Wonka (2023)

Tragický naivní a sterilní muzikál pro nejmenší, Karlíkovi a továrně na čokoládu, kterou si mohl užít i dospělý a kde byl humor na úrovni, se to nemůže rovnat.

Bros (2022)

S gay romantickou komedií je to jako s gay pornem, ať se heterosexuál snaží sebevíc, prostě to nefunguje.

2000 Mules (2022)

Každé volby musí být nezpochybnitelné: Musí být 100% zajištěno, že nikdo nemůže volit 2x, musí být 100% zajištěno, že volit může jen žijící občan, který překročil zákonem danou věkovou hranici. Musí být 100% zajištěno, že volba je tajná a na nikoho volícího nelze tlačit a kontrolovat, jak volil.  Korespondenční volba je zlo, sama vybízí k podvodům a totálně likviduje legitimitu voleb. Tento film je jasným důkazem, že takto to nejde dál. Nenechte se odradit zaujatými recenzemi jiných uživatelů, kteří očividně od rána do večera sedí před CNN, tenhle film stojí za to vidět, aby jste pochopili, že korespondenční volbu u nás fakt nechceme. A mimochodem, nadpoloviční počet recenzí na IMDB dalo 10/10 takže na tom asi něco bude...

Co ste hasiči (2021) (seriál)

Pokud šlo jenom o vtip a nadsázku, tak ok, ale ve chvíli, kdy si to začalo hrát na vážné věci, tak totální selhání. Mimochodem proto, zě ústřední dvojice, která se hledá a na konci (možná) najde, působí věkovým rozdílem spíše jako otec a dcera (16 let mezi herci a Rychlý s vousy tu působí tak na 60 minimálně). I ostatní postavy se chovají nelogicky a hystericky. Nejvetsi milovník působí oplzle což má zřejmě trochu připomínat Okresní Přebor, ale celkovou kvalitou na to Hasiči nemají. Nakonec je překvapivě nejlepší postava vykutálený starosta v roli Václava Kopty, který se pro tu roli snad narodil.

Vegani a jelita (2021) (seriál)

Neskutečná hovadina, minimum humoru, děj nemá hlavu ani patu.

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Ze zacatku vynikajici serial, ktery naprosto zabil přihlouplý a nelogický konec.

Nejvyšší skóre - Rolové hry (2020) (epizoda)

Naprosto jsem nepochopil proc tolik prostoru naprosto nevyznamne LGBT hre. Netflix opet nezklamal :-(

Za stínem noci (2020) (seriál)

Na tomto případě je jasně vidět, jako dokáží obrovský potenciál a režisérskou zručnost zabít špatně napsané a obsazené postavy. Na to, že všichni špatní či směšní jsou bílí muži, jsem si už zvyknul, ale to, že ani mezi ostatními neexistuje postava, kde by Vám její případná smrt nebyla fuk, je už zásadním problémem.

Nejsilnější hlas (2019) (seriál)

Na jednu stranu výborně zahráno a natočeno, na druhou stranu faktograficky očividně hodně nepřesné líčení příběhu, který se dost často odehrává v zákulisí s lidmi, kteří jsou vázáni mlčenlivostí nebo jednoduše nepromluvili (Diskuse s manželkou, sekretářkou, Murdochem ...). Ale samozřejmě chápu, že autor je levicový liberál, který nenávidí Fox News, Aliese i Trumpa. Ve výsledku bohužel jen tři hvězdy.