Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi
  • Animovaný

Útěk z L.A. (1996)

SPOILER.nie je to najlepšie Bčko na svete, ale druhé najlepšie je - obsahuje všetko: cynického hrdinu, záporáka čo chce eliminiovať druhého záporáka, malú a bizarnú rolu veľkej hviezdy, blondínku aj brunetku, nečakanú pomoc, groteskné momenty, triky 90. rokov, kritiku holivúdu aj politikov, a kópec strieľania.

plakát

Pravěk útočí (2007) (TV seriál)

tým škriekaním by sa mohla liečiť mizofónia ale nejakým spôsobom je to tak zábavnejšie a detinskejšie. je to taká Jurská prča, okrem momentov, kedy  je to smutné kvôli smrti dobrej postavy alebo pri prehliadke zvierat, ktoré nikdy neochutnáme...celkový dojem dobrý, aj ti digimoni, ehm, dinosaury

Soukromá slavnost (1984)

tradičný povojnový sendvič, kde medzi dvoma neskromnými krajcami irónie usychá plátok historických reálii rozpadajúceho sa impéria, pridaná je aj mierne pikantná omáčka vnímania monarchie a vlastne celej spoločnosti ´´zdravou mestskou vrstvou´´jediné použité korenie je asi iba značka  Animal Welfare

Útěk z New Yorku (1981)

Malo to viacero dobrých nápadov....jeden by až povedal, že na Bčko škoda talentov.

plakát

Slovania - Muž bez mena (2021) (epizoda)

zatiaľ to nie je kompletná gebuzina, dobre strávená hodina času, nesúhlasím, že dialógy sú z Paneláku, sú z palisád hradiska, čo pripomína skanzen prerobený na lesnú škôlku......Cinkota dobrý comeback

plakát

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Veselá groteska plná krvi, ihličia a pilín o prakticky založených vidiečanoch a o mládeži, ktorú nikto neučil, že s ostrými predmetmi sa nebehá.

Klaun (1998) (TV seriál)

Moje 11.ročné ja plače nad tými hodnoteniami.......prepána, boli roky 98-02, akčné seriály boli viac-menej takéto