VanMagnifico

student

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.10.2019  15:57
    Slunovrat (2019)

Hloupá pohádka o primitivní lesní komunitě :D. Předvídatelné a úmorně dlouhé.

• 23.4.2018  22:29
    Štiky (TV pořad) (2018)

:D :D :D ! Brečím krev.

• 22.4.2018  15:20

Choose disappointment...Čekal jsem absolutně něco jiného než tuto místy přihlouplé drámíčko s absolutním wtf chováním a vývojem postav. Takové trochu lehčí dada.

• 4.3.2018  00:05

+ konstrukce celého příběhu, autentičnost, nahatá Jennifer, - dlouhá stopáž, občas přehnaně brutální scény

• 1.2.2018  22:51

Při pohledu na zdejší komentáře je třeba dodat, že bez projekce seriálu nemá moc význam na film chodit, jelikož orientace v ději i humor vyplývá především právě ze seriálu. Další věc je, že celý Blaník rozhodně nemá ambici být nadčasový, řeší aktuální politické dění pro mě velice vtipnou formou. Blaník sleduji od jeho začátku a film sem si hodně užil. Ani si nevzpomínám, kdy jsem se naposledy u filmu takhle od srdce nasmál. Nicméně pátou hvězdičku škrtám za občas až přehnanou nekoretnost vůči některým realným osobám.

• 11.11.2017  23:21
    matka! (2017)

I když poslední dva Darrenovo snímky byly inspirované biblí, tak oba byly pojaty trochu jinak. Zatímco v Noemovi byl Bůh odproštěn od lidských vlastností a razantně proti lidstvu vystoupil v podobě jeho "odstranění" z Ráje, tak v matce to byl pravý opak. Vykreslení Boha jako sobeckého spisovatele (tvořitele) je vskutku hodně kontroverzní, ale o to více zajímavé. Rovněž celkem zvláštní byly místy až nadmíru agresivní scény v hlavní roli s "lidstvem", které Darren vykreslil jakožto destrukční nástroj, u kterého si Bůh do poslední chvíle nedokázal přiznat, že jeho stvoření bylo šlápnutím vedle. Celkově film měl zásadní myšlenku (jak už to u Darrena bývá), která byla místy až násilně vecpaná divákovi do chřtánu, tím pádem na atmosféru tenhle snímek rozhodně netrpěl. Nutno ocenit i průsvitný outfit nespoutané Jennifer a celkově herecké obsazení. A myšlenka na Závěr? Kdepak Bůh, ale naše planeta se bude muset popasovat s činy lidské populace.

• 11.11.2017  20:32

Bylo to trochu "ostřejší" než jsem očekával, co se týče rozmasakrovaných lidských těl. Pokud jsou navazující díly ještě horší v tomto ohledu, tak si to nějak nedokáži představit. Nicméně zpět k filmu, děj byl vystavěný velice dobře až do posledního zvratu, který si vysloužil 4. hvězdičku jako bonus k těm třem, které jsem chtěl dát.

• 30.9.2017  23:54
    Leviatan (2014)

Nemám slov. Čirá frustrace. Pokud Zvjagincev nežije v exilu, tak nechápu, jak mu tohle vůbec v Rusku mohou tolerovat.

• 17.9.2017  21:58
    Lost Highway (1997)

Totally empty film bez sebemenšího smyslu. Otázka: Jaký to má význam či poselství? Odpověď: 2 jablka a 1 hruška.

• 17.9.2017  21:51
    To (2017)

Baf! Lelk ses? Ano? Tak to tě sním! Asi tak to probíhalo, bez vysvětlení, bez logiky.

• 1.5.2017  23:57

Ač se jedná o hraný dokument prokládaný výpovědmi všech zúčastněných, tak musím říct, že jsem celou hoďku a třičtvrtě seděl před obrazovkou jak zařezaný. Nemůžu doteď pochopit, jak to ten cápek přežil. I přesto, že se mu celou dobu mozek (a především senzory bolesti) pravděpodobně koupal v adrenalinu.

• 22.8.2015  22:01

Oslava dadaismu...

• 8.8.2015  12:41

Jeden z nejdojemnějších filmů, co jsem kdy viděl.

