Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Tak na tohle jsem musel zareagovat. Jeden z nejhloupějších a nejhorších filmů co jsem viděl. Herecky špatně, příběhově špatně, režijně špatně, casting špatně.Tam nic nefungovalo. Nač tohle někdo vůbec točil. Spolu s novými Krotiteli duchů se opět potvrdilo že jenom ženské odsazení a ženský režisér není ta správná kombinace.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Tak musím napísať hneď 3 deň po premiére ,aby som všetkým čo to ešte nevideli povedal choďte do kina!!, určite to musíte vidieť, ak ste nevedeli kedy isť do kina tak vedzte že nastal ten správny čas.Takýto film tu dlho nebol a asi ani dlho nebude.Asi najlepšie utratené peniaze za kino za posledných 5 let. Nechcem ho prechváliť, ale poviem to asi tak že som odchádzal s úsmevom na tváry, úplná spokojnosť. Ten film už je teraz klasika. Doplnené: bol som na tom ešte aj druhý krát v kine o týždeň neskorej a rovnaký zážitok ako napoprvé. Škoda tohoto bodovacieho systému 5 hviezdičiek u mňa 10/10.

Útok na Bílý dům (2013)

To je film presne pre Američanov, ich prezident je cool chlapík a neznámy agent , ktorý zachráni svet pred atómovým útokom. Zničený dom a capitol, no proste trapošina. Ach jaj, fakt neviem prečo tie filmové štúdia točia takéto filmy. Však keby mi doniesli ten 3 stranový scénar o čom to bude tak to hodím hneď do koša. Zbytočný film.

Velký Gatsby (2013)

Můj příteli hodím si mašli. zbytočný film.

Poslání (2001)

Tak tento počin mi doteraz nejak unikal, ale mal som tu česť to zhliadnuť a teraz vidím že som za tie roky o nič neprišiel a keby som to nevidel vobec tak by sa ani nič nestalo, lebo Žán Klód tu predviedol zase prd. Vlastne nie prd ale jeho klasiku. Ale tie jeho kopačky s roznožkou v otočke sú už kultové.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Tak to bola ubolená limonáda, strašná telenovela medzi Parkerom a Gwen. Fakt mi to liezlo na nervy. Celý film bol nejak divne zostrihaný, nedávalo to moc zmysel, niekde zbytočne naťahovali a niekde to zas rýchlo uťali. Akcia dobrá, ale to už človek ako tak predpokladá. Tak neviem , ale mali tie studia vrátiť práva na hrdinov spať Marvelu, lebo tie filmy stoja za prd a točia ich len aby si udržali opciu na ďalšie roky. FAKT ZÚFALO TRÁPNE

Norbit (2007)

Romantická komédia, ale kdeže to skorej trápne peklo na zemi. Edy Márfy asi prišiel o ten svoj vtipný chromozom Y ,lebo keď vidím nejaký nový film kde hrá , tak už nejak predpokladám že to bude zase o ničom. Kde je ten starý dobrý Edy - Zámena,Cesta do Ameriky atď.

Lesní duch (2013)

Prikláňam sa ku kolegovi Červenakovi. Urobil som chybu rovnaké rangu a nešiel do kina. Neviem na čo so som myslel. Ten masaker na plátne musel vypadať skvostne. A mňa parádička pohoda džez.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Brius Wiliš točí v poslednej dobe pekné sračky. Akcie tam síce bolo dosť, ale dej pekne sračkoidný. A prečo to muselo byť v rusku. Určite tam čakajú aby ich prišli zachrániť McClane-novic kluci z ameriky. Bože. Najhorší diel série, dúfam že 6 diel z toho neurobí posériu. Sklamanie.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Seržant Mexico sa vrátil a myslím , že aj celkom v pohode trumfol svoj prvý diel. Do kina som na to nešiel čo ani neľutujem, ale ako film na sobotný pohodový večer fakt dobré.