ProchySBK

ProchySBK

okres Rakovník

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 23.11.2019  20:10

Tohle je bramboračka přepálená po stopadesátý. Kde je ten typek z prvniho dilu? Tohle je uz o hovne.

• 12.11.2019  20:39

Jak se da vytezit z mála maximum. Plnej kotel pro tenhle film ze zivota. Bravo!

• 25.10.2019  19:00

Plnej pocet ale lepsi jak jednicka to neni.

• 22.10.2019  21:09

Bravo! I po x letech bravo!

• 22.10.2019  18:41
    Parazit (2019)

Hodne dobra prace!

• 15.10.2019  20:52
    Top Gun (1986)

Nevim proc tak malona csfd.

• 14.10.2019  22:27
    Joker (2019)

Nejde o to ze joker nekoho zabije. Jde o to jaky jsou lidi klauni, ze serou na ostatni, nebo verej kecum z televizea jsou ovce. Takhle to dopada kdyz jste zmrdi, prijde Joker a mate po prdeli. Nejlepsi film 2019

• 9.10.2019  17:51
    Anna (2019)

Tvl jestli tohle nema ani 80 procent tak uz vazne nevim ktery kriplove to tu hodnoti. Namet, zpracovani, naturalni styl a herci! Kdo nedal 5 hvezd je fakt divnej. Uz jen za tu bitku Anna vs. padouchove v restauraci, tohle je top fight!

• 9.10.2019  17:34

Jedna hvezda za Vetchyho, ale jinak uz zmente dialogy a premejslejte jestli se takhle vubec cesky rodiny doma bavi. To to u nas maji zensky tak spatny? Jinak hudbu, ktera je od zeny v pokuseni porad na stejny brdo, by to taky chtelo upravit. Je to jak v pohadce pro deti. A propo detsky hlasky ma moje neteř za jeden den vysypany z rukavu lepsi jak za celej tenhle film. No a to ze je film predvidatelnej kdo s kym a jak uz ani nezminuju. Sorry, tohle je na 30 procent.

• 8.10.2019  18:17

Trapny a to dost

• 8.10.2019  18:16

No prosim, tohle muzu. Tyhle filmy maji smysl.

• 8.10.2019  18:16

Naprosto zbytecnej film, ale tak zas budou mit v hollywoodu papalasi levnejsi chlebik diky nam ovcím

• 8.10.2019  18:15
    Pašerák (2018)

Zase klasika a uplne v pohode. Clint nam zajebanym evropanum priblizuje Ameriku a mozna dava navod na to jak zit. Vy to nevidite?

• 8.10.2019  18:14
    Hellboy (2019)

Cernymu panterovy vy mamrdi date vic jak tomuhle drsnymu a hlaskovymu Hellovi!? Jdete se bodnout, lidi uz premejslejte vy ovce!?

• 8.10.2019  18:12
    Aladin (2019)

Pro deti dobry. Kdo tady hodnoti ty filmy!?

• 8.10.2019  18:12

Proboha, odejit by se melo na vrcholu. Takhle ojebavat lidi naprosto zoufalim filmem, herci. Dedpoola na vas

• 8.10.2019  18:10

Konecne po x letech vtipny film. Herecky parada, super!

• 8.10.2019  18:09

Pro deti dobry. Jenze uz je to trapny. Takhle odrbat lidi o prachy naprosto zbytecnym filmem. The Boys na vas vy saskove

• 8.10.2019  18:07
    Ad Astra (2019)

Céčkový Interstellar bez napadu. Chcete mi rict ze vyslete kluka aby hledal tatu ale pritom nevite co to s nim udela? Nebejt tu Brit tak se na to kazdej vybodne

• 8.10.2019  18:04
    Léto 84 (2018)

Zajimavy ze se k nam nektery filmy nedostanou. Tyhle dobrodruzstvi liznuty hororem by meli bejt zaklad.

• 8.10.2019  18:03
    To (2017)

Parta kluku ktery si nataceni uzivaji. Horor je tu doplnek, ale nebejt super party tak to nepujde.

• 29.9.2019  13:26
    The Beach Bum (2019)

Matthew to už přepálil. Buď je unavenej z předchozich drsnejch vycerpavajicich roli a nebo huli, a nebo oboje. Film Ticho pred bouri sem nekomentoval, protoze sem ho nepochopil. Tohle je ale total shit. Film netahne on, ani nikdo jinej. Prehlidka plitvani casem, zivotem a navic ukazka toho jak jedem zrmd muze zamestnat nekolik lidi, ktery by mohli slouzit na jinych mistech kde jich je potreba. Porad sem doufal ze umre co nejdriv..

• 21.9.2019  20:11
    The Boys (TV seriál) (2019)

Respekt!

• 8.8.2019  09:50
    The Golem (2018)

Nalepit pejzy, objet šulina flexou a golfovej míček mazi oči jako šémamforáš a nazdar. Tohle neni ani béčko.

• 31.7.2019  21:55
    Rocketman (2019)

Hroznej guláš. Vypadá to že čim větši bukvice tim větší hit, kterej roztancuje svět. Potěš prdel - což v tomto případě sedí jak prdel na hrnec. Queeni byli kritizovani ze moc songu tam nezaznelo celejch a tak udelali tenhle čardáš. Hlavně hodně barev a poradne to zamychat.

• 7.5.2019  15:45

Jak psychopati ničí životy kolem sebe. Těžko se dokonce zivota dostat z toho, že jste žili vedle serioveho vraha. Kdo čekal vraždy a zapletku bude zklaman. Ale kdo chce pochopit co to znamena, že i ten nejvetsi sympatak a ideal zen, dokaze to co neudela ani zvire, si pošmákne. Je mi líto že neumime vcas tyhle monstra zprovodit ze sveta. Plnej pocet bodu a myšlenky smeruji pozustalím a nejbližším.

• 20.2.2019  20:58

Matthew už to nehul. Tohle je na jednu hvězdu, že je kluk zas ve formě a může šoustat zachovalí padesátky. Jinak velká blamáž. Pro rybáře jedna hvězda navíc, ostatní uvidí jen guláš poskládaných rozhovorů.

• 13.5.2018  09:30

Bruce Willis trochu v jiné poloze a přesto tak jak ho známe. Občas něco nevyjde, občas to totiž připomíná naše životy.. Ale jde si za svim, tak jak to umí a tak jak to naučil všechny dnešní hvězdy akčního žánru.. Díky za fajn film.

• 12.5.2018  17:36
    Wheelman (2017)

Film pro řidiče. Nic víc než jen pohled z kabiny, líznutý akcí, ale především volant, pedály a... na konci porsche.. Tohle musíte vidět pokud Babydriver bylo pro vás moc přiteplený. Dávám plný počet, protože úspěšnější film Drive byl dobrej a stylovej, ale Gosling neumí mluvit. Frankovi veříte všechno...

• 30.4.2018  22:26
    12 hrdinů (2018)

Thor se snaží do půlky filmu diváky přesvědčit, že na tu akci má. Nebyl sice nikdy v boji ale kecat hubou umí. Takže přesvědčuje šéfa v kanclu, že neni kancelářská myš, přesvědčuje plukovníka, že jeho tým je nejlepší, takže vlastně asi jo, oproti zkušenejm harcovníkum to teda zkusíme. A přesvědčuje i generála na koni, že sice nemá oči zabijáka ale až uvidí taliban tak to prostě dá. No je to borec, fakt Thor

<< předchozí 1 2 3 4 5