit na 5*,zvědavostí jsem ani nedutala a byla ve filmovém ráji :) tohle je film dle mého gusta :)