Rattlanake

tenista

<< předchozí 1 2
    • 6.5.2013  11:43
    Mizerové II (2003)

Nechápu, jak to může mít tak nízké hodnocení, od začátku to byla jízda jako hrom, nabitá akcemi, střelbou, honičkama, výborné herecké obsazení, precizní vývoj filmu. Jednička je kvalitní, ale dvojka je mnohem akčnější a nadupanější, výborný je ten přechod na Kubu, tam to bylo hodně drsné a nechtěl bych tam jet někoho zachraňovat. Michale Bay potvrdil, že je vynikající režisér a spousta lidí ho odsuzuje neprávem.

• 3.5.2013  13:33
    Král Artuš (2004)

Kašlat na historii, tohle naprostá bomba v hlavním podání Clive Owena charismatického herce, který patří k mým nejoblíbenějším. Tento snímek sice nezapadá úplně do pravdivé historie, ale to je jedno. Vynikající hudba v podání Hanse Zimmera, který je v tomto oboru nejlepší na světě. Til Schweiger jako viking je taky hustej. Myslím, že fim je atmosfericky dost temný a ponurý. Jsem rád, že se tu nevyskytuje moc Římanů, období říma a jeho lid nemám rád. Modří jsou taky udělaný perfektně a závěrečná bitva patří mezi nejlepší části filmu, k tomu dále patří suverenita Artuše.

• 3.5.2013  09:33

Vynikající dobrodružné drama, velmi silný zážitek z tohoto snímku, opět vynikající Kevin Costner, ten nikdy nezklame. Já prostě nenašel chybu na tomto filmu. Jestli je toto podle skutečné události tak klobou dolů před chlapama, co dělají takovou práci.

• 2.5.2013  14:29
    Kill Bill 2 (2004)

Tarantino tak jak ho známe, precizní, dokonalý, zábavný, drastický a taky hlavně úchylný. Kill Bill se hodně liší v tomto žánru od ostatních filmů a má svoji nezaměnitelnou kvalitu. Sice tam hraje David Carradine, kterého přímo nesnáším, ale i tak jsem to přijal s chutí, právě jsem se dočetl, že bude trojka, no to jsem zvědavý, protože Uma skutečně hlavní příběh uzavřela.

• 2.5.2013  12:38

Dle mého nejlepší český film všech dob, možná je konkurence v Pelíškách, ale to je jiné téma. Obecná škola je naprosto bezkonkureční vrchol českého filmu a nic takového už neuvidíme. Jan Tříska ve své nejlepší v roli v českém filmu dodal filmu dokonalý šmrnc a další některé scény jsou nezaměnitelné a navždy utkvějí v paměti.

• 1.5.2013  17:57

Nádherný film podle skutečné události a ukázka vztahu mezi člověkem a psem, tak by to asi mělo být. Paul Walker jako cvičitel a pán těchto nádherných pejsánků se ukázal jako dobrý tah. Vynikající byla natočena scéna, jak pejsánci loví toho tuleňe nebo co to bylo.

• 1.5.2013  17:52

Možná jsem trošku jiný nebo já nevím, ale nechápu, proč má tento luxusní film tak nízké hodnocení. Vynikající scénář i herci dodali filmu naprostou dokonalou atmosféru. Od začátku má film tempo a nutí Vás přemýšlet spolu s Nicolasem, kde pak ten poklad asi je nebo jestli opravdu existuje. Diana Kruger je neskutečně krásná ženská.

• 30.4.2013  19:58
    Vřískot (1996)

Wes Craven je nejlepší režisér na horory, vřískotem dosáhl svého vrcholu aspoň do roku 1996. Vynikající scénář a děj filmu nemá chybu. Úvodní filmová scéna nemá v hororech konkurenci a ten zvrat, kdy divák zjistí kdo skutečně vraždí je také excelentní. Existuje několik podobných filmu na toto téma, ale Vřískot 1 je bezkonkureční.

