Daginka

spin spin sugar

<< předchozí 1 2 3 4
    • 12.9.2019  07:57
    Lví král (2019)

Plusy: Naprosto nádherný ztvárnění pidi lvíčete. Timon a Pumba. Hudba pěkná (přestože remake té původní působí trochu podivně). Mínusy? No... on to vlastně úplně animák ani není. Prakticky to vypadá, že jde o jakejsi super vážnej dokument, co je decentně smixovanej a odlehčenej pár vykradenejma písničkama (což je ale v tomhle případě paradoxně lepší než vymejšlet novou hudbu, chápu), kámošema Timonem a Pumbou, a roztomilým lvím kotětem Simbou. Děsně moralizující, smutný, zdlouhavý, nehumorný. Pro mě zatím nejmíň povedenej animák letošní sezóny. Průměr to splňuje, víc určitě ne. Film k divákovi promlouvá poselstvím: ,,Sice budeš u smrti Mufasy bulet jak želva, místama se nudit, bude to hodně mravokárný a temný, ALE.. nezoufej! Pro odlehčení nabídnem pár remakovanejch písniček, Pumba si třikrát prdne, a ten velkej popcorn stihneš taky celej zblajznout."

• 8.7.2019  16:31

Titul by měl imho znít spíš "Sra*ka s láskou". Jakejsi trapně nalinkovanej můví, kde si Čárlíz hraje na pětadvacítku (ale sekne jí to, to zas jako jo), a můj voblíbenej Rogen je asi stejně sexy jak lůzr Ted Mosby. Pár vtipnějších momentů to možná mělo, ale... upřímně... víte, proč tomu dávám ty 3*? No.. Protože tam hrál stále stejně nádhernej a super hot Alex Skarsgärdů. Nechápu, jak to dělá, že furt vypadá ÚPLNĚ stejně. Možná je fakt přecejen ten upír. Neboco.

• 24.11.2018  12:27

Éééé. A to se jako teďkonc nosí, že maskéři namaskují STEJNOU herečku, co hraje mladou máti kluka, na starou škatuli, která ovšem vypadá s jejím rádoby třicetiletým synáčkem (kterej tam pak přijede s dcerou) ještě jako mladá kočena? (Tím teda nemyslím přímo Kate Winslet, ale tu skutečnou matku toho mladíčka, s kterou přímo neprcá.) Chm. Takhle mimořádně odfláknutou práci maskérů jsem neviděla zatraceně dlouho, BOHUDÍK.

• 24.8.2018  17:10

Definitely not for kids. Ale, bylo to moc krásný. Dojemný. A místama i vtipný! Evelyn Robin :,,Is that donkey talking?" Christopher Robin: Yes, well, it's Eeyore. Eeyore, this is Evelyn, my wife. Eeyore: Hello, Evelyn My Wife.

• 10.6.2018  09:21
    Deadpool 2 (2018)

Todlencto ale vůbec nebylo špatný! Morena Baccarin stále NÁDHERNÁ, Ryan taky zvládá svý nastavený standardy, který se očekávaly. Nejlepší hláška? ,,Kdo sakra jsi?" , .. ,,JSEM BATMAN." :-D

• 24.4.2018  12:17

,,Jsi zasranej upír, žejo? Řeknu to mámě!"

• 9.4.2018  22:08
    Sabrina - mladá čarodějnice (TV seriál) (1996)

Dvě slova: kocour Salem. Tendlecten mluvící, cynickej a lehce zlomyslnej černej kocour je prostě můj ideál. Do toho tu můžete narazit na mluvící nábytek, desetiletýho (nejlepšího a nejprestižnějšího) lékaře čarodějné říše, ulítlý čarodějný tetičky nebo šílenýho (kupodivu nečarodějnýho) republikánskýho ředitele školy, kterej je zároveň zasednutej na hlavní hrdince (a původních ideálech tý krásný Emeriky), a zároveň vesele randí s oběma jejíma šílenejma tetičkama. Tak vysoký hodnocení, protože... Still luv ya, Saleme! :-) http://www.dorkly.com/post/82085/holy-shit-remember-that-robot-cat-from-sabrina-the-teenage-witch

• 28.3.2018  15:05
    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)

,,Je to takovej zvláštní pocit, ale je to velice příjemný vlastně. Je to jak kdyby mě objímala chobotnice."

