Rattlanake

tenista

<< předchozí 1 2
    • 11.5.2013  12:54
    Poslední výkřik (2012)

Neskutečné, co česká filmová scéna dokáže nabídnout, taková sračka, to snad není možné ani něco takového vydat na veřejnost. Já bych se na to nekoukla, ale kolega z práce mi řekl, ať se na to podívám, že se velmi pobavím. No to jsem se pobavil. Iveta Bartošová, tak už by se měla radši oběsit, to je katastrofa ať udělá cokoliv. Režisér Kučera po druhém propadáku by se měl radši přihlásit na úřad práce a netočit další tzv. film, to bych se styděl něco takového pustit. Hrůza.

• 11.5.2013  12:32

Moc italské filmy nesleduji a nemám je moc rád, ale myslím, že tato italská kriminálka se povedla a patří k lepším televizním filmům. Od začátku je to docela napínavé a divák se nenudí. Díky tomu, že tam hraje Max von Sydow, tak stál určitě film více peněz, ale jeho obsazení bylo potřeba. Režisér Argento jeden z lepších jeho filmů.

• 7.5.2013  11:24

Výborný western v podání dvou skvělých herců, je vidět, že na tento film se připravovali precizně a filmaři měli dostatek financí. Russel Crowe umí zahrát všechno a patří k nejlepším hercům na světě. Režiséra moc neznám, ale dal si záležet a velmi překvapil. Přestřelky jsou zajímavé a nechybí napětí. Finálová část filmu je docela drsná. Rád bychom jiný konec, ale jestli je to podle knihy, tak to asi tak skončit mělo.

• 7.5.2013  11:13
    Šifra (TV film) (2003)

Podařený televizní film z druhé světové války a zajímavá zápletka.

• 7.5.2013  10:56
    Antiviral (2012)

Ani jsem to nedokoukal, takový nesmysl a slátaninu natočit, že se nestydí. Vůbec se na to nedalo koukat, herci, tak to byla filmová katastrofa, děj filmu absolutně o ničem. Obchod s nemocemi možná existuje, ale to co dělo do té padesáté minuty filmu (pak jsem to už vypnul) to nemělo obdoby. Lidé kupovali nějaké buňky s lidma, chřipku, no vůbec to nedávalo smysl, jestli někomu chcete zkazit filmový večer nebo jinou část dne, tak vřele doporučuji.

• 7.5.2013  10:51
    Krvavý prachy (2004)

Fuj, to byla nešťastná volba, francouzské filmy jsou kvalitní, ale tohle se vůbec nepovedlo, škoda času.

• 7.5.2013  10:41

Viděl jsem to jednou, moc si to nepamatuji, politický film, to není úplně moje téma. Ve filmu je vynikající obsazení, to se nedá odepřít. Ale jelikož mi to moc neutkvělo v paměti tak se mi to moc nelíbilo, neříkám, že je to špatné, ale nijak mně to nenadchlo.

• 7.5.2013  10:20
    Bez záznamu (2012)

Tak to jsem byl překvapen, tento film nebyl nikde pořádně vidět a narazil jsem na něho náhodou, samozřejmě mě hned zaujalo, že tam hraje Sean Bean, tak jsem byl zvědav a nelitoval jsem. Hned od začátku snímek nasadil svižné tempo a téma terorismu tentokrát na anglické půdě bylo velice zajímavé, zvlášť když v tom byla zapletena i vláda, jsou tu vlastně dva děje, jeden hlavní v současnosti a druhý se odehrává v minulosti hlavního teroristy a skvěle to do sebe zapadá a čím dál více kulminuje do skvělého finálního závěru. Sean Bean se tam opravdu s tím nemazlí a díky chladné hlavě a skvělému instinktu to zvládne i když je také pěkně poškrábaný. Nakonec mi docela bylo líto toho teroristy, ale rozhodnul se tak, jak se rozhodnul. Celkový dojem z filmu je fakt dobrý a jsem rád, že jsem to viděl, protože dle mého předčí spousta amerických filmů s tímto tématem.

• 7.5.2013  10:08
    Gothika (2003)

Vynikajíčí mysteriózní horor v podání Halle Berry, od začátku to bylo děsivé a temné a někdy pěkné krvavé. Už jsem to viděl několikrát a vždy to přinášelo hustou atmosféru. Filmové horory z prostředí blázince bývají velice odvážné a tento kousek zapadá do těch nadprůměrných. Je pravda, že pokud Vás zavřou do blázince a nejste blázen, tak ho z Vás udělají.

• 6.5.2013  12:28
    Vrána (1994)

Pochmurný, ale výborný film s Brandonem Lee, kterého byla velká škoda, myslím, že jeho vražda nebyla náhodná. Nicméně, ve filmu uplatňuje svoje umění a s postavou si poradil bravúrně. Filmového diváka to vtáhne do děje a čeká co z toho vyleze. I s odstupem času má Vrána svojí kvalitu, škoda, že další díly šli rapidně dolů a řadí se do filmového propadliště, kde je pěkná řádka filmečků.

