Absurdistán (2006)

Poměrně slušná komedie,které bohužel v druhé půlce dojde dech.Ale vize této velmi nepěkné budoucnosti byla fakt povedená.Naprostí dementi vládnou,pijou pouze energy drink,hromadí odpadky do obrovských hor,za prezidenta mají černého pornoherce a nejlepším filmem je 90 minutový záběr na prdel.Potřeboval bych ještě půl * protože 3 je málo a 4 zase moc.

A co když je to pravda? (2005)

Musím říct,že jsem byl velmi mile překvapen.Na romantické filmy obvykle nečumím,ale tohle jsem zkusil.A bomba!!!Pěkná komedie a dokonce s vtipnými(ne trapnými)scénami.Jen ale doufám,že už zase někdy uvidím Jona ''Napoleona'' Hedera v nějákém celovečeráku,protože jeho minivýstupy neměly chybu.I mezi hlavními dvěma hrdiny byly vidět dobré výkony a tak jim jejich zamilovanost šla i věřit(což u romantických filmů taky občas nefunguje).Výsledkem je tak kvalitní romantická 80% komedie

Aeon Flux (2005)

Veškeré choromyslné nápady narvané do jednoho filmu bez ohledu na příběh nemohly utáhnout film at už vypadaly sebelépe.Ony ale vypadaly hrozně.Co to bylo za ženskou která měla místo nohou ruce!!!!!Herecké výkony více než otřesné a tak oscarová Charlize nakoukla do béčkových vod.No doufám že z nich brzy vypluje a zase se vrátí k herectví.Sniper scéna mě ale přece jen trošku zaujala možná ale jen proto,že mě dokázala probudit z hlubokého spánku.Celkový dojem?Hnus s občasným pobavením(tělo Charlize a ..... to je asi všechno)

Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den (2014)

Naprosto ideální rodinná pohodovka na sobotní odpoledne. Bohužel pro diváka, který si libuje v občasných brutálních, temných, depresivních a jinak ne zcela pohodově založených filmech, bude ta uchcanost a těžce přesladký konec asi přílišným oříškem, který nedokáže skousnout. Jinak je vlastně všechno v pořádku, herci jedou to svoje (dětští představitelé nejsou kupodivu tak otravní jak by se mohlo zdát) a hláška když se sere tak se sere tomu sedí víc jak hrnec na prdel, ale není tady opravdu naprosto nic co by běžný divák nevytušil desítky minut předem. Podíváním nikdo nic nezkazí, párkrát se člověk i zasměje, nicméně na druhý den si budete jenom lehce pamatovat, že jste něco takového viděli a za týden film z hlavy vymizí úplně. Neškodný nadprůměr za 60%

Alita: Bojový Anděl (2019)

Epická sci-fi pohádka s nejroztomilejší hlavní hrdinkou posledních let. Rodriguez se urval ze řetězu (a Cameron zřejmě dost hlídal) a natočil úchvatnou podívanou, která balancuje na hranici PG-13 a jako třešničku představuje nejlepší sport všech dob. Motorball !!! A choreograf akčních scén by měl dostat minimálně 50% z tržeb. Což by asi nebylo tak moc, jelikož film zřejmě moc nevydělá. A to je škoda, protože Alita by si druhý díl opravdu zasloužila

Alpha Dog (2006)

Jak je Timberlake špatný zpěvák tak o to lepší je herec a byl asi největším plusem filmu(ty vole to bych nečekal,že někdy řeknu).Alpha dog je film dobrý,film docela napínavý a splnil očekávání,která jsem od něj čekal.Banda teenagerů hulí trávu,podniká jednu ''fiestu'' za druhou,balí holky a sem tam někoho unesou.Komu se líbí alespon jedna výše uvedená věc musí se podívat.75%

Annapolis (2006)

Celou dobu jsem byl v pokušení dát 4*.Celkem dobře zpracované téma z výcvikového tábora pro námořníky(nebo námořní důstojníky se v tom moc nevyznám) a překvapivě tady nebyl ten od začátku jasně viditelný románek s instruktorkou,který by zaručeně film poslal ke dnu.A tak to ubíhalo ve svižném tempu a přišel pořádně sentimentální konec,který z toho udělal lacinou vykrádačku Rockyho.To čemu se celou dobu film bránil,románku,laciným kecům a dojemnému loučení s nenáviděným nadřízeným a tou nepovedenou sebevraždou pyšného hocha od Mississippi,bylo nakonec narváno do posledních minut a zkazilo to prakticky celý film.A tak tady máme další klasický doják,který se rychle zapomene.60%

Arthur a Minimojové (2006)

Docela příjemná pohádka na kterou se neméně příjěmně koukalo.Madonna je blbá herečka,ale jako animované postavičce ji to sekne.Raději bych ale viděl více animací než hraných pasáží,které mi trošku vadili,ale jinak se jedná o dobrý film.Na Pixary sice zdaleka Minimojové nemají,ale šanci bych jim dal.75%

Assassin’s Creed (2016)

A já jsem spokojen! Čekal jsem to teda mnohem horší. Základem je tolerance příběhu v současnosti, který ale vlastně nemohl dopadnout jinak. Plně chápu, že nebylo možné přetavit ten herní příběh, znázorněný v několika titulech (obzvláště s rozpočtem, který nebyl z největších) do filmu. Proto se s těmito změnami a tedy i občasnou logickou demencí dokážu smířit. Co funguje do posledního detailu je vizuál,akce a hlavně soundtrack! Už v Macbethovi Kurzel ukázal, že obrazově to má zmáknuté na jedničku a tady to jenom potvrdil. Akce je rychlá, nicméně přehledná a perfektně pasuje do světa asasínů. A hudební podkres je to nejlepší co jsem za poslední měsíce slyšel. Mít na to více peněz a (samozřejmě!!) více scén v Animu, byl by to neskutečný masterpiece. Takhle je vidět, že potenciál to má a vůbec by mi nevadil další díl....který asi nebude

Asterix a Vikingové (2006)

Nebylo to špatné,ale klasika je prostě klasika.Nový Asterix nesahá původnímu ani po kotníky a dolů film sráží až přespříliš moderní vtípky.Ale přece jenom jsem se nenudil a na chvíli i pobavil.Takový lehký průměr za 60%