• 27.3.2018  01:36
    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Když právě aktivně běží Duel Jaromíra Soukupa, Týden podle Jaromíra Soukupa, Instinkty Jaromíra Soukupa, Kauzy Jaromíra Soukupa i Aréna Jaromíra Soukupa... tak tady tvůrci článku navrhují další možné náměty na pořady od Tv Barrandov a jejího heroického ředitele a primetime moderátora v jedný osobě. Máte taky svý f/Favority? Za mě je to určitě: Výměna Jaromírů, Hledá se máma, táta a Jaromír Soukup, Jaromír Soukup sestřelen, 50 odstínů Jaromíra Soukupa, Stardance aneb když Jaromír tančí, Jak jsem poznal Jaromíra Soukupa a taky Tři v jednom (Jaromírovi). Pak mám ještě sama pár švestiček z vlastní zahrádky, tedy, například: Růžový Soukup, Ty, já a Jaromír Soukup, Ďábel nosí Soukupa, Díky za každého nového Soukupa, Míra a továrna na čokoládu, Jaromír, markýz andělů či Ještě větší Soukup, než jsme doufali....

• 25.3.2018  21:00
    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

„Je to hlavně o tom, jít si za svým snem. Já měl vždycky sen o tom, že budu mít svůj pořad. Že budu uznávaný moderátor. No, a pak jsem jednoho dne koupil televizi a začal v ní moderovat své pořady. Takový příběh by nenapsal ani Hollywood,“ usmíval se Jaromír Soukup, který se posléze štěstím rozbrečel." Zdroj: http://g.cz/jaromir-soukup-je-nominovan-na-cenu-emmy-ve-vsech-kategoriich/

• 22.3.2018  21:04
    Shameless (TV seriál) (2011)

:-D Ten Macy je fakt šílenej šílenec. Nejsympatičtější (a nejatraktivnější) byl ovšem maniodepresák Ian (Cameron Monaghan), s tím jsem se dokázala místama až nebezpečně ztotožnit. Těhotná 15-letá sestra, mrtvá tetička prostitutka pohřbená kdovíkde na záhonku před domem, otec rodinky narcistickej, sociopatickej alkoholik, a sousedi vášnivě provozující sadomaso včetně přítomnosti webkamery. V tomhle sousedství je zkrátka fakt možný všechno! Milé.

• 18.3.2018  03:24
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Není nad to, když si parta scénaristickejch hejhulů najme za pár kaček náhodný pražský kolejmdoucí, kteří musí vydat svůj životní výkon, a pronášet - po dobu celé jedné hodiny! - několik dramatických výroků, a při tom se krutě dívat na svý (neméně nelítostný, dramatický i drsňácký) spolunajatý "soky" (nebo spíš... cvoky?). Předpokládám, že aby se ušetřilo na divokým honoráři komparzistů, stojí místo kameramanů židle (mění to něco na výsledku?), a, konečně! Místo věrohodně působící právní autority... najali zoufalí tvůrci soudkyni B/bramboru, aby přísně shlížela na ty nebohý herecký prvničky, a čas vod času temně pronesla: ,,Uděluji Vám další pořádkovou pokutu ve výši... 5 000 korun!". Cha. Ale tak jako.. co čekáte od televize, která jako upoutávku na ňáký další velepřevratný dílo od Steelový (?) upozorňuje slovy: ,,Když srdce potřebuje transplantaci... řešením je operace. Ale někdy pomůže i láska!"

• 13.2.2018  16:00
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Některý epizody jasnej odpad, některý priceless. Mně jsou ty hlavní hrdinky sympatický, mám ráda ty herečky. Ale stále z tohohle seriálu mám dost ambivalentní pocity, umocňovaný poznámkama hlavních hrdinek (zpravidla Charlotte), typu: ,,Takže i já mám klitoris?" nebo ,,Nemluv takhle před mými šaty!". Gmmm, možná fakt tak ňák sedí názor labradora notora Briana Griffina z Family Guye, který byl donucen vidět dva díly tohohle seriálu spolu s párem gayů, a u závěrečných titulků druhé epizody zmateno-znechuceně o seriálu usoudil: ,,Hm. Takže... to je o třech šlapkách a jejich matce?"

