Perverz

Nejnebezpečnější město světa

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 14.1.2017  21:21
    Rabu&Písu (2015)

Tak trochu zklamání. Rozhodně jiný Sono, pořád ulítlé, ale jiné. Je to japonská pohádka. Filmy Sona jsou tak jiné, a u každého jeho filmu se prostě cítíte tak zvláštně, protože to co se děje na obrazovce je prostě nepopsatelné. U tohohle filmu jsem ten pocit neměl. Vlastně mě to ani moc nebavilo. Tímhle směrem prostě ne. Je to prostě strašně light, ňu ňu ťu ťu, a takového Sona nechcete.

• 9.1.2017  08:44
    Kevin Hart: What Now? (2016)

Někomu stačí mikrofon a pódium. Kevin je takový exhibicionista, pozlacený mikrofon, všechny ty obrazovky s pozadím, které dokreslují věci o kterých právě mluví, světla, piča gansta věci, a frajer zapomněl na humor. Ha! Kokot. Jednou jsem se malinko pousmál. Bylo to v části o kávě-Starbucks. Už ten úvod, to jako Really??? Nemyslím Halle Berry, s kruhama pod vočama, to byl totální trapas, myslím úvod s mývalem, modlil jsem se ať to skončí, normálně mi bylo za něho trapně. Vůbec se nebudu rozepisovat. Viděl jsem Kevina v nějakých skečích apod. a to stálo za to, umí být vtipný ale toto? Zábava pro černochy, protože jestli znáte jejich náturu, pochopíte. Pro mě k uzoufání nuda.

• 6.1.2017  18:13
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

Top Gear, pamatujete jak se u něho dokázal člověk nasmát. No v The Grand Tour mi přijde že se chlapi zaměřili už pouze na humor, což není na škodu. Je to vůbec ještě o autech? Jasně! Podle mě posunuli laťku trochu výš, peníze pořád jsou a Clarkson a spol. si dělají jen co je napadne. Jen tak dál. Zatím VŠECHNY díly stojí za to. Co na to říct? A navíc se Clarkson ze všech těch žalob ani neponaučil, pořád si otvírá hubu.Yep.

• 6.1.2017  17:45

Líbí se mi Rickyho tvorba, a považuji ho za jednoho z nejzábavnějších lidí planety, ano, až tak!!! Pokud vezmete v potaz co za život udělal, on se prostě ničeho nebojí, ale hlavně, dělá si srandu i sám ze sebe. David Brent: Life on the Road je filmem ve kterém je Ricky opravdu ve skvělé formě, výborně pracuje s herci, sám je dobrý herec, vtipy jsou vypointované, ale v jeho tvorbě je vždycky i dost lidskosti, vzpomeňte třeba na Dereka, tam to vytáhnul dost, co? I když se nasmějete, je vám Davida chvílemi líto, je v tom takový život, nevím jak to popsat. Je to prostě hrozný kokot ten Gervais, a rád bych si s ním zahrál na kytaru. Ne vždy hraje v dobrých filmech ale pokud si je sám režíruje, věřte tomu že to bude kurevský nářez. A ten jeho úšklebek :DD

• 13.12.2016  16:57
    Olive Kitteridgeová (TV seriál) (2014)

Jedno z těch děl, ze kterého si opravdu něco odnesete.

• 12.12.2016  16:27

Jedna hvězda za Jennifer. Mám ji rád. Ani ne v půlce filmu jsem odešel z kina.

• 8.12.2016  11:50

Psychiatrická léčebna je na horor místo jako stvořené. Psychiatr vyslýchá pacienty, každý zažil něco jiného, máme tu zombie, vymítání, upíry.. Co absolutně neklape je atmosféra, opět. Alespoň máme hodně krve, avšak nic převratného. Zabíjí to i herci, a ani hudební doprovod není nic extra, spíše velkej shit. Koukatelné to je, a i když bez nějaké gradace, tak alespoň máme na konci nějaký zvrat....

• 2.12.2016  20:12

Naprosto úžasný námět. Jak jsem si přečetl popisek k filmu, hned jsem to musel vidět. Je to nechtěná komedie, hlavně ty hlášky na začátku, i pár scén během filmu je prostě úsměvných. Hodně to kazí zpracování, které působí dost takovým plytkým dojmem. Bez napětí, atmosféry, ale zajímalo mě jak to nakonec dopadne. A to zas musím říct že jako ano, konec se mi líbil, a taky to hodně zachraňuje. Navíc filmu hraje do karet i krátká stopáž. Uprostřed filmu jsem se musel nasrat... Proč tu piču herečku nezabili hned??? Celkově to ve mě zanechává pocit jako bych se dodíval na dobrou komedii. Dobrý pocit. Jenže tohle má být thriller.