• 6.5.2013  12:09

Už herecké obsazení a složení té čtyřky napoví, že to bude a bylo nic moc. Jessica Alba je jako obvykle hrozná, Gruffud, tak ten je celkem sympatický, Evan ten je vždy namyšlený jako prase a toho čtvrtého ani pořádně neznám, ale ufňukánek je to hrozný. Děj filmu je zmatený a je to takové celé splácané. Hvězdičky dávám za efekty a snahu.

• 6.5.2013  11:56
    Maniak (2012)

No co to bylo? Totální úlet v podání Wooda, který kam vleze, tak to je hrozné. Film je úchylný, hnusný bez špekty filmového umění. Chápu, že v mnoha případech se tento film bude líbit, protože perverzáků a úchylů je tu celá řada. Naprostá nuda a kamera Maxime Alexandre to byl další hluchý výstřel. Režisér filmu se pokusil o remake, ale sám asi má velké mindráky a představy. Ty holky jsou taky tupé. Jedna si vezme domů chlapa hned po na první schůzce i když vypadá jako vrah a vyřazuje to z něj, tak je stejně blbá a doplatí na to. Další běží na zavřené parkoviště, kde je jasné, že jí dostane i když měla spoustu jiných možností. Jedině tu co zavraždil v koupelně tak tam to fakt nečekala, to chápu. No a ta Anna se také chovala hloupě, když zjistila co je zač, měla ho zapíchnout hned a né se s ním prát, a to auto, nechápu řidiče jak mohl nabourat. No strašné tento film.

• 6.5.2013  11:43
    Mizerové II (2003)

Nechápu, jak to může mít tak nízké hodnocení, od začátku to byla jízda jako hrom, nabitá akcemi, střelbou, honičkama, výborné herecké obsazení, precizní vývoj filmu. Jednička je kvalitní, ale dvojka je mnohem akčnější a nadupanější, výborný je ten přechod na Kubu, tam to bylo hodně drsné a nechtěl bych tam jet někoho zachraňovat. Michale Bay potvrdil, že je vynikající režisér a spousta lidí ho odsuzuje neprávem.

• 6.5.2013  11:32

Už jsem to viděl hodně dávno, moc si na to nevzpomínám, ale myslím, že to bylo pěkné.

• 6.5.2013  11:09
    Předtucha (2007)

Sandra Bullock patří mezi mé nejoblíbenější herečky, ale tento film jí nesedl a patří mezi té méně povedené, tento sníme má menší kvalitu jenom kvůli ní, protože scénář a děj filmu je slabší a režisér se také moc nevyznamenal, rozhodně to už vidět nemusím, jednou stačilo.

• 6.5.2013  11:01

Výborný snímek o tomto íráckém princovi, ale viděl jsem to bohužel v českém dabingu a nadabovaný Udajn mě doslova od začátku filmu trhal uši, to bylo něco strašného, celý film jsem měl sto chutí ho bodat a střílet, zajímalo by mě jak ten herec či sny mluvil ve skutečnosti, ale ten dabing byl fakt šílený. Od začátku byl film výborně životopisně natočen, je neskutečné co si jeden člověk dovolí, když má v ruce takovou moc, je jasné, že na to musí někdy doplatit, což se tak skutečně stalo, ale pravděpodobně si ten život užil a to doslova. Musím napsat, že režisér filmu Lee Tamahori mě mile překvapil a byla to zajímavá podíváná, dlouho jsem tento film odkládal, ale o spoustě dobrých hodnocení jsem si ho pustil a udělal dobře.

• 3.5.2013  13:33
    Král Artuš (2004)

Kašlat na historii, tohle naprostá bomba v hlavním podání Clive Owena charismatického herce, který patří k mým nejoblíbenějším. Tento snímek sice nezapadá úplně do pravdivé historie, ale to je jedno. Vynikající hudba v podání Hanse Zimmera, který je v tomto oboru nejlepší na světě. Til Schweiger jako viking je taky hustej. Myslím, že fim je atmosfericky dost temný a ponurý. Jsem rád, že se tu nevyskytuje moc Římanů, období říma a jeho lid nemám rád. Modří jsou taky udělaný perfektně a závěrečná bitva patří mezi nejlepší části filmu, k tomu dále patří suverenita Artuše.

• 3.5.2013  10:19
    The Caller (2011)

Tento film jsem viděl, ale už nevím kdy a jak to přesně bylo, to svědčí o tom, že to bylo nic moc a v mé hlavičce se soubor s tímto filmem neuložil, tudíž to je asi vše co k tomu napsat.

• 3.5.2013  09:50
    Mosquito Man (2005)

Na céčkový horor to bylo náhodou dobré, nic velkého se nekonalo, ale vyloženě propadák to nebyl. Jelikož měli velmi omezené možnosti tak to docela ušlo. Corin Nemec asi jako jediný známější herec z tohoto filmu si střihnul kladnou postavu.

• 3.5.2013  09:33

Vynikající dobrodružné drama, velmi silný zážitek z tohoto snímku, opět vynikající Kevin Costner, ten nikdy nezklame. Já prostě nenašel chybu na tomto filmu. Jestli je toto podle skutečné události tak klobou dolů před chlapama, co dělají takovou práci.

