Spláchnutej (2006)

Nejlepší byli slimáci když zdrhali nebo se spíše o to pokoušeli. :D Po animační stánce velice zdařilej filmík.

Inkoustové srdce (2008)

Super námět z kterého se dalo vytřískat mnohem mnohem víc. Bohužel film nemá kouzlo a diváka nevtáhne tomu já říkám promarněný potenciál. Škoda, třeba se za pár let dočká úctyhodnějšího remaku.

30 dní dlouhá noc (2007)

Od každýho trochu, Černočerná tma a Blade byli určitě velkou studnicí nápadů pro autora tohoto hororu. Sem tam nějaká lekačka, nijak složitý příběh, typická odpočinkovka.

Proroctví (2009)

Jedno můžu říct určitě a to že si Nicholas Cage ve dvojce nezahraje :D Tenhle konec světa je zkousnutelnej i po stránce FX, snad jen to rádoby na nebevzetí nebylo vůbec nutné, i když na druhé straně mají církevní papaláši o čem mediálně debatovat a kritizovat.

Psí odpoledne (1975)

Zpackaná bankovní loupež Sonnyho (Al Pacino) a Sala (John Cazale). U Sala to vedlo k smrtelné bolesti hlavy a Sonny dostal 20 let na přemýšlení o tom kde udělal chybu.

Hvězdná pěchota (1997)

Mrtvej brouk, dobrej brouk!!! Zdravotnííííík!! :D Sci-fi akčňák plnej fajnovejch nezapomenutelnejch hlášek, uvědomělých občanů a brouků. Chcete vědět více? Tak se na to mrkněte!!

Braindead - Živí mrtví (1992)

Tenhle film jsem viděl až teď, nepřišel mi ani vtipný, ani jinak vyjímečný

Star Trek (2009)

Pěkná sci-fi podívaná, plná slov, která nikde jinde neuslyšíte :D Občas mi přišlo, že stejní scénáristé se podílejí na tvorbě teleshopingů. Např. reklama na RobotChief :D