Jú jú hakušo (1992) (seriál)

Moje první anime. Rozhodně stálo za to. Ačkoliv už je to skoro deset let co jsem to viděl poprvé, občas se k tomu pořád rád vracím. I když už v dnešní době je spousta nových a graficky zajímavějších věcí pořád si myslím, že stojí za zhlédnutí.

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Nechci urážet solidní seriál, ale prostě mě zde nesedli herci a proto po prvních několika dílech jsem od něj rychle utekl. Je to škoda, protože jinak si myslím, že by určitě stál za zhlédnutí. Za mě (hlavně kvůli hercům) 35%

Námořní vyšetřovací služba L. A. (2009) (seriál)

Paradoxně mě tento seriál zaujal mnohem víc než původní a více opěvovaný NCIS. Rozhodně jsou tady více sympatičtí herci, to asi bude ten důvod proč po prvních pár sériích se pořád na NCIS: LA koukám. Za mě 85%

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Bohužel musím říct, že ač jsem velkým příznivcem fantasy, tak Lev, čarodějnice a skříň si mě moc nezískala. Bohužel je to spíš pro dětské publikum a ty starší si moc zábavy tady neužijí. Dalším mínusem jsou pro mě hlavní postavy, které jsou absolutně nesympatické, snad až na Ann Popplewell. A co se týče triků? tak to je kapitola sama pro sebe, která se bohužel moc nepovedla. Proto 40%

Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky (2010) odpad!

Když jsem byl malý Zachraňte Willyho jsem miloval a musím říct, že se občas na něj kouknu i teď. Ale bohužel s každým pokračováním ztrácel kvalitu a vše to vyvrcholilo tímto "skvělým" čtvrtým pokračováním. Prostě je to další ubohost snažící se vydělat na dobrém jménu prvního filmu.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Tak na tento film jsem se těšil už hodně dlouho a nezklamal jsem se v něm. Vtipné hlášky, sympatická dvojice hlavních herců, téměř nekončící akce s trochou magie, vnitřností a krve jsou skvělou pozvánkou pro všechny ty, kteří se chtějí pobavit a relaxovat a také ty, kteří nehledají bůhvíjak důmyslný příběh. Ještě musím doplnit jednu důležitou věc. S českým dabingem film ztrácí na vtipu dynamičnosti a vůbec na všem. Proto jedině v angličtině

Já, legenda (2007)

Jeden z nejlepších postapokaliptických sci-fi filmů, jaký jsem kdy viděl. Scény liduprázdného města a skvělý herecký výkon jediného herce Willa Smitha dělají z tohoto filmu výbornou podívanou. Jediným mínusem, který bych na tomto filmu viděl jsou počítačem vytvořené "příšerky," které mě trochu pokazili celkový zážitek z filmu. Přesto si myslím, že si tento film zaslouží 90%

Škola rocku (2003)

Ačkoliv moc nemusím filmy, ve kterých účinkuje Jack Black, musím říct, že Škola rocku mě příjemně překvapila. Skvělý soundtrack, rockový blázen, parta dětiček ze zámožných rodin a prestižní soukromá škola společně vytvářejí až překvapivě příjemnou hudební komedii, na kterou může koukat celá rodina.

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Červený trpaslík je zpět a to ve velkém stylu. Přes obrovské zklamání, kterým byla 9 řada, jsem se přinutil koukat na tu desátou. Díky bohu za to :) Desátá řada se totiž vrátila zpět ke svým kořenům. Opět srší skvělým anglickým humorem. Skvělé hlášky, zábavné momentky a nezapomenutelná čtveřice Lister, Rimmer, Kocour a Kryton,... Prostě nezapomenutelná show, kterou by si neměl nikdo nechat ujít.