Ozo

okres Liberec
noční pták

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 13.9.2014  01:37

Po dalším zhlédnutí zvyšuji na pět. Libovka.

• 5.4.2014  21:41

Korejci se vším všudy, hepyjend na obzoru, nicméně... „Zavřete dveře!

• 2.1.2014  21:40

Takhle se maj' točit válečný filmy. „Kurva. Kurva!“ Peter Berg potěšil a po vymaštěný Bitevní lodi mi připravil dvě hodiny trvající zážitek se čtyřkou chlapů, co (na rozdíl ode mě) něco vydrží. „Kde přesně je Mike?“ „Kdybych věděl přesně, kde kurva je, tak bych ti to řekl, brácho! Je to jasný? A kurva. Podívám se. Zkurvysyni.“ „Oni mě opravdu trefili do zasraný hlavy?“ „Jo, kámo. “ „Jsou Mikey a Danny opravdu mrtví? “ „Já nevím. “ „My jsme mrtví? “ „Negativní.

• 3.9.2013  19:54

Na začátku července jsem si přečetl knížku a říkal jsem si, jak tohle můžou dostat na plátno. No, tak jako v knížce to není, přesto se film povedl a já jsem maximálně spokojen. Mimochodem, suprový soundtrack. P.S.: viděno v Unrated Cut verzi, takže krev, useklá ruka, rozdupané hlavy - to všechno tam bylo. Celkem lituju lidi, co jsou okrádáni o fajn scény jen proto, že chodí do kina.

• 2.6.2013  16:34
    Jack a obři (2013)

Parádní pohádka, zejména obři se povedli, dvouhlavý generál Fallon byl solidní záporák. Viděno naštěstí v originálním znění s titulky.

• 10.5.2013  23:23

No do háje. Mazec, který se mi nedaří vydejchat. Druhou půlku filmu jsem si pro jistotu musel pustit ještě jednou, abych se přesvědčil, že to, co vidim, vážně vidim =) P.S. O tomhle filmu je opravdu lepší nic nevědět. Potom si ho můžete vychutnat naplno.

• 17.4.2013  23:43

Dokumenty ze života pod mořskou hladinou mě prostě nepřestanou bavit. Když se k nádherným záběrům přidá povedený soundtrack a komentář, který dokáže zaujmout, nemůžu než hodnotit vysoko. Za mne super. [páté hodnocení, první komentář]

• 25.2.2013  01:37

[3000. hodnocení] Pro mne trochu zklamání. Přestože Al Pacino hrál skvěle a jako herce ho mám čím dál tím víc v oblibě, tak tenhle film už nemusím znovu vidět.

• 6.2.2013  22:23

Makabrózní nářez se sympatickou policejní jednotkou, která se s ničím moc nemazlí. Zatím první aspirant na film letošního roku - podobně jako loni u Zátahu jsem chvílemi zapomínal dýchat, jak jsem byl vtažen do děje.

• 22.1.2013  16:58
    The Beauty Inside (TV seriál) (2012)

[200. komentář] Bezchybný nápad se skvělým zpracováním. K dokonalosti chybí jen příliš unáhlený závěr. Nebudu to pitvat, abych tu zbytečně nespoileroval, ale také jsem očekával u seriálu o vnitřní kráse jinou tečku. Přesto silné čtyři a mrzí mne, že jsem snížil celkové hodnocení. Ale on to někdo zase vytáhne ;)

• 3.1.2013  22:30

Od LOTRa uteklo opravdu hodně vody a tak jsem byl nedočkavý, jaký asi ten Hobit bude. A on je skvělý! S tváří Martina Freemana, kterého můžu, se sympatickou tlupou trpaslíků, starým, ale stále silným a vtipným Gandalfem a v neposlední řadě správně hnusnými záporáky to prostě v součtu dává jasných pět. Už se těším na pokračování.

• 26.12.2012  20:32
    Propast (1989)

Po zhlédnutí Special Edition (nedalo mi to a musel jsem si ji "koupit") v originálním znění s titulky zvyšuji na čtyři hvězdy.