• 23.1.2018  15:50
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

(Homer si najme detektiva, a pověří ho, aby se dozvěděl něco o Líze) Ralphík: ,,Líza Simpsonová se mnou chodí do školy.'' Detektiv: ,,Jó, JÓ, to už jsi říkal několikrát, NĚCO DALŠÍHO!'' Ralphík:,,Líza Simpsonová se mnou chodí do školy.'' Detektiv: ,,Toho už přede mnou někdo zpracoval....''

• 16.1.2018  13:11
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

https://www.youtube.com/watch?v=cMGYghtyVM0 :-D :-D Taky, taky, Raji!!

• 29.12.2017  17:08
    12 opic (TV seriál) (2015)

První série byla pro mě, jako pro uctívače "toho filmu s Willisem", naprostý zklamání a nuda. Ve druhé sérii se to obrátilo, a jeden ryze hororovej díl mě zasáhnul, až mě to konečně chytnulo. A třetí série byla suprová. Jsem zvědavá na poslední díly v příštím roce. Když vydržíte první díly tohohle postapo dílka, začne se vám to líbit. Jen se nenechte odradit prvotníma klišé dialogama a počátečním až přehráváním Aarona Stanforda. Páč to pak dělat přestane, a seriál se konečně rozjede vstříc červenýmu lesu...

• 29.12.2017  17:00
    The 100 (TV seriál) (2014)

Viděny 3 díly první série. Zatím mi to připadá jako seriálový Tvajlajt z doby apokalypsy, kde se občas mihne nějakej zmutovanej nešťastník nebo šokovanej dvouhlavej jelen. Pchm.

• 2.12.2017  17:19
    Divoký anděl (TV seriál) (1998)

Kdo by tušil, že člověk v těch záchvatech ,,Federico není tvůj otec!!!" a ..FEDERICO JE TVŮJ OTEC!", najde jednoho z nejkrásnějších chlapů na světě zrovna tady. Ah. Diego Ramos. Diego Ramos. DIEGO RAMOS. Sakra. Ah. Uf. https://s8.postimg.org/8nfzym8zp/13712117_1603133113313501_203775542_n.jpg

• 19.11.2017  15:00

,,Kolik třešní, tolik višní."

• 13.11.2017  16:41
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

(Stewie dostane od Vinnyho bowlingovou košili, ale moc nadšeně se netváří) Vinny: ,,Můžeš ji nosit, kam chceš! Na pláž, na svatbu na pláži, na promoci na pláži, na pohřeb na pláži, na konferenci, která se koná na pláži, na procházku do parku, pokud je ten park poblíž pláže......"

• 30.10.2017  12:43
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

,,Jsme na tom dobře. Já mám svůj superprut, tak mám vystaráno." - Rich, Survivor - Borneo.

• 23.10.2017  17:53
    VyVolení (TV pořad) (2005)

,,Neměla, kde chrápat! U Roberta přespala, u mě taky. S tím polobuzerantem, CO CHODIL VE SLIPECH, A CHTĚL, ABYCH S NÍM ŠUKAL! (paroduje Reginu) ,Chci jen Isince připravit hezký život...´ DOPI*E, COS KU*VA DĚLALA POSLEDNÍCH OSM LET?!?!" https://www.youtube.com/watch?v=9AwJUBbw7ak

• 9.10.2017  17:34
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Znáte takový ty trailery na romantický komedie s fůrou slavných osobností? (příklad: Na sv. Valentýna) Během traileru vám běžej hlášky objevující se v dotyčným filmu typu: ,,Ale mám právo Tě milovat!!!", ,,Pokud to uděláš, budeš do smrti litovat!" atp. + se tam na pár sekund míhaj portréty se jmény velmi slavných herců a hereček, že tam jako hrajou taky. Tak přesně takhle na mě působí poslední tři řady téhle reality show, která dřív bývala skvělá, na zdejší poměry kvalitní, osvětová a zábavná. Chápu, že každý z těch majitelů restaurací má nějaký osobní život a problémy, který se často podepíšou na řízení restaurace. Ale fakt se nebudu koukat na to, jak nějaký prapodivný pán s jódovou tinkturou na obličeji (a karavanem) nešťastně zamilovaně hýká na majitelku restaurace: ,,Slíbil jsem Vám, že Vás nikdy nezradím!" doprovázený "dojemnou" smutnou hudbou. Nebo majitelka motorestu, co 40 minut z celkových 60 minut jednoho dílu pořadu brečí jak želva, že má problémy s otcem, a Pohlreich neřeší gastronomii a prostředí restaurace, ale dělá ji psychologa, aby tam na závěr natáčení přivlekli jejího otce a opět do pozadí hrála ta úpěnlivě tesklivá hudba. Jéžiši. Co se to z Ano, šéfe! jen stalo za brak... Zdenda sice pořád úžasnej a vtipnej, ale už to není o restauracích a jejich jídelácích a kuchařích. Už je to trailer romantických komedií a sračkoidní výstelková hudba jako doprovod pořadu s tím, že se tam občas mihne nějaký jídlo nebo kuchař. Ergo snižuju hodnocení o hvězdičku. Promiň, Zdéňo.