• 20.11.2016  15:55
    The Monster (2016)

Poněkud skromné, pár postav, pár aut, večer, prší, a jedna příšera. Atmosféru to opravdu nemá, a vše to zachraňují jen výkony hlavních představitelek. Ella Ballentine byla skvělá, a Zoe Kazan je fajn. Musím však uznat že stačilo málo a bylo to opravdu koukatelné. Zas tak laciné to nebylo, dokonce i ty flashbacky třeba mně vůbec nevadily, protože byly provedeny dobře a s postavami vás to opravdu sblíží (což byl účel, že..). Stačilo jen trochu více zapracovat na vybudování atmosféry, a bylo to, tady však Bertino zklamal, a u tak komorního hororu je atmosféra několika násobně více třeba, když tu není krev.. Nebo třeba kozy :) Proto dvě hvězdy..Se třemi bych opravdu křivdil povedenějším snímkům. Není atmosféra, není nic, a to mám Zoe rád.

• 1.8.2016  20:31

:D Víte co je na tomhle úplně nejhorší? Že si Eli Roth myslí že je dobrý režisér. Ono to nefunguje ani jako thriller. Ten začátek dává tušit že se nám to nějak zvrhne, a ta atmosférka tam nějaká i je( lidi tu píšou že ty dvě herečky nic nehrajou, ale jo, něco hrajou ). To zpracování je naprosto příšerné!! Je očividné co chtěl Roth točit, jenže je to tak mdlé, že, já ani nevím proč jsem to dodíval. Žádné napětí, nic. Nějací lidi chodí po baráku.. :) Že se Eli nebojí krve, to víme, jenže tady vsadil na něco jiného (krev tady nehledejte..), vsadil na, no on si myslel!!, vlastně, že na něco si vsadil, ale nevyšlo mu to. Když mu tam napochodují ty dvě slečny, tak jsem se těšil až se svlíknou, no a pak bylo po všem a zbytek filmu už mě nechyt. Jestli tohle měl být nějaký psychonátlak, no shit. Víte co? Kdyby si Eli tak nevěřil, a třeba to netočil on, ale někdo jiný, a prostě by se to netvářilo tak jakože tuctově, asi bych šel i s hodnocením nahoru. A to Pixies na konci?? To jsi jinak nedal. Eli ty jsi asi v jinčí piči!!!

• 10.7.2016  18:32

Tu komedii jsem tady vůbec nepochytil. a ani si nejsem jistý jestli se vůbec tvůrci o komedii snažili. Když už se to rozjede, tak je to dobré, jenže pozdě. Roztleskávačky, kluci a ten jejich fotbal no, Amerika, studentské kecy, kecy, furt kecy, nějaké vztahy, pořád kecy. Pak přijde nějaká ta mystika, ženská si tam hraje se svíticíma kamínkama, a oživí mrtvé holky, ty pak musí pít krev aby měly sílu. Uvidíme jedny prsa. Nebýt toho vleklého začátku tak i koukatelné, takhle spíše k uzoufání nuda. Lucky McKee srší originalitou a to je vždy vítané. Na ty holky se kouká dobře, ale co z toho když jsou pořád v obalu. Od Lucky McKeeho jsem čekal více.

• 22.5.2016  19:10
    Ils (2006)

Je to tak. Ačkoli film se tváří jaksi jednoduše, nedá se mu upřít jedna zásadní věc-má atmosféru, a to opravdovou. Dosti mě to překvapilo, protože ten začátek je dost mdlý. Pak se ale odehraje suprová hra na Toma a Jerryho. Navíc ten fakt že je to podle skutečné události tomu taky něco přidává. Dost mě to zařezalo k obrazovce, a to se podaří jen tak málo snímkům. Vždycky čumím a sleduju jak to ti filmaři dělají, že vás to tak napne. Nedočkáme se nějakých brutalit, resp. nejsou vidět. Nevzpomínám na film kterému by se tak podařilo vytvořit takové napětí, to je prostě známka kvalitní filmařiny. Ten zvuk to celé umocnuje, hlavní dvojice se taky povedla. Když se film rozjíždí, tak naplno, a to napětí trvá až do samého konce. A co děti, mají si kde hrát?? V rumunsku mají jiné hry, tak se koukněte..

