Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Obsahy (6)

Ghost Writer

Ghost Writer (1989)

Spisovatelka Angela Reid (Audrey Landers) po přestěhování se do domu na pláži v Malibu, naráží na ducha herečky Billie Blaine (Judy Landers), která zde údajně před 30 lety spáchala sebevraždu. Ve skutečnosti byla zavražděna svým přítelem. Duch žádá spisovatelku o pomoc při prokazování viny jejího vraha.

Tom a Jerry - Myší škola

Tom a Jerry - Myší škola (1954) (epizoda)

Další z epizod Toma & Jerryho - Jerry se tentokrát představí v roli učitele malé myšky. Vyučuje jak být ve střehu před kocourem, jak získat sýr, jak přivázat zvoneček kolem kocourova krku a jiné dovednosti, jimiž mají myši disponovat.

Poslední relikvie

Poslední relikvie (1969)

Středověký milostný příběh na motivy historické novely (The last days of Pirita monastery) autora Eduarda Bornhöheho.
Doba sužovaná množstvím rebelií, Piritský klášter zasvěcený Sv. Brigittě se snaží zajistit bezpečnost relikviím zde uloženým. Jistý šlechtic přislíbí svou pomoc klášteru, avšak za cenu získání chráněnky, krásné Agnes, která je k jeho nelibosti beznadějně zamilována do pohledného dobrodruha. Klášteru nezbývá nežli rozehrát dvojí hru...

Venetian Bird

Venetian Bird (1952)

Děj je zasazen do období několika let po druhé světové válce, kdy je britský pojišťovák Edward Mercer (Richard Todd) zaúkolován vydat se na cestu do Benátek, a tam vyhledat italského občana, který má být oceněn za svou pomoc "spojeneckému" letci během války. Krátce po příjezdu do Itálie však objeví mrtvé tělo... začíná kolotoč událostí.

Pojďte pane, budeme si hrát - K princeznám se nečuchá

Pojďte pane, budeme si hrát - K princeznám se nečuchá (1965) (epizoda)

3. díl z cyklu Pojďte, pane, budeme si hrát. Vše začíná rybářským úspěchem malého medvěda, přičemž druhý medvěd veden touhou získat daný úlovek jen pro sebe, přesvědčí svého druha, že úlovkem není obyčejná ryba, ale zakletá princezna…

Kamčatka

Kamčatka (2002)

Vše začíná státním převratem v Argentině roku 1976. Veškerá nevole je potlačována, obhájce lidských práv David Vincent (Ricardo Darín) s manželkou a dvěma syny Harrym (Matías Del Pozo) a Simonem (Milton De La Canal) je donucen pod tíhou událostí uniknout před policií do opuštěného letního domu, kde se s novou identitou snaží vést „normální" život.
Film je natočen z pohledu desetiletého Harryho a poukazuje především na nejistotu a stresovost rodinné situace.

Reklama

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama