Perverz

Perverz

okres Frýdek-Místek
Nejnebezpečnější město světa

15 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Banshee (TV seriál) (2013)

  Opravdu kvalitní seriál. S týpkem s největší prohlubní na čele. Antony Starr je krutopřísný frajer. Opravdu se tady s ničím nesere. Má svoje metody. Sex, zbraně, perfektní dialogy a vedlejší postavy. Vyzdvihnul bych ještě roli Proctora, protože takový mafián se jen tak nevidí. Každý díl má 50 minut a myslím že se nabažíte atmosféry dosyta.

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Ač nejsem takový fanoušek fantasy a mám za sebou jen pár dílů, s klidem povídám, že tohle je nejlepší fantasy seriál a jedno z nej děl tohohle žánru. Dobře promyšlené, skvěle natočené, seriál má takovou výpravu až padá čelist, záběry na scenérie, kostýmy a různorodost jednotlivých království, seveřané s rozdílnou vizáží (vlasy, pleť apod.), přízvukem, oproti jižanům a jiným mocnostem....Přes to, co vše se kolem děje, a komplexnost se v seriálu skvěle orientujete, nenechá vás ztratit se v rozsahu postav ani intrik či vývoji. Seriál který Vás rozhodně přinutí sledovat další díly. Oblíbil jsem si postavu malé Aryi Stark, v podání Maisie Williams...........EDIT: Po shlédnutí první, a půlky druhé série zvedám na pět. Ze seriálu se stal celosvětový fenomén, a vzniklo něco, co nemá obdoby, něco co tady ještě nebylo, a je jen na Vás, jestli toho chcete být součástí.

 • poster

  Californication (TV seriál) (2007)

 • poster

  Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

  Kurevský oldschool. Raimi and Cambell rulezz.

 • poster

  Lucky Louie (TV seriál) (2006)

  Soustrast se všemi kteří nemají vnitřní prostor pro "Fucker" vnímání: všechno stojí za PIČU, a proto se zasmějem tak sarkasticky jak to jen jde, neboť jestli se můžete zasmát i tomuhle, máte k opravdové vnitřní svobodě mnohem blíže, než okolní PSEUDOCHYTRÁLCI, povědajíc, fekální humor stojí za hovno. Tenhle seriál má mnohem větší hloubku než se komu může zdát. ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇI LOVE ITˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

 • poster

  Kancl (TV seriál) (2001)

 • poster

  UnREAL (TV seriál) (2015)

 • poster

  Studio 30 Rock (TV seriál) (2006)

  :D :D Totální komediální nášup, kde vtipnost prostě jede na max., naprosto miluju humor, a smích je boží věc, asi každý se rád směje. Když čumím na 30 Rock, tak mám naprostou záruku že se zasměju, pořádně a nahlas, nedávno jsem se tak řezal že jsem si málem spolknul ksicht. Tina Fey je úžasná, a celá tahle banda pošuků, takový "doktor" Kosmonaut, z něho chčiju, ten má tabletky na všechno.. Jestli tohle někdo nepobírá tak je mi ho fakt líto. U čtvrté řady mi naprosto dochází, že jsem v tom až po uši, po uši v hovnech, sjíždím to už třetí den, dokonce jsem si vypl telefon, ať mě šéf neotravuje... Však si poradí, ne, kurva, to zvládnou... Jebu na ně. Seriál si pořád drží laťku, a za čtyři série, jsem zaznamenal jen jeden díl, který se mi moc nelíbil, už nevím který. Ale už teď vím, že jak ten seriál dokoukám, tak na tom budu hodně zle. Buď si začnu šlehat herák, nebo se půjdu zabít. Tolik hlášek, slovních dvojsmyslů, naprosto vypointovaných situací, a veze se to v tak pohodové vlně. Bomba. Seriál ze zákulisí natáčení skečů a TV jako takové, kde Liz Lemonová (Tina Fey), musí řešit problémy se scénáristy, a samosebou i svůj život, všichni jsou tak nějak ulítlí, k tomu Alec Baldwin, jejich šéf, který.. To prostě musíte vidět. K tomu si připočtěte vysokou kadenci hostujících herců, Jennifer Aniston, Salma Hayek, Julianne Moore, je jich moooc.

 • poster

  Znalec psí duše (TV seriál) (2004)

 • poster

  Kingdom (TV seriál) (2014)