• 10.9.2012  22:33
    Diktátor (2012)

Bude to chlapeček nebo potrat?“ Slovy klasika: Brutální výjevy, ty se mi moc líbí. Unrated verze jedině. Viděl jsem obě verze a upřímně nechápu, jak ta druhá, krácená a dabovaná, může vůbec existovat. Tolik vystříhaných scén, hlavně těch s Izraelem v hlavní roli. No, možná že právě proto. Hevymetal jedině, už nikdy žádný jiný. Češi si zase nechávaj nazvracet a naplivat na hlavu a nechtějí ho. Ach jo. Já jsem zažil na Strašnický, metalácký běsnění. „Přestaňte mluvit na moji vagínu!“ „Špatné zprávy. Je to holka. Kde máte koš na odpadky?

• 9.8.2012  02:51
    Rampage (2009)

Po celkem šíleném Postalu, prvním filmu od Uwe Bolla, který jsem viděl, a který mne vůbec nebavil, se mi dostal do rukou tenhle snímek. Upřímně, skoro celý film jsem se snažil hledat v něm nějaké chyby, které by ho shodily, leč prostě jsem je nenašel a tak téhle kruté jízdě s perfektně šíleným týpkem, který má rád černý humor, musím napálit rovné čtyři. Už se těším na Tunelové krysy, další Uweho počin, který je jen o rok mladší, ale podle zvěstí neméně šílený ;)

• 6.8.2012  02:45

Yes, ideálně tupé na výplach hlavy po kocovině. Příště se možná rozepíšu, pokud si to ovšem znovu pustím.

• 28.7.2012  02:15

Tak trochu protestních pět proti těm odpadům (nejideálnější je něco ohodnotit téměř dvě hodiny před koncem, že, desniku?) a jednohvězdám. Líbilo. Tečka. EDIT - P.S. Z 24 komentářů (v tuhle chvíli - 02:17) je 11 psaných hodinu a tři čtvrtě před koncem. Super výsledek, že?

• 26.7.2012  23:47
    Pouštní moře (TV film) (2011)

Mám pro podmořské dokumenty slabost a dost možná, že jim i trošku přidávám. Ale tohle je prostě taková nádherná pastva pro oči, že nemůžu jinak.

• 19.7.2012  03:13
    Axed (2012)

Zřejmě to celé nebylo myšleno jako komedie, ale já se od zhruba padesáté minuty nemohl přestat smát. Hodnotím tedy jako komedii či parodii na různé vyvražďovací horory. Jen doufám, že nikdy nepotkám tvůrce tohoto filmu, protože kdyby mne přesvědčili, že to mysleli vážně, tak bych musel jít s hodnocením hodně dolů =D

• 16.7.2012  22:54

[Čtvrté zhlédnutí] No, prostě se mi to líbí. Je to možná absolutně nereálný, možná je to jen zfilmovaná počítačová hra, ale to mi vůbec nevadí. Takhle nabušenou akci jsem ještě neviděl. Po Intouchables druhé zjevení roku. „Tak si aspoň vezmi jiný hadry, než se tam vrátíš.“ „Ne, tohle mi sedí tak akorát.

• 16.7.2012  01:00

Kdyby se ty bolševický vemena obtěžovali s překladem němčiny, která tam často zazní, možná bych tomu vypálil i druhou hvězdu. Ale znáte to - kdyby byly v pr**** ryby, ...

• 10.7.2012  23:23

Tucet špinavců na hongkongský způsob. Chvílemi megavtipné (ano, zde již zmiňované zastřelení dvou vedle sebe stojících mužů jednou kulkou), jindy trošku trapné (ty zpomalovačky mi prostě lezly na nervy). Každopádně během filmu plánované dvě hvězdy zvyšuji na tři, už kvůli tomu, že se tu s ničím nemazlí (useknutí ruky kambodžské partyzánky).

