yahoo

yahoo

• 23.10.2013  15:32
    Gravitace (2013)

Nemám rád komorné príbehy o dvoch hercoch a komparze. Nech je ten komparz liečebňa ústavu, anglický vidiek, alebo trebárs aj všehomír. Ale toto bolo pohladenie pre upracovanú dušu ktorá nejde do kina chrúmať popkorn a zalievať to sladkou sračkou. Asi iba Matrix a Terminátor 2 vyvolali podobnú potrebu napariť filmu desať hviezd. Až to bude na blúčku, budem si to púšťať namiesto večerného sexu. Aj tak nestojí za nič.

• 23.10.2013  15:12
    Podfukáři (2013)

Súhlasím s Mr. Verbalom, ale ja dám 5. So mnou už vyjebalo toľko ľudí že jeden film ten priemer nezvýši. A Isla je proste moja čarodejnica. Jazda ako keď som mal päť a prvý krát som sa viezol na retiazkovom kolotoči.

• 23.10.2013  15:06
    Muž z oceli (2013)

Skvelá reklama na demoličnú firmu made in china. Dobre sa na to pozerá, efekty dotiahnuté k dokonalosti, ale niekedy je toho už veľa. Keby som ja do niekoho trieskal pol hodiny a nemalo by to s ním pohnúť, idem radšej na chladenú dvanástku a pošlem naňho Magnuska. Ten ho unudí k smrti za dve sekundy a zbytok filmu pozerám na Amy ako hľadí zaľúbene na zelené plátno.

• 23.10.2013  14:59

Pekná omaľovánka ktorá ma spoľahlivo previedla cez rieku Styx. Jednička a dosť.

• 23.10.2013  14:51

Je to comics vážení ! A tak sa k nemu treba stavať. Záverečnú scénu s hudbou z Viliama Tella som si už pustil desať krát. Pokaždé sa bavím, chechtám a vôbec mi nevadí absencia logiky. Tú hľadám u Holmesa. Tuto je to čisto nádherná jazda s hudbou ktorá ani nemohla byť lepšie vybraná. Že Depp vyzerá debilne ako náš premiér ? No a čo . Táto rola mu proste sedí určite viac ako polodementný idiot z nejakej Burtonovej psychedelickej vtákoviny. Je druh filmov pri ktorých sa chcem baviť a toto je jeden z tých lepších. Týmto zdravím všetkých kritikov filmového umenia . Howgh.

• 13.6.2013  08:15

Videné dva krát, druhý krát s dabingom. V druhej verzii vystrihli Mary Elizabeth Winstead, asi sa nemohla pozerať na to hodnotenie a radšej sa porúčala. Dabing mi pripomínal Kremienka a Chocholúšika - úplne bez emóciíí, asi to nahovorili na sedení u psychiatra, kde mali zakázané rozčuľovanie. Hodnotenie mením na dva a už to vidieť nechcem. Hnus.

• 11.6.2013  08:08
    Mama (2013)

Mám šťastie, že podobné filmy sledujem v oblečení doporučovanom Mr. Verbalom. Inak by som si zo dva krát obhodil ihrisko. Výborné budovanie atmosféry aj Jess bola fajn. Akurát by som chcel vidieť ako sa dá prežiť zopár rokov na čerešniach. Asi sa nemám pýtať odkiaľ ich tam zobrali, veď je to iba cinema. Mínus jedna za útes, to bola blbosť, alebo už došli nápady a nikoho nenapadlo ako to ukončiť a tak sa hlasovalo. Výsledok je wtf inak celkom solídneho filmu.

• 30.5.2013  12:21

Dúfam, že ten zelený filter ktorý prišiel asi s Mužom v ohni, nezostane naveky, zle sa na to pozerá, ale možno Danny chcel podržať od Tonyho lavicu v nebeských záhradách. Tak ako tak, odsýpa to celkom fajn, aj keď pri preradzovaní rýchlostí sem tam zaškrípe v prevodovke piesok. Zaujímalo by ma, či aj naši tajní žiadali o povolenie satelitu keď hľadali Mela v Južnej Amerike. Ale asi si skúr zapli googlemaps a hľadali kde to Belize dopekla je.