• 30.4.2013  15:13
    Já, robot (2004)

Co znamená, když hraje hlavní roli Wil Smith? Že, film má vždy nejvyšší kvalitu a zaručuje výbornou podívanou. Příběh zasazený do budoucnosti, která nás možná nemine, kontrolu převezme umělá inteligence a člověk bude v řiti. V tomto snímku k tomu od začátku směřuje a jen díky tomu, že detektiv nepodlehne klamné představě a spolupracuje s již zesnulým přítelem doktorem, který tyto roboty vytvořil tak nakonec vše skončí dobře. Film není zas tolik o akci, ale za to má důstojný a propracovaný scénář. Jsem zvědavý jestli bude dvojka, protože překonat jedničku nebude rozhodně tak jednoduché.

• 30.4.2013  14:46
    Den poté (2004)

Emmerichův nejlepší katastrofický film a myslím, že jeden z nejlepších vůbec. Od začátku to má tempo, postupně houstne atmosféra, která vygraduje v srdci bouře při záchranné akci. Přesně je vidět v tomto filmu, jak jsou politici naprosto hloupý a vždy rozhodují peníze a až pak životy, ale pak už je pozdě. Rolandův film se zaměřil na aktuální téma dnešní doby a co by se mohlo stát a myslím, že se mu to na plátno podařilo přenést, i když tento film viděl téměř celý svět, stejně to s nikým nehne a dále se bude pokračovat. Filmaři si užívali s efekty, jen škoda, že ty vlky se jim trošku nepodařilo více namastit, vypadali jak slintající opice, kteří rok nežrali.

• 30.4.2013  12:22
    Stopař (1986)

Vynikající, když jsem to viděl poprvé, tak jsem se opravdu bál, Rutger Hauer tu hraje bezchybně a doslova si tuto roli užívá. Sice není ve filmu popsáno, proč to tak dělá, ale asi si chtěl prostě hrát a tak činil, Neuvěřitelně terorizuje mladíka, který převáží auto z jednoho konce země na druhý konec a díky neuváženému kroku se tato cesta změní ve smrtící noční můru. Výborně mrazivě natočené. Sice vůbec nemám rád C. Thomase Howella, většina jeho filmů stojí tak maximálně za starou bačkoru, ale Stopař patři k vyjímce. Třeba ta scéna, kdy dívenka, která je s ním je spoutána tak, aby ji roztrhli vejpůl je neskutečně odporná.

• 7.5.2013  11:24

Výborný western v podání dvou skvělých herců, je vidět, že na tento film se připravovali precizně a filmaři měli dostatek financí. Russel Crowe umí zahrát všechno a patří k nejlepším hercům na světě. Režiséra moc neznám, ale dal si záležet a velmi překvapil. Přestřelky jsou zajímavé a nechybí napětí. Finálová část filmu je docela drsná. Rád bychom jiný konec, ale jestli je to podle knihy, tak to asi tak skončit mělo.

• 7.5.2013  10:20
    Bez záznamu (2012)

Tak to jsem byl překvapen, tento film nebyl nikde pořádně vidět a narazil jsem na něho náhodou, samozřejmě mě hned zaujalo, že tam hraje Sean Bean, tak jsem byl zvědav a nelitoval jsem. Hned od začátku snímek nasadil svižné tempo a téma terorismu tentokrát na anglické půdě bylo velice zajímavé, zvlášť když v tom byla zapletena i vláda, jsou tu vlastně dva děje, jeden hlavní v současnosti a druhý se odehrává v minulosti hlavního teroristy a skvěle to do sebe zapadá a čím dál více kulminuje do skvělého finálního závěru. Sean Bean se tam opravdu s tím nemazlí a díky chladné hlavě a skvělému instinktu to zvládne i když je také pěkně poškrábaný. Nakonec mi docela bylo líto toho teroristy, ale rozhodnul se tak, jak se rozhodnul. Celkový dojem z filmu je fakt dobrý a jsem rád, že jsem to viděl, protože dle mého předčí spousta amerických filmů s tímto tématem.

• 7.5.2013  10:08
    Gothika (2003)

Vynikajíčí mysteriózní horor v podání Halle Berry, od začátku to bylo děsivé a temné a někdy pěkné krvavé. Už jsem to viděl několikrát a vždy to přinášelo hustou atmosféru. Filmové horory z prostředí blázince bývají velice odvážné a tento kousek zapadá do těch nadprůměrných. Je pravda, že pokud Vás zavřou do blázince a nejste blázen, tak ho z Vás udělají.

