Malýprinc

Josef Troller

okres Příbram

<< předchozí 1 2 3 4
    • 23.6.2016  11:08

Když už jde člověk na takový film do kina (jste amík nebo máte hodně dlouhooouuu chvíli), očekává bezmyšlenkovou podívanou, která bude tu a tam napínavá a vtipná. Tohle nebylo nic z toho. Vzduchoprázdno bez emocí. Všichni a všechno Vám bylo úplně jedno, ať si třeba všichni umřou. Kdyby vypnuli v sále elektřinu, nejspíš bych si toho ani nevšimnul.

• 30.12.2015  19:57

Osmý film od Tarantina a opět zvuková a vizuální masturbace se znovuzrozením (či spíše oslavou) 70mm kamer Panavision. Divadelní představení připomínající zreinkarnovaných 12 rozhněvaných mužů zasazených do sněhovou bouří zmítaného Wyomingu, kde si v jediné místnosti bude režisér hrát s Vašimi smysly, až se Vám bude kouřit z hlavy. Perfektně ukočírovaný, sestříhaný, natočený, herecky precizní. Jen co bych vytknul, jsou brutálně dlouhý záběry na detaily, který můžete ocenit jen v případě, že jste byli mezi vyvolenými a viděli je na Road Show promítaný speciální promítačkou v USA. Jděte na to do kina! PS: Tarantino si "zahrál" roli vypravěče.

• 30.11.2015  23:04
    Narcos (TV seriál) (2015)

Plato o plomo (Stříbro nebo olovo). Tohle přísloví se používá v Kolumbii doteď a znamená "Nech se uplatit nebo to odskáčeš". Novej seriál Narcos o životě drogovýho pánaboha Pablu Escobarovi mě uchvátil. Perfektně vybraný herci a příběh, co táhne. Takže jestli si chcete dát opáčko z novodobého kolumbijského dějepisu, máte rádi gangsterky nebo prostě jen šňupete koks, doporučuju - http://www.csfd.cz/film/56207-narcos Nová řada Hry o trůny je ještě daleko a stejně už se tam nic moc neděje

• 21.3.2014  21:58
    Grandhotel Budapešť (2014)

Poprvé v životě jsem odešel v půlce filmu z kina. Megashit o ničem.

• 31.7.2013  23:51

Za prvé, tohle je film, kterej musí bejt viděnej v kině. Nekoukejte předtim na trailer a věřte mi, že si to pak pekelně užijete. Jsem docela náročnej divák a co se hororů týče, vydržim dost. Myslel jsem si, že nejděsivější film, co jsem kdy viděl byl starej Evil Dead, na kterej sem koukal v šeti letech a málem se strachy po*ral. Dneska jsem se cejtil hodně podobně. Už ani nevim, kdy vě mě něco nechalo tolik myšlenek a pocitů. Ve filmu jsou snad všechny hororový prvky vytahaný z mnoha hororů, ale fungujou mnohem líp, mnohem děsivějc. Herecký obsazení je skvělý, nemám výhrady. Po 90% času jsem se nemohl pořádně nadechnout, lekal se a byl solidně psychicky rozloženej. Určitý věci jsou už moc, scénář neni dokonalej... ale to se po tomhle filmu ani nechce. Hudba!!!! Kamera!!!! a titulky (normálně na ně odcházim, ale tyhle? nejlepší! Musim si to ještě nechat proležet v hlavě, je možný, že kdybych to viděl na notebooku, dal bych 3*... ale ne... nedal. Za mě 5* a největší překvapení a spokojenost od Inceptionu. Nebyly to vyhozený prachy. Na 100% je tenhle film mezi top5 hororama.

• 3.5.2013  09:24
    Iron Man 3 (2013)

Po přečtení pár komentářů si říkám... Byli jsme na stejném filmu?!

• 27.1.2013  21:05
    Bídníci (2012)

Krásné kostýmy s výpravou, krásná malá Cosetta, dobrý zrzek Sasha Baron Cohen a pár chytlavých melodií. Toť vše, bohužel. Zprzněnej příběh, zdůrazněné nepodstatné části příběhu a podstatné chybí. Člověk nemá šanci se s nikým natolik sblížit, aby mu fandil. Největším hříchem jsou téměř úplně vynechané myšlenkové pochody všech postav (především Valjeana), tak důležité, pro pochopení jejich situace a zoufalých činů…

• 13.11.2012  15:45

Palec nahoru. Příjemná romantická komedie s nádhernou a sexy Milou Kunis. Příběh nezadrhává, je svižný a milý. Na bezmyšlenkové večery jako stvořený.

• 3.11.2012  13:14

Láska je zkurvená kapitalistická konspirace chamtivejch květinářů!

• 17.10.2012  13:17

"Temný rytíř povstal" mě zaujal víc než jeho předchůdce a to nejspíš z důvodu, že jsem mnoho neočekával. Strach a neklid se do vás nasákne jak inkoust do pijáku a vy se cítíte být součástí toho světa plného zla a nejistoty. Skvělé zakončení trilogie pod taktovkou bezchybných mistrů s jmény Christopher Nolan a Hans Zimmer. Rozhodoval jsem se mezi 4-5 hvězdičkami. Nakonec jsou to 4 a k tomu velké a bezvýznamné +.