• 10.7.2012  17:09

Typický příklad toho, že když nečekám nic, dostanu hodně. Ve stoje tleskám, i když na pět to není. První milé překvapení letošního července.

• 27.6.2012  22:17
    Neviditelné světy (TV seriál) (2010)

Geniální dokument s vtipným komentátorem, který nám pomocí nejmodernějších kamer umožňuje nahlédnout do světa, který naše oči nejsou schopné zachytit. Dokonce se zde i dozvíme, díky čemu může létat čmelák, který z aerodynamického hlediska není létání vůbec schopen ;)

• 23.6.2012  23:32

No tak, poručíku, nebuďte naivní. My oba dobře víme, jak se dělá kariéra. Celistvost je něco, co se dá prodat veřejnosti.“ „Prodávejte si co chcete, ale neprodávejte to dnes v noci.“ „Franku, všichni musíme dělat kompromisy.“ „Hovno! Vypadněte už sakra odsud. Hned!“ Perfektní film, kterému k dokonalosti chybí jen trochu svižnější tempo. Přesto mou pozornost získal dokonale a při mnoha scénách jsem napětím ani nedutal. Špička, na které se zub času rozhodně nepodepsal.

• 18.6.2012  02:21
    Piraňa 3DD (2012)

No, vidím, že moji radu z komentáře k Pirani 3D, že v nejlepším se má přestat, nebral nikdo vážně =) Na to jsem holt malej pán. A tak tu máme dvojku, která je sice místy vtipná, problém je ale v tom, že tvůrci asi museli zaplatit moc peněz Hasselhoffovi, a tak jim na pořádný efekty moc peněz nezbylo. Proto je víc než půlka filmu vyplněná nudnou vatou, která je k dostání v každém druhém filmu, který jde po natočení rovnou na obrazovky TV Nova a podobných "kvalitních" stanic. Z odpadu jej vytahuje jen drsný humor a Ving Rhames s geniální hláškou „Titan, you motherfuckers!“ a brokovnicí přidělanou k protéze.

• 11.6.2012  16:23

Nabíjení tanku trvá šest sekund. Dal jsem mu sedm.“ „Jaké nabíjení? Může střílet 20 minut bez přestávky!“ „Ale nestřílel.“ Nestává se mi zase tak často, že se moje hodnocení v průběhu filmu takhle změní. Zatímco po první půl hodině filmu jsem to viděl tak na dvě hvězdy, hned jak začala akce, šla úroveň filmu nahoru. Další hodina a půl se tak nese ve znamení akce, zase akce a nic než akce. A to já můžu ;) Moje hodnocení 3,5 hvězdičky zaokrouhlím směrem nahoru, už kvůli těm několika blbcům, kteří hodnotili odpadem jen proto, že jde o ruský film. Otázkou zůstává, jestli ten film vůbec viděli.

• 5.6.2012  21:32
    Podivní (2010)

Celou tu dobu jsem si přál, aby se postavě, kterou hrála Radha Mitchell, stalo něco fakt zlého, jak moc mi byla nesympatická. Timothy Olyphant jako šerif celkem ušel, ale o třídu lepší byl jeho zástupce Joe Anderson. No, chtěl jsem tomu dát jednu hvězdu, ale za ten "optimistický" závěr jednu přidám. „Davide můžeš s tím přestat? Prosím, přestaň! Přestaň předstírat, že všechno dobře dopadne!“ „Dobře.

• 4.6.2012  01:10
    Iron Sky (2012)

Jo, bohužel jsem další z těch, kdo čekal něco jiného. Dvě hvězdy za jeden podařený vtip (ne, není to ten se Severní Koreou, napovím, že se týká Finska), slušnou bitvu ve vesmíru a za všechno, co se odehrávalo během prvních čtyř minut.

• 28.5.2012  02:44

Příjemné pohlazení po duši s přidanou hodnotou v podobě sklepácké poetiky.

• 26.5.2012  19:49
    Metachaos (2011)

Buď všech pět, nebo odpad! Nevidím jinou možnost, ale já beru všemi pěti!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7