• 21.7.2015  11:56
    Kokuhaku (2010)

Klasicky zvrácený japonský příběh o vykonávání pomsty, která je dovedena k dokonalosti. Ovšem napětí se od výborné první půlhodiny postupně vytrácelo a v porovnání napříkald s Oldboyem je tohle slabší kousek.

• 20.7.2015  21:32

Dle mě to na konci přes veškeré zmatky všechno do sebe parádně zapadlo (spoiler - analogie mezi roky 2000 a 2002 s časem úmrtí 20:00 a 20:02). Ano je to podobné jako Butterfly Effect, ale napětí tomuhle rozhodně nechybělo.

• 29.3.2015  23:45
    Kill Bill (2003)

Tarantino umí víc. Tento plochý příběh efektně zpracovaný bohužel nestačí na více než 3*.

• 23.3.2015  21:15
    38 (2014)

Nevím proč, ale pro takovéhle dokumenty mám slabost. Komplexně zpracovaný životopis člověka, kterému bohužel byla vyměřena kratší čára života. A když už i Keith Tkachuk uronil slzu, tak to není jen tak!

• 15.3.2015  00:30
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Seriously? Nonsense... Režiséra a hlavně scénáristu by měli zavřít za debilitu. Tak nějak nevím pro koho je tento film určen. Ty dialogy jsou výsměchem i pro průměrného občana s IQ 35,86...

• 9.3.2015  10:34
    Návrat (2003)

Krásný artový počin z nádherného prostředí odlehlé části Ruska. Kamera byla dokonalá stejně jako herecké výkony. Avšak bez Dergačovovy hudby by Návrat nebyl Návratem.

• 8.3.2015  20:16

Téma chytlavý, ale to podání mi přišlo hrozně povrchní, což je u psychologického dramatu trochu problém.

• 7.3.2015  13:43

Oskar Schindler byl téměř stejná nacistická sviňa jako ostatní, nicméně ta trocha svědomí, kterou disponoval, ho od ostatních malinko odlišovala. Ta poslední scéna, kde naříká, že mohl zachránit lidí víc, mi ale přišla sakra povrchní a nevěřil jsem mu ani slovo.

• 4.3.2015  20:15

Špatný to nebylo, ale extra dobré taky ne. Průměrná záležitost bez nějakého hlubšího zásahu.

• 27.2.2015  21:17
    Pan Nikdo (2009)

Skvělá jednoduchá myšlenka, která ovšem nepotřeboval tak dlouhou stopáž. Neskutečná směsice uměleckých záběrů nakupená na jedné hromadě. !!!Spoiler!!!: "V šachách se tomu říká nevýhoda tahu, kde jediný rozumný tah je: Netáhnout!"...

• 26.2.2015  20:44

Skvěle vystavěný scénář, díky kterému to na konci do sebe všechno dokonale zapadne. "Co je správné? Kdo je hodný a kdo špatný?" Patrick (Casey Affleck) se rozhodl správně!

• 11.1.2015  20:27

Tak tohle bylo hodně hustý :D

• 1.1.2015  19:13

Chtěl jsem na to jít do kina. Gratuluji si, že jsem za to ty prachy nevyhodil. Za vizuální stránku dávám 2 *, jinak je to hovadina nejvyššího kalibru.

• 25.12.2014  12:03

Jako capart jsem na to koukal na VHS pořád dokola. Je to sice hrané nehrané, ale občasné Lieblovo hlášky mě baví i teď :D

• 24.12.2014  23:52
    Zmizelá (2014)

Šílený, zvrácený, bezmocný...Divnější pocit už jsem měl pouze z Fincherovo filmu Sedm...Oba byly strhující a vynikající, ale ani jeden už nechci nikdy vidět...

• 21.11.2014  15:25
    Podfukáři (2013)

Prachsprostá americká nesmyslná show s dobrými herci.

• 28.10.2014  21:12
    Mnichov (2005)

Čekal jsem, že se tvůrci zaměří více na samostatný atentát a přípravu na něj, což by bylo daleko zajímavější, než tenhle zmatek, kde se tajné složky likvidovaly mezi sebou.

<< předchozí 1 2 3 4 5