• 6.5.2013  12:28
    Vrána (1994)

Pochmurný, ale výborný film s Brandonem Lee, kterého byla velká škoda, myslím, že jeho vražda nebyla náhodná. Nicméně, ve filmu uplatňuje svoje umění a s postavou si poradil bravúrně. Filmového diváka to vtáhne do děje a čeká co z toho vyleze. I s odstupem času má Vrána svojí kvalitu, škoda, že další díly šli rapidně dolů a řadí se do filmového propadliště, kde je pěkná řádka filmečků.

• 6.5.2013  11:32

Už jsem to viděl hodně dávno, moc si na to nevzpomínám, ale myslím, že to bylo pěkné.

• 6.5.2013  11:01

Výborný snímek o tomto íráckém princovi, ale viděl jsem to bohužel v českém dabingu a nadabovaný Udajn mě doslova od začátku filmu trhal uši, to bylo něco strašného, celý film jsem měl sto chutí ho bodat a střílet, zajímalo by mě jak ten herec či sny mluvil ve skutečnosti, ale ten dabing byl fakt šílený. Od začátku byl film výborně životopisně natočen, je neskutečné co si jeden člověk dovolí, když má v ruce takovou moc, je jasné, že na to musí někdy doplatit, což se tak skutečně stalo, ale pravděpodobně si ten život užil a to doslova. Musím napsat, že režisér filmu Lee Tamahori mě mile překvapil a byla to zajímavá podíváná, dlouho jsem tento film odkládal, ale o spoustě dobrých hodnocení jsem si ho pustil a udělal dobře.

• 3.5.2013  09:23
    Hellboy (2004)

Musím napsat, že Hellboy se opravdu povedl, díky poctivému scénáři a kvalitním hercům se celý film člověk velmi baví a bojové scény s nadsázkou velmi dobrého humoru jsou natočené výtečně. Karel Roden opět ztvárnil zápornou postavu a nezklamal, myslím, že patří k nejlepším na světe co se týče hraní záporných postav. Už nejednou to dokázal. Selma Blair je trošku kravka, ale dá se to vydržet.

• 2.5.2013  15:00
    Konečná (2013)

Arnold se vrátil velkolepě i s režisérem, který umí sotva pět slov anglicky, ale i tak nebyl problém natočit tento zábavný akční film. Výborně smíchali akci s komedií a prostředí malého městečka, tak to vždycky nezklame, k tomu dobře vybraní herci i postavy dodali filmu šťávu. Delší dobu jsem tomuto filmu odolával, někteří ho viděli dříve a stále mně více ujišťovali, že dělám chybu, že to oddaluji a nakonec měli pravdu. Arnold i ve vysokém věku dokazuje, že má pořád velkou sílu a tah na branku, jak se říká. Samozřejmě herecky neoplývá nejvyšší kvalitou, ale koho to zajímá, na filmy s Arniem se nedíváme kvůli nejvyšším hereckým kvalitám, ale kvůli skvělé akci, zábavy a nezaměnitelné tváři.

• 2.5.2013  11:14

Výborná zhulená komedie v podání dvou maniaků. Už jsem to viděl několikrát a stále se mi to líbí, nemá to chybu. Občas tam jsou opravdu šílenosti, ale človšk se fakt baví. Na komedie moc nejsem tak je u mně cenné, že mně takhle něco dostalo.

• 2.5.2013  10:39

Tak mě se tento akční thriller velmi líbil, od začátku to mělo tempo a akci. Vyholený Matthew Fox byl fakt psychouš a neskutečně vyhuble udělanej, pěkně na sobě máknul, ale jenom mu to prospělo. Do hlavní role bych si představoval někoho jiného, ale asi byl omezený rozpočet, tak tam byl Tyler Perry, který není moc známý a ani celkem sympatický, přesto se snažil. Myslím, že tento film by si zasloužil kvalitnější herecké obsazení a šel by v hodnocení nahoru, ale špatné to rozhodně nebylo. Jen mně naštvala jedna věc a to se stává často, že tady ty chytráci v česku dali předabovací název filmu Vražedná hra, to je opravdu naprostý nesmysl, měli to nechat tak jak to je, opravdu nevím co tím chtěli získat.

