• Fantasy

Cesta (2009)

zbytočná depresívna pičovina, sori kámo - čárlíz uteká zomrieť?! heh

Xanadu (1980)

v žiadnom prípade a nikdy nepriťahujte svoj názor k stádu, nikdy! je to také lákavé napísať to tak objektívne, cítite na svojich ramenách ťarchu vyjadrenia sa, nie!, je to krásne, olívia je krásna a miluje práve mňa práve teraz cítim potrebu urážať čurákov a pičky, čo hanobia toto skvostné obtiahnuté dielo, ale je to ich verejné právo, ale aj tak, by som sa ich rád dotkol na citlivom mieste

Avatar (2009)

ale piču, ja som ten pilot, čo všetkých zachráni na obrovskom smrtiacom vtákovi

Matrix Revolutions (2003)

trojka je najlepšia, nio pláva ako ježiš v ústrety láske

Vetřelci (1986)

so ženou sme už pár krát hutne rozdebatovávali pojem "ťažký frajer" - a zakaždým sme sa spolu s obdivným mľaskotom zhodli na tom, že ku Commanderovi Adamovi, Trinity (ale len v Matrixe a vôbec všetky postavy v Matrixe teda až dnu v Matrixe, obleč ma do latexu bejby a leť ;-) ďalej Johnovi McClane ( v prvý troch, no kto by si nezapálil, keď si ten plešatý hajzel v dvojke na letisku tak neskutečne sladko potiahne ?! ) a ešte Guinevere ( teda Keira, pomaľuj ma zlato na modro, pretiahni ma lukom ), že k týmto ťažkým frajerom právom patrí Miss survivor Ripley (

Vzpomínky (2006)

ale choď do piči, stretnúť krásnu ženskú z minulosti, držať v rukách nitky osudu, naháňať vyšinutého psychopata, no jasnačka! super! poďme na to! budeš mi chýbať tony

Trans (2013)

seš čokoládová kvjetina - zpíva Lucie - danny boyle mi k tomu navždy priradil obrázok, ďakujem! skvelá hudba - odporúčam najmä kus s názvom Bullet cut - nachádza sa v ňom duša celého filmu - klop, klop mladíček, niečo je úplne inak, niekto tebou kruto manipuluje, ale keby si to aj vedel, aj tak by to bolo jedno láska