• 17.9.2017  13:20
    O poklad Anežky české (TV pořad) (1993)

https://www.youtube.com/watch?v=_Xn4kSAtDj4 Eben: ,,Tak, Aleši, který sport to byl?" , Aleš: ,,Sejenslasaloporyže."

• 3.9.2017  21:01

Mám prostě slabost pro tydlencty vidlácký komedie. Jediný místo, kde jako domácího mazlíčka má vaše sestra šváby natřený třpytivým lakem na nehty, a kde uslyšíte: ,,Má noha nemá nic společnýho s tím, jak dokážu řídit buldozer.". Taky si můžete dát vajíčka natvrdo s náhražkou soli, kterou nosíte v ponožce u svýho černobíle pruhovanýho vězeňskýho mundúru, případně "drasmaticky změnit prinslipy".....

• 28.7.2017  21:34

,,To je, co? Spadne po hlavě do studny, a šilhá. Kopne jí mezek, a hned se dívá normálně. No, tak nevim." Není nad Vánoce strávený s pár buranama, vybuchujícím septikem, znechucenýma sousedama a kung-fu veverkou!

• 12.7.2017  00:01

Jsem toho názoru, že do filmů Woodyho Allena musí člověk dospět, aby si jeho um náležitě vychutnal. Má natolik svérazné pojetí humoru, že ho dokáže ocenit jen ten, kdo se ho snaží pochopit, a pochopí ho. Já jsem ve stádiu, kdy se mi jeho filmy líbí více a více, stejně jako tento počin. Komediální prvky jsem ovšem shledala až při posledních patnácti minutách, ale nevadí. Film to byl i tak kvalitní.75%, 4*.

• 10.7.2017  23:19
    Prázdniny (2006)

Dvě nevděčný a znuděný buchty si před Vánocema navzájem vyměněj bydlení. Na jednu daleko od domova čeká krásnej sexy britskej hejhula, na druhou čeká.. no.. Jack Black. Bla bla bla, velká láska, všichni šťastný, bum bác, finito. P.S. Kdyby Kate začla chodit s tím prima devadesátiletym dědou (dokonale znalýho černobílý filmy), tak možná přehodnotim svý hodnocení! 74%, really? Mě sem asi fakt musela hodit náhodně Tardis neboco.

• 4.7.2017  13:21

Velice důstojné, napínavé a kvalitní zakončení jinak nepříliš zdařené série. Hlasitě jsem se smála u Masterova pozdravu Bill: ,,Oh, hello, my dearrrrr!"

• 27.6.2017  11:39

Epizoda stejně hororová jako dobrá. Původní mondaští cybermeni ze šedesátek jsou zpátky, jupíjej tralala! Prostředí temné neosvětlené nemocnice s pacienty beze tváří a bez vlasů zahalených maskou či spíš pytlem přes hlavu s otvorem pouze pro dýchání, kteří nepřetržitě přes hlasový syntezátor opakují: ,,Pain. Pain. Pain. Pain. Pain...", a ač na první dojem slepí, velmi dobře registrují, co se kolem děje a hlavně co se s nimi děje... Biomechanika a genetické inženýrství, nevyhynutelná apokalypsa, pochybný zarostlý mužík a hrozivý operační sál s ještě děsivějším chirurgem included. Závěrečné tři minuty téměř geniální.

<< předchozí 1 2 3 4