• 29.5.2013  08:01
    Lincoln (2012)

Nuda, šeď bokombrady, nuda,...Tommy Lee Jones....nuda, nuda.....Tommy....koniec. Niekto tu písal, že Lincoln mu pripomínal hobbita, mne skôr Gandalfa. Priznám sa nachvíľu som aj zdriemol, to ja vždy keď sa reční v parlamente a po konci-nekonci som išiel unavený spať, ako keby som zdolal Haitský triatlon. Dúfam, že Stevenovi dajú konečne nejaký šľachtický titul, alebo čo to majú u nich za obdobu a natočí pred dôchodkom ešte aspoň jeden pozerateľný film.

• 20.5.2013  22:40

Vláčne ako prepečený hermelín a rovnako chutné. Miestami si človek hovori že tie lieky sú moc fajn. Hlavne keď som si dnes doma neuhájil výšku tejto výplaty. Tiež som skúšal predstierať námesačnosť, ale asi som mal nesprávnu kombináciu. Tak ma nerušte idem si dať acylpirin. Určite to nemá žiadne nežiadúce účinky..účinky cndhzfdkvsi.....

• 24.4.2013  07:15

My čo sme už nejakého toho spratka odchovali vieme, že nie je všetko milé čo je malé. Pri niektorých situáciách som si spomenul ako som podobné problémy riešil ja. Nie to film hodný oscara ale ja nie som filmový kritik. A Billy je proste môj obľúbený. Jeho humor nie je pre každého, ale mňna poteší. P.S. po ďalšom zhliadnutí zakazujem pozerať a hodnotiť sopliakom ktorí nemajú aspoň 40. Toto je to čo nám starším vháňa slzy do očí. Tak ako v dobrodruhoch z veľkomesta 1 a 2 Billy nám starším ukazuje, že tu nie sme zbytočne. A aj keď už máme tie najlepšie roky za sebou, vždy je sa na čom zasmiať a na čo sa tešiť. Aj keď je to úder pálkou medzi oriešky . Od niekoho na kom nám záleží je to proste je vyznamenanie. Idem si pozrieť dobrodruhov chcem vidieť čo robí Norman a ako vyzeral jake gyllenhaal keď ma l desať .

• 23.4.2013  23:10
    Konečná (2013)

Stará stanová kûže krížený s poriadne hrdzavým T 800. Arnie má už problém zdvihnúť sa zo zeme aj keď neschytá ranu od tekutého Patricka. Jediné čo sa nezmenilo je pohľad boha s Asgardu. Ten je proste nesmrťeľný. Takže nech sa každý drží svojho remesla. Ja idem robiť na dane a Arnie nech si premaže oceľové kľby a vyrieši to čo sa nepodarilo Mayom v decembri. Hasta la vista.....

• 23.4.2013  22:53
    Lovci hlav (2011)

Chcem mať aston martin, na ruke omegy a čiernovlasú Olgu vedľa seba. Vlastne nie, teraz to je oblek od Armaniho Lexus v garáži a bloncka v kuchyni. Problémy už prídu tak mimochodom. Severský Bond krížený s Bournom a šmrncnutý Holmesom. Bravo ! Full house !

• 22.4.2013  13:36

Part 3 - Vrchol akcie v bitke strojov, neporaziteľný Neo, ale najlepší bol aj tak Smith. Weaving bol pre túto rolu stvorený, veril som mu každú grimasu - "Mr. Anderson, welcome back. We missed you " - top scéna

• 22.4.2013  13:31

Part 2 - vizuál perfektný,ale už som vedel čo zhruba dostanem. Aj tak ale top.

• 22.4.2013  13:30
    Matrix (1999)

Videné prvý krát ešte na VHS - asi tri krát a potom som na to ešte išiel do kina. Odvtedy je to pre mňa záležitosť na celý život. End of part 1

• 22.4.2013  13:22
    Počátek (2010)

Pri tomto filme, som prvý a asi aj posledný krát v živote zadržal dych na takmer tri hodiny. Úžasné vizuálne divadlo ktoré treba vidieť niekoľko krát, samozrejme s originálnym zvukom a prehnať to cez kvalitné domáce kino - susedia vždy vedia kedy si pozerám takéto filmy. Nolan tu prišiel s novou víziou filmu ako kedysi Cameron v Terminátorovi 2 a Wachowski brothers (sisters) s Matrixom.