• 23.8.2012  22:37

Výborně zahráno, hezky ztvárněna manželská krize, v níž se milují a nenávidí... Moc uřvané, teatrální a konec, který by bolel každou ženu, která by nemohla být matkou mě nějak neohromil. Prozatím 3*

• 27.7.2012  09:39

Spojení S. Kubricka a A.C.Clarka vytvořilo v roce 68 novodobého J. Verna. Dnes jsou dlouhé a utahané scény nudné. Vizuální stránka je bombová, ale hrála hlavně na fantasknost a futuristický pohled na budoucnost, kdy lidé hltali každou vteřinku a říkali si, jaké to asi v roce 2001 bude. Dnes už to máme a tak nás to tolik nebere. Být na premiéře, dám 10 z 5 hvězd.

• 3.7.2012  09:45
    Šmoulové (TV seriál) (1981)

Nemám rád šmouly!

• 5.3.2012  23:21

Po dlouhé době mě zase film vtáhl do děje. Velmi silné 4 hvězdy.

• 15.2.2012  17:32
    The Artist (2011)

Tak to nebyl zrovna šálek mé kávy... už jen proto, že nemám v lásce němé filmy.

• 13.12.2011  00:53
    Ctrl Emotion (studentský film) (2009)

Vojto, přiznej se, pořád sem chodíš obden čekovat, jestli se ti zvedlo hodnocení?:-D Moc se mi líbila atmosféra v baru!

• 6.12.2011  16:21
    V Bruggách (2008)

"Fakin' Brůž!"

• 5.9.2011  14:10

Člověku, jménem Nicholas Winton uděluji 10 hvězd! Sám dokument je bohužel průměrný...

• 19.8.2011  12:20
    Bio Ráj (1988)

Všechno je nádherné, dojemné a každý si musí v tu chvíli uvědomit tu pomíjivost krásných okamžiků, které nám občas kdosi dovolí zažít! Pohlazení na duši a několik filmových polibků, které časem nezhořknou. A hudba? Morricone je opravdu mistr všech mistrů. Alfredo, pane Noirete, děkuji... a děkuji i Vám, pane Tornatore

• 9.7.2011  14:34

Trapně smutná nebo spíš smutně trapná vykrádačka jedničky. Předvídatelný, umělý, nudný, perverzní a celkově ZBYTEČNÝ druhý díl, násilně poslepovaný z tolika "neuvěřitelných a ještě víc diváky bavících scén", že to ztrácí kouzlo, které jednička měla. Jediná věc, na kterou jsem se rád díval, byly fotky v titulkách.

• 5.7.2011  13:09

Nechápu špatné hodnocení tohoto filmu a negativní postoj většiny předních uživatelů. Je to snad jen póza, že JÁ takový film odmítám? Proč ale? To se nedokážete povznést a zasmát se dokonale přirozenému výstupu Heleny Růžičkové a Stanislava Třísky? Vždyť je to o nás, Čechách! A ať se nám to líbí či nelíbí, takový jsme byli a někteří stále jsme. Není zde žádný světoborný děj, ale film je postaven na přirozenosti a hláškách! Ty jsou nezapomenutelné. Proč by musely být bůh ví jak inteligentní, aby jsme se jim mohli zasmát a nestydět se říct, že mám tenhle film rád? Troška se trefil přímo do hřebíčku a právem je to jedna z nejznámějších českých komedií osmdesátých let.

• 5.7.2011  12:55

Velké překvapení! Možná kvůli tomu, že jsem se už od začátku tvářil spíše skepticky a nevěřil jsem, že by mohl překonat mou oblíbenou dvojku... Z nulového očekávání vzešel další díl série, kterému se to téměř povedlo. O Matthewovi Vaughnu ještě uslyšíme!

• 23.6.2011  17:11
    Do hlubiny (2005)

Film nejde stavět jen na dokonalém těle Jessici Alby...

• 12.5.2011  18:19
    Karamazovi (2008)

Jsem uchvácen! Takové herecké výkony, taková hudba, takový Dostojevskij! Amerika má Dvanáct rozhněvaných mužů, my máme české Bratry Karamazovi. Trojan a Novotný jsou jedineční. Ta procítěnost... Je vidět, že od roku 2000 už pár představení v Dejvickém divadle odehráli. Jeden z největších českých filmů.

• 13.4.2011  15:35

"Cageovský" typ filmu, na který se dobře kouká a nemusí se nad ním přemýšlet. Zajímavý nápad, který vydělá určitě dost peněz do kas Hollywoodských studií. Nebýt typického happyendu, mohly být čtyři hvězdy, takhle jsou za to klišé jen silnější tři. Rovněž mě potěšila hudba. A Matt Damon? Je dobrej...

• 28.3.2011  11:40
    V řetězech (2006)

** jen za sexy tělo Christiny Ricci a její nadržený chování. Zbytek je brak.

• 27.3.2011  11:39

Ve filmu mi chyběl větší psychický tlak a strach lidí. Přišlo mi to celkově odlehčené a moc jsem se s postavami nedokázal ztotožnit. Jinak nadprůměrný snímek nynějšího českého filmu. Ale na oskara to bohužel nemělo.

• 23.3.2011  13:53
    Sunshine (2007)

Pro mě jeden z dalších nepochopený snímků. Velká nuda plná nelogičností, které dokáži jinde přehlídnout, ale zrovna tady mi vadí. Příliš ukecané a neoriginální. Moc věcí zde nepochválím, ale líbilo se mi slunce zabrané přes stínítko. Není to Boylova parketa...

• 16.3.2011  15:17
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Já je tak nenávidim!!!!!:-D

• 9.3.2011  14:11
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

Vladimír Čech! ****! Ostatní? Odpad!

<< předchozí 1 2 3 4