• 12.5.2016  11:47

Abych se přiznal, tak mě to ze začátku taky moc nechytlo, ale ono se to rozjede. A je to prostě Ricky.. Tam kde ostatní se koukají jen na obyčejnou scénu, já přímo vidím ten Rickyho typický škleb, a ten smysl pro humor jemu typický, a chápu co tou scénou říká, a musím se smát. Už jen ty postavy co tady vystupují, sebestředná manželka, total hloupí španělé, a sám Ricky... Ještě že se to tak pěkně vyhrotí na konci. Jak si Ricky šnupne koksu, tak jsem se smál aj nahlas. Taky bych od něho čekal trochu více, a celkem to překvapí že tak suprový komik nenatočí absolutní bombu. Nemůžu si pomoct já se prostě opravdu bavil. Pokud vám jméno Ricky Gervais nic neříká, asi se tak bavit nebudete. Já mu na jeho hru skočím vždy. Je to kapacita.

• 24.4.2016  14:32
    Muzika (2007)

Sranda Jak Cyp.

• 23.4.2016  09:29
    Headless (2015)

Jeho tempo je vražedné. Jeho praktiky jsou...No, o tom později. Jeho oběti jsou ..Hlavy!! Jde do toho po hlavě, a bezhlavě. V hlavě to asi nemá v pořádku, nebo v tom má jasno?? Spíše jasno. Takže vezmeme ženu. Trochu pokuchat, nařezat apod. Useknout hlavu, vydloubnout oči. Oči jsou lahůdka, oči sníme. A už nám z toho stojí, takže si vytáhne pínas a s hlavou si udělá dobře. Nestrká to ale do uší ani do otvorů po vydloubnutých očích..He. Čuňák. Jako malý bydlel v kleci metrkrátmetr. Nyní už veliký, potřebuje více prostoru. Tvůrci věděli co chtějí točit, a tak to i udělali. Záleží na divákovi, samosebou je to film pro určitou skupinu lidí, ale i horror, gore, exploi apod. fandové se zde budou dělit na skupiny, kterým se to bude líbit, a kterým zas až tak moc ne. Podle mě je to zvládnuté dobře, 85 min.. pohoda, jednohubka, ale nějaký extra odpaněný z toho nejsem. Narozdíl od některých postav ve filmu měl tenhle snímek hlavu, i patu.

• 10.4.2016  10:29

Sam Raimi je prostě zručný režisér. A vybral opravdu skvělý herecký amsábl. Který drží film minimálně z padesáti procent.. Uvěřitelnost situací totiž táhnou herci. Nezpochybňuji však režii, ani scénář, to ani nejde. Najdou peníze, jsou tři, dva z nich jsou ale takoví retardi, hloupí. Zamotá se to, a mrtvých přibývá. Pořád jim jde o kejhák, a držíte jim palce, a zároveň čekáte jak se to vyvine. Po scéně v domě manželů, jsem si hned říkal, no jak totok dopadne?? Vůbec netušíte jak se to vyvine.. Takže napětí? Ano. Ještě před závěrem jsem měl dobrý pocit z konce. Pak ještě přijde závěr, no, i když bych byl rád kdyby to skončilo pro Paxtona trochu lépe, Raimi to vzal jinak, a celý film ještě umocnil svým koncem. A udělal dobře. Jo prachy, ty prostě hýbou světem, stejně jako žrádlo, jako drogy, chlast, a vagína...

• 9.4.2016  17:56
    Dealer (2004)

Pomalý film, musím se pochválit, protože i když je sobota, myslím že fakt, že jsem tohle dokoukal je můj vrcholový výkon týdne, a pochybuju že neděle nabídne větší výzvu. 79%???? Ou, jak já se těšil, co zas neuvidím. Začíná to velice dobře, a úvodní scéna, kdy dealer veze dávku koksu vysoce postavenému knězovi, nějaký církevní papaláš??, už nevím, a ten má zácpu, a koks mu může pomoct to všechno dostat ven.. Pak se to všechno změní, to co něktěří na tomhle filmu oceňují, to mě zase nudí. Naprosto komorní atmosféra, sálodlouhé statické nebo naprosto pomalé záběry kamery. Tiché postavy, málo slov, pochmurné tmavé pozadí. Někdy se to tváří až artovým stylem. Moožná kdyby to nemělo tak dlouhou stopáž, která je naprosto zbytečná, by se to dalo vydržet. Ke konci když jsem to NEmohl vydržet, si odskočím ke kompu, film nestopuju, když se vrátím, je tam pořád ten stejný záběr!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle se vám buďto líbí, nebo ne. Mě ne. Ve zkratce-dealer chodí od zákazníka k zákazníkovi.... To je děj. O tom to ale není. Jde zde o filmařinu, která je zvládnutá, je to tak očividné.. Samozřejmě. Ale je to NUDA!

