spacefall

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 25.5.2014  16:11

Nejlepší film co jsem kdy viděl, byl jsem na tom v kině jednou a hned se chystám jít po 2. :) prostě 10/10

• 23.11.2013  20:37

Z tohoto filmu jsem naprosto unešený, užíval jsem si a hltal každé slovo... Od začátku až dokonce jsem byl napjatý a herecké výkony, obzvlášt Jennifer Lawrence, byly úžasné a už se nemůžu dočkat na další díl... ach to čekání.... u mě 10/10 **bomba** (viděno ve 4DX)

• 6.9.2013  21:09
    PanMáma (TV seriál) (2013)

Jeden z mála důvodů proč na televizi hodit cihlu!!(pokud nemáte cihlu použijte nokii)

• 6.9.2013  21:06

ukázka toho jak na csfd.cz se nehodnotí filmy podle zhlédnutí ale jenom podle předsudkům.. na film se nekouknu ale nebudu mu jen tak kazit hodnocení myslím že dost z vás by se mělo probrat a ty odpady smazat... (ale tím chci říct že těch 5* taky rozhodně neuznávám protože je to to samé jak dát odpad!)

• 6.9.2013  20:56

Mě se film líbil opravdu super Béčko a vin diesel se v tomto filmu opravdu předvedl

• 6.9.2013  19:44
    Riddick (2013)

Třetí Riddick se snaží co nejvíce podobat prvnímu dílu ale bohužel se mu to moc nepovedlo, film se mi líbil bavilo mě ho sledovat ale netroufám si říct že ten Riddick má s ostatními díly více společného než planetu a herce.... Film je jednohubka pobaví ale nechytne vás jako jednička.. Vin Diesel Riddicka hrál opět výborně, nápad s mazkíčkem super, lovení úžasné a propracovaní příšer taky ale od půlky filmu to začne být jak zerg rush ze starcraftu.. Riddick se opravdu začíná podobat Norrisovy nebo Simírovi z kobry 11.. ale film ušel a bavil takže u mě 6.5/10 (a těm PITOMCUM co dali ODPAD vzkazuju at jdou k psychiatrovi, předsudky vůčí herci nikoho nezajímají lemur01!!!)

• 1.9.2013  17:44

já to prostě ohodnotit musím absolutně pro mne bezduchý film, hlasitost si snižte protože efekty jsou úplně debilně nahlas, pro mne toto byl film ke kterému se nevratím ani za nic!

• 1.9.2013  17:42

co dodat hotová ukázka béčka které za moc nestoji

• 1.9.2013  17:39
    Gamer (2009)

mě se film poměrně ani nějak nelíbill nápad to byl dobrý ale ty příšerné střihy a občas sklony k nehereckým výkonům mě dostali! Rozhodně nechci říct že GAMER je špatný film ale je to spiše oddechovka a skončí to tak že jedním uchem dovnitř a druhým ven...ale myslím si že na tomto filmu je kousek pravdy o mentalitě člověka a hráčů!

• 31.8.2013  23:45
    Absence (2013)

Film který dělá ostudu svému žánru nic jiného tomu ani říct nejde!

• 31.8.2013  23:43
    Cannibal Diner (2012)

proboha proč sem na to koukal, myslím že tento pro tento film by bylo nejlepší to celé předělat na porno... Nic děsivého, krev 0 , a ani žádná lekačka když pominu že němčina hned po madarštině je pro mě asi ten nejvíc nechutný jazyk tak to stejně ode mne ani tu 1* nedostane

• 29.8.2013  23:14
    Warrior (2011)

No co bych mohl říct.. tenhle film se mě dotknul asi nejvíc za poslední dobu! krása a opravdu se nedivím proč je tento film v TOP na žebříčku v závěru jsem byl plný emocí a držel palce. Ten konec nebyl vůbec do posledních 2 minut odhadnutelný protože těch verzí mohlo být tolik ale s výběrem konce jsem byl radostí bez sebe protože jsem doufal že přesně takto to skončí. 10/10 nejlepší sportovní film který jsem viděl a možná kdy uvidím hold ještě se nechám překvapit!

• 14.8.2013  20:25
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Prominte za moje hodnocení asi se dost lišší od ostatních ale já to dát musím, tento seriál nemůžu vystát... Viděl jsem ho asi 5x a opravdu NIKDY VÍC! Nedá se to srovnávat s žádnou zaoceánskou kriminálkou! Takové hodnocení dávat opravdu hodně málo ale tohle je pro mě kadet na 0/10!

• 12.8.2013  08:49
    Hostitel (2013)

Stále lepší než stmívání u mě za slabší 3*

• 6.8.2013  20:00
    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)

1 hvězdičku za snahu neznat tv nova tak to ode mne má odpad!

• 6.8.2013  19:54
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

No tak tady je 10 důvodů PROČ SE NA TO NEKOUKAT! 1. Na nově neexistují zprávy ale drby 2. důležitá fakta shrnuta za 5 minut (zbytek času zabírá jak důchodkyně zapadla pod kořen nebo že voda v -15 zmrzne!) 3. TV nova neuvádí zdroje ale krade (většina ukradená z youtube bez toho aby třeba v titulkách zmínily autora) 4. ukradená hudba v reportáží (pravděpodobně stáhla z nějakého free servru opět bez zmínění autora) 5. výběr moderátorky či moderátory (ti neumí složit ani jednu větu bez té nápovědy před nima... IQ 50 a mín) 6. Počítačové hry= zlo (kde to k.rva vzaly!!!) 7. Nesmyslné živé vstupy a umění dělat z komára velblouda! 8. potravinový inspektor (opět umění dělat z komára velblouda!) 9. Odborníci (tv nova považuje za odborníky lidi které potká na ulici takže nejen to že nic neví ale ještě další živé vstupy!) 10.Více informací na tn.cz (tak alergii na tuto větu si utvoří každý který vidí tv noviny aspon jednou za rok) ----tak tohle bylo tak shrnutí napsat všechno co mi vadí na tv nova tak na to není na csfd místo!!

• 6.8.2013  11:31
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Jeden z nejlepších sci-fi seriálů vůbec, ale bez Andersona to ztratilo všechno kouzlo v posledních sériích!!

• 6.8.2013  11:28

No když to vezmu tak že se díky tomu rozjel seriál tak si to rozhodně ty 4 hvězdičky zaslouží!

• 6.8.2013  11:27
    Star Wars: Klonové války (TV seriál) (2008)

Jeden z mála seriálů který se nakazí postupem času! už se nemůžu dočkat na 6. řadu!

• 6.8.2013  11:24
    Hannah Montana (2009)

No tak tohle už si ten odpad zaslouží!

• 6.8.2013  11:24
    Hannah Montana (TV seriál) (2006)

no DISNEY IS DEAD to je pravda ale nemyslím si že si to zaslouží odpad protože mi je jasné že disney vymislí mnohem větší ptákoviny!

• 6.8.2013  11:12

Jo tak tenhle film jsem měl opravdu rád když mi bylo 6... dnes jsem si ho pustil ještě jednou a řikám si na jaký sr*čky jsem to koukal!! Jednu hvězdičku za nostalgii

• 13.7.2013  22:34

Jako zábavné to je ale co se děje týče je pod psa... (na tento film se koukat nemusíte přečtěte si název a víte skoro úplně všechno..)

• 13.7.2013  20:28
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Tak pro mě jeden z nejlepších seriálů vůbec!. Dlouho jsem neviděl seriál úplně nabitý záhadami a dobrodružstvím!! Rozhodně doporučuju!!!

• 11.7.2013  10:16

co dodat než AMERICKÉ AKČNÍ PROPAGANDA... ale akční scény se mi líbili i film jako celek takže já proti němu nic nemám!

• 9.7.2013  19:21
    Atlas mraků (2012)

film se mi opravdu líbil jenom mi přišlo divné že z mích známích každý tento film pochopil jinak :D

• 9.7.2013  18:30

přišel...viděl......odešel......průměr film mi nic nedal.... hezké efekty nevyváží debilní dialogy...

• 9.7.2013  18:29
    83. Annual Academy Awards (TV pořad) (2011)

co bych mohl říct moderátoři trapní ale Jennifer Lawrence to tam oživila :D

• 8.7.2013  21:08
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

O něco méně upilovné tesáky než u stmívaní ale pořád nesouhlasím s znásilnováním upírů!!!

• 8.7.2013  21:06
    Stmívání (2008)

Nebejt hlavní herečky která je úplná kráva možná bych tomu dal 3 ale vůbec nechápu smysl tohoto filmu!

<< předchozí 1 2