Hráči (1998)

Filmík ze světa hráčů pokru, kde se nehraje o spropitné. Damon jako klaďas, Norton v roli rádoby kamaráda, kterej má na svědomí všechny průsery a John Malkovich jako pravej ruskej boss. I když nejste fanoušky pokru, tak to stojí za vidění, napětí zde nechybí.

Auta (2006)

Další z řady skvělých animáků od Pixaru nejen pro děti, kdo umí ten úmí, kdo neumí čumí ....

Nebezpečná kořist (1995) odpad!

Zbytečné plýtvání filmovým materiálem, zaslouží si pousmání nebo pláč, spíš ten pláč.

Smrt čeká všude (2008)

Chvílema docela dost dobrý, ale jako dvouhodinovej celek zbytečně vleklý. Stříhat, stříhat, stříhat ... a mohlo z toho být skvělá hodinová epizoda ve stylu Generation Kill

Harry Brown (2009)

Michael Caine ve svém pokročilém věku je stále velkej drsňák. Mládeži střeste se vyvádět nějaké nepřístojnosti v jeho blízkosti :) Surovej triller o samozvanym mstiteli v papučích .. ****

Hrdost a sláva (2008)

Otřepané téma hodných a špatných poldů. Nijak vyjímečný film, koukat se ale na to dá.

Past na rodiče (1998)

Louisa & Lotka v podání Lindsay & Lohan :D

Poslední let (1994) (TV film)

Z životopisných filmů je jen pomálu, který se mi doopravdy líbí. Tenhle film je spíš průměr, hlavně to chce mít náladu to sledovat jinak pozornost neudrží. Kladem filmu je hlavní představitelka Diane Keaton.

Excalibur (1981)

Pro mě zatím nejlepší ztvárnění této legendy