• 7.4.2016  17:39
    Rohy (2013)

Radcliff má ale kurva smůlu, sotva mu zmizela ta jizva z čela, hned mu tam vyrostou rohy!! Je nemocný ten kluk nebo co? Velice povedený film, ve kterém fungují všechny vrstvy, jak drama tak komedie, tak fantasy, tak romantika, i to krimi pátrání. Všechno pěkně skloubeno. Dočkáme se i krvavějších scén. Navíc i to prostředí kde je to točeno, naprosto zapadá do atmosféry tohohle filmu, ať už jsou to zelené lesy, nebo uličky kajsi za obchodem, kde se vyřizují účty..Exteriéry za jedničku. Paráda. Když mu ty rohy narostou, získá tím jakousi schopnost, že mu lidé říkají narovinu co si myslí, pravdu, :D Všichni máme ujeté touhy. Kdyby potkal mě tak se asi vybulí rovnou na beton, ani ruky by nestihl dát před sebe.. Kámoška co ráda kouří péra, teplí policajti, kamarád co má drogy rád, takový menší přehled postav... Další film, který nenudí, naopak. Ujetá věc, se super vizuálem a soundtrackem. Pobaví široké publikum.

• 3.4.2016  16:12

Totálně pohodový film. Dlouho jsem se nedíval s takovým klídkem, ležíte, čumíte, film si běží.. V půlce se to fajně zvrtne, a dobře se to zamotává. Až opravdu nechápu zdejší hodnocení. Neříkám že je to něco převratného ale tak dobře se na to dívá, a to je jedna z věcí proč se na film čumět. Navíc skvělé herecké obsazení, fajn soundtrack, a parádní atmosféra. A Jennifer Aniston, ta baba jako nestárne nebo co? Ne, prsíčka neukáže.. Rozhodně můžu doporučit, protože tak pohodových filmů moc není.

• 2.4.2016  15:14
    Projekt Černá Voda (studentský film) (2015)

Těžko říct, co na tomhle hodnotit. Je to totiž opravdu naprostá kopírka. A originálního zde není naprosto nic. Věřím, že si s tím Česák dal nějakou práci, a samozřejmě i všichni ostatní co se zúčastnili, a poprali se s tím dobře. Ale koukat se na to, když víte co se stane, a jen malinko doufáte že tvůrci přijdou alespoň s něčím co vás překvapí, a ono nic.. Tak prostě.. Tak prostě jen zíváte, s pocitem-no jéééžišš. Takže jo, atmosféru to má, trochu, a když to pustíte někomu neznalému tak to i pochválí. Hodnotím to jako studentský film, jinak by to bylo u mě za jednu hvězdu-za snahu. Protože jen něco zkopčit, do posledního puntíku, a ještě v mnohem horším provedení, no, jak u Vietnamců.

• 29.3.2016  14:50
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Lucifer je seriál, který vás od začátku chytne, a baví. Aby Vám po pár dílech navodil pocit, že to sklouzává do totální rutiny, stane se z toho podívaná, která má dokola se opakující schéma, a vy jako divák pořád čekáte kdy se to kurva pořádně rozjede??!! I přesto se na to pořád dívám, takže mě to baví, jo, hlavně proto, že si zde na nic nehrajeme, tvůrci zvolili jednodušší cestu, zbytečně nekombinují, rapidně nezasahují do děje, šetří se zde triky, a vsadili hlavně na dialogy, Lucifer valí jednu hlášku za druhou, a některé jsou opravdu podařené. A když se Lauren German usměje, tak sedáte k pc a hledáte ji nahou na googlu. Nebo můžete zaprodat Luciferovi svoji duši, a on vám ji zařídí, zná vaše nejtajnější tužby, ale to by nesměl být v Los Angeles a řešit případy. Pohodová, klidná kriminálka, podaná humornou formou, která nepřináší bůhvíco, ale přesto vás strašně baví se na ni dívat.

• 29.3.2016  14:21
    Room (2015)

Tento film má hlavně skvělý námět-matka se synem jsou drženi psychoušem v budce na zahradě, a podaří se jim uniknout. Po sedmi letech (synovi je pět). Se zpracováním mám však problém. Ono, tzv. trýznitel totiž neukazuje že by byl nějaký psychopat, vůbec to tak nevypadá, (samozřejmě až na fakt že je tam drží..), neprojevuje se násilnicky, hrubě.. sice matku znásilňuje, ale ta u toho vydává zvuky jako by se jí to líbilo, a celkově vypadá spíše smířeně s celou situací. Tohle ubírá filmu na autentičnosti, nějak jsem se nemohl vžít do toho, že celá tahle situace je taková jaká je.. Prostě žádné psycho. Záchranným kruhem tak zůstávají herecké výkony hlavních představitelů, jak matky tak syna. Výtečnééé!! Nebudu to rozepisovat, a říkám-silný je POUZE ten námět, možná jde o to, že si představuji únos a držení své oběti, včetně toho že ji únosce udělá dítě, stokrát depresivněji než to podal tenhle film. Film se zaměřil hlavně na psychiku matky po útěku.. A to bude asi ten problém.

• 21.3.2016  19:38

Jemma Dallender nude, s chloupkama na podpřišku, pěkné. Taky jsem ji chtěl znásilnit. Né, nechtěl. No, možná jo. Když máte nakoukáno nějaké ty perverznosti, tak vás už toho moc nepřekvapí. Katie si ale svoji odplatu užívala dost, a navíc dobře hraje. Dost hustý je tady ten popisek k filmu... :D No, velice koukatelné, a vlastně jsem dostal to co jsem očekával. Jenže. Žádné napětí, žádné budování atmosféry, prostě nic co vás nějak dostane do filmu. Nevychytané postavy, některé debilní, jiné zbytečné.. Jen prosté-znásilnění-útěk-odplata.. Ale jako žánrovka Rape and Revenge nadprůměr. A ještě je tam Jemma Dallender, nahatá.

• 9.1.2016  17:49
    Bitch Slap (2009)

Tak tady se erekce nekonala, žádné kozy tady nejsou, jen záběry do výstřihů, nůůůůůda, navíc Erin Cummings vypadá jak nějaká protivná tchýně a America Olivo s tím svým koním ksichtem mi lezla na nervy, když říkala hlášky typu ustřelím ti palici, děvko, a snažila se tvářit drsně, vypadala jak ÚPLNÁ píča. Pipina. Takže jediná kočka je tady Julia Voth. Tam byl trochu hučák.. Taková ulítlost by mohla být přímo pro mě, komiksový look ala Sin City, sprosté hlášky, prostě pitominka na pobavení. Ale tohle mě nebavilo, je to debilní až moc. A ta lesbická scéna? Nudička. Mám to takové rozporuplné, na jednu stranu prostě super sexy úlet a na druhou stranu moc nudné. A ta druhá převládá. Režisér měl zařvat: Střih!! A teď vy kundy, všechny do naha! Hned!! .......Klapka!! Aááá, jedem! No a byla by to jasná pětihvězdičková záležitost..

• 8.1.2016  20:54

Jiný horor. Jiný. Mě prostě opravdu Robieho styl sedí. A ani tenhle okultistický, čarodějnický počin nešel mimo mě. Ten parchant má fakt asi démonickou duši :)) Psychedelický vizuál, hudba jak z pekla, u té znělky si Satan honí pero a stříká hořlavé mravence do ksichtu všem čubkám které jsou kolem něho, na to vsadím pětikilo. Není tu tolik krve, Rob jde spíše na atmosféru, stylizaci. Obsazení taky sedí, ty baby co hrajou čarodějnice... Tohle potkat, tak je upálím hned. A Sheri Moon je pořád... Ten zadek. Och. Rob to vzal po svojem a je to prostě určené specifickému publiku. Škoda toho konce, mohl to prostě vygradovat, dostat to do pekel, a byl by to úplný majstrštyk.