• 3.5.2013  09:23
    Hellboy (2004)

Musím napsat, že Hellboy se opravdu povedl, díky poctivému scénáři a kvalitním hercům se celý film člověk velmi baví a bojové scény s nadsázkou velmi dobrého humoru jsou natočené výtečně. Karel Roden opět ztvárnil zápornou postavu a nezklamal, myslím, že patří k nejlepším na světe co se týče hraní záporných postav. Už nejednou to dokázal. Selma Blair je trošku kravka, ale dá se to vydržet.

• 3.5.2013  09:11

Žádná sláva to teda nebyla, Michael Douglas má to nejlepší za sebou a v tomto filmu vypadá velmi unaveně, příběh jednoduchý bez špekty nějakého zvratu či napětí, je to příběh silně upadajícího člověka bez řádné zodpovědnosti a volného života, není schopen se poučit ze svých chyb a občas jedná velmi nadřazeně, také na to velmi doplatí. Ten konec filmu mi přišel předčasný a není bohužel jasné jak to nakonec dopadlo. Nejvíc mě naštvala postava té dcery, to byla opravdu kráva. Michela Douglase mám rád, jen díky tomu, že tam hrál, tak jsem se na to podíval, ale herec s takovou kvalitou nemá takovéto filmy zapotřebí a nebo prostě už bere všechno.

• 2.5.2013  15:26

Uřvaná komedie až z toho bolela hlava.

• 2.5.2013  15:00
    Konečná (2013)

Arnold se vrátil velkolepě i s režisérem, který umí sotva pět slov anglicky, ale i tak nebyl problém natočit tento zábavný akční film. Výborně smíchali akci s komedií a prostředí malého městečka, tak to vždycky nezklame, k tomu dobře vybraní herci i postavy dodali filmu šťávu. Delší dobu jsem tomuto filmu odolával, někteří ho viděli dříve a stále mně více ujišťovali, že dělám chybu, že to oddaluji a nakonec měli pravdu. Arnold i ve vysokém věku dokazuje, že má pořád velkou sílu a tah na branku, jak se říká. Samozřejmě herecky neoplývá nejvyšší kvalitou, ale koho to zajímá, na filmy s Arniem se nedíváme kvůli nejvyšším hereckým kvalitám, ale kvůli skvělé akci, zábavy a nezaměnitelné tváři.

• 2.5.2013  14:46

Romantika, nuda a to se stále opakuje, nicméně, kvalitní herecké obsazení vše zachránilo a tak film patří k těm lepším u kterých se nudíte a nic se tam neděje. Barevný závoj by se mohl přejmenovat na Prázdný závoj.

• 2.5.2013  14:29
    Kill Bill 2 (2004)

Tarantino tak jak ho známe, precizní, dokonalý, zábavný, drastický a taky hlavně úchylný. Kill Bill se hodně liší v tomto žánru od ostatních filmů a má svoji nezaměnitelnou kvalitu. Sice tam hraje David Carradine, kterého přímo nesnáším, ale i tak jsem to přijal s chutí, právě jsem se dočetl, že bude trojka, no to jsem zvědavý, protože Uma skutečně hlavní příběh uzavřela.

• 2.5.2013  12:38

Dle mého nejlepší český film všech dob, možná je konkurence v Pelíškách, ale to je jiné téma. Obecná škola je naprosto bezkonkureční vrchol českého filmu a nic takového už neuvidíme. Jan Tříska ve své nejlepší v roli v českém filmu dodal filmu dokonalý šmrnc a další některé scény jsou nezaměnitelné a navždy utkvějí v paměti.

• 2.5.2013  11:56
    Mama (2013)

Když jsem viděl video, které trvalo tři minuty a lákalo na tento filmový horor, tak jsem se nemohl dočkat, byl jsem z toho tak nadšený, že jsem na to šel i do kina. Po shlédnutí celého filmu jsem byl velmi zklamán. Roztržité scény, málo napětí, herečka Jessica Chastain neumí hrát, o tom mně přesvědčila už poněkolikáté. Ty holčičky byli dost trapné. No a finálová scéna tam mně teda dostala, to byla taková romantika asi jako ve filmu Stmívání, no byla hororová zabíjačka na toto téma. Viděl jsem už hodně hororů a dost z nich je lepší než Mama, možná jak jsem byl natěšený z toho videa, tak jsem to moc předcenil. Dvě hvězdičky za snahu a za občasné lehké leknutí.

• 2.5.2013  11:32
    Bouřlivý mys (TV film) (1998)

Už si to moc nepamatuji, ale je to slaboučké a nic moc a hlavně velmi nesympatický hlavní představitel filmu. Myslím, že to má také divný konec filmu, no jedno vím jistě, už si to asi nikdy nepustím.

• 2.5.2013  11:14

Výborná zhulená komedie v podání dvou maniaků. Už jsem to viděl několikrát a stále se mi to líbí, nemá to chybu. Občas tam jsou opravdu šílenosti, ale človšk se fakt baví. Na komedie moc nejsem tak je u mně cenné, že mně takhle něco dostalo.

<< předchozí 1 2