• 30.4.2013  15:26
    Troja (2004)

Ta zatracená pata, kdyby taky byla nesmrtelná, tak si můžu dělat co chci, i když je pravda, že Achilles si dělal co chtěl a jeho arogance ho nakonec usmrtila. Škoda, že tady není nějaká delší bitva, ale některé boje stály za to. Všechno kvůli jedné ženě, možná, že řekové by Troju stejně napadli, takhle aspoň měli záminku. Legendární trojský kůň se také povedl. Budu si muset Troju pustit ještě jednou, abych tento snímek docenil.

• 30.4.2013  14:36
    Cellular (2004)

Super rychlá mobilní jízda. Cellular by si rozhodně zasloužil vyšší hodnocení. Scéna, kdy Kim řízne na citlivé místo z jednoho zločinců je drsná, krve jak z buvola.

• 30.4.2013  12:51
    Catwoman (2004)

Nevím proč tento film dostal malinu a proč ho téměř všichni odsoudili, mně se to velmi líbilo. Kočičí žena v podání Halle Berry působí dobře a v kostýmu vypadá neskutečně sexy. Naopak moje oblíbená herečka Sharon Stone v tomto filmu bohužel vypadá dost nesympaticky a musím konstatovat, čím více jí je let, tím více jdou její herecké kvality dolů. Myslím, že se povedla i hudba, která filmu velmi pomohla, pro ty, kteří jen kritizují, zkuste si natočit něco takového, věřím, že většina lidí by nenatočila něco takového na co by se dalo koukat.

• 11.5.2013  12:32

Moc italské filmy nesleduji a nemám je moc rád, ale myslím, že tato italská kriminálka se povedla a patří k lepším televizním filmům. Od začátku je to docela napínavé a divák se nenudí. Díky tomu, že tam hraje Max von Sydow, tak stál určitě film více peněz, ale jeho obsazení bylo potřeba. Režisér Argento jeden z lepších jeho filmů.

• 7.5.2013  11:13
    Šifra (TV film) (2003)

Podařený televizní film z druhé světové války a zajímavá zápletka.

• 2.5.2013  14:46

Romantika, nuda a to se stále opakuje, nicméně, kvalitní herecké obsazení vše zachránilo a tak film patří k těm lepším u kterých se nudíte a nic se tam neděje. Barevný závoj by se mohl přejmenovat na Prázdný závoj.

• 2.5.2013  10:27

Trojka je asi nejlepší díl z těch čtyř co se počítá. V tomto díle se vše motá kolem Jason a jeho úžasné svatby, hlavně ty přípravy. Vynikající je S.W. Scott, ten nezklame v žádném filmu, ty jeho úchylárny mám rád i kdy je celkově moc nemusím, ale od něj je to vždycky vtipné. Moc se mi nelíbila Alyson Hannigan, tak si začal hrát na takovou princeznu z pohádky a chce mít všechno dokonalé, což trošku kazí pověst této série a nehodí se to tam. Ty dvě striptérky měli pěkná umělá prsa, přesto bych si nechal říct od takových děvčátek.

• 1.5.2013  17:25

V dalším pokračování Michael opět řádí a je nezastavitelný, výborné pokračování a opravdu se s tím nijak nemazlil. Vyvražďovačky jsou kvalitní a pěkně krvavé. Film působí docela neherecky, ale ty napínavější scény to nahrazují. Obecně mám rád filmy o tomto vrahovi, jsem rád, že ve skutečnosti ho nepotkám.

• 1.5.2013  17:11

Citlivý hudební film natočený trošku s naivitou, takhle to opravdu nechodí, ale budiž. Herečku Perabo nemám moc rád, už mi byla nesympatická ve filmu Jeskyně a Legenda o Jiřím a drakovi. Ta postava je opravdu dost naivní a nevinná, ale dá se na to koukat a nebrat to moc vážně.

<< předchozí 1 2