• 7.1.2016  13:31

Rob Zombie je frajer, a jeho styl mi naprosto sedí. Sám si film narežíroval, napsal scénář a jako hudebník- i hudbu. Naprosto suprová jízda, která od komediální linie vede přes exploitation, přes snad všechny různé hororové atmosféry, ke konci to má až takovou rituální atmosféru. I když je film komediální, je na něm naprosto zřetelně poznat, že je natočen člověkem, který miluje horory, má je nakoukané, a ZNÁ je! Film je bohatý na různé odkazy hororů, prošpikován detaily, vizualizací, je to parádně napsané. Nemám tomu filmu co vytknout, vůůbec mě nic nenapadá, naprosto labužnická záležitost. Jsem naprosto nadšený a to jsem ještě neviděl Vyvržence z Pekla. Což musím hned! napravit. PS: Ti kteří zde mačkají po odpadu, naprosto NEVÍ vo co gou..

• 6.1.2016  20:09

Fuuuuj. Ten Anthony Wong je tak slizký. Jsem musel třikrát za film otírat obrazovku, z toho slizouna slizkého, SMRADLAVÉHO, furt tam do někoho strká to svoje pérko, myslím že tam byla asi jen jedna ženská do které nešel. Úvodní scéna, luxus, krváček jak sviň. A řeže se to tam i posléze. Film je brán s humorem, žádná vážnost, což bylo v poho. A přísáhám, v pravdě Vám říkám, že mi z toho Wonga bylo šoufl, takhle zahrát perverzáka?? Beztak je takový i ve skutečnosti!! Někdo mu tam něco řekne, a on-Musíte mě šikanovat??- :D, chuj, a už je řeže na kousky, a podává jako hlavní chod v restauraci.. Dvěma slovy-slizská sranda..

• 4.1.2016  21:43
    Shi cheng (2014)

Takhle krvavý zombie film jste asi ještě neviděli. Ta první půle, resp. třetina filmu je naprostá řezba, kdy to stříká, zombíci dostávají takové kapky, nohama, rukama, zbraněma, lítají tady hlavy, střeva a zombíci dostávaj na prdel snad na všechny způsoby zabití, kung-fu, dědek si vezme jakýsi robotický nohy, do ruky motorovku, no.. Mazec.. Navíc je film přehlídkou prcinek, ale myslím fakt pěkných asiatek, žádné pokřivené činské huby, ale dokonalé těla, prsíčka, zadečky. taková Jessica Cambensy, to se mi dostat do ruky, áááj. Když už to vypadá že film končí, máte před sebou ještě půl hodiny, kdy se to celé přesouvá do budoucnosti, myslím o rok později?? asi. To je jedno. Tady to začíná pokulhávat, a tahle část filmu srazila moje hodnocení. Pořád jsou tam ještě holky, a krev, ale,... je to takové slabší, škoda. Takže výsledek za 4 stars. A ta digitální krev? Umělá je lepší. Ale mě třeba zde ta digiblood nevadila..

• 4.1.2016  12:11
    Kong bu ji (1997)

Když si o nějakém filmu čtu, a vidím -jen pro otrlé diváky- tak rozhodně nejsem otrlej a hned mačkám play. Tohle není nijak extrémně krvavý exploitation, ale rozhodně to má atmosféru, a působí spíše serioznějším dojmem. A označení HK CAT III je spíš výsměch i když je to Hong Kong... Celkem zajímavá hudba, mi připomínala nějaké kriminálky :D Čekal jsem to ostřejší. Ostřejší to nebylo. Ani ke konci, když jsem si fakt říkal a teď to přijde, a ono nic. Takže pro otrlé diváky tak leda hovno, když si to pustí kdokoli jiný, člověk který těmto žánrům neholduje, tak by to mohl považovat za takový ostřejší thriller.

• 2.1.2016  21:44

Nejlepší část je ta, když Madeline Zima je nahoře bez. Jinak mě Sběratel moc nechytnul. Režisér se vysral na celou logiku, nebo je taky možné, že vůbec neví co to logika je. Což mi nevadí, obzvlášt u hororů, ale co je moc je moc. Ale to už rovnou mohl vynechat i ten začátek, zbytečný..Trochu si to shrneme, on je Sběratel lidí, nakluše do baráku, během pár hodin tady postaví nespočet pastí, jsou všude, dotáhne si tam i bednu ve které je chlap, a schová si ho tam do skříně...?? Coo? :D A jestli sbírá lidi, proč tam lezl ,když, jediné lidi, kteří tam jsou přišel zabít? Hlavně žádnou paniku pane režisér, my to chápem.. Jinak v poho, nenudil jsem se, a je to celkem napínavé. A ten scénář!! V celém filmu řeknou asi čtyry věty. Masakr!!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11