TerezkaV

Twitter: KraTerka

4 body

<< předchozí 1 2
    • 7.6.2016  22:12

První polovina za 5*, druhá ale o mnoho slabší, proto dávám nakonec 3*. Ovšem hudba byla skvělá.

• 14.5.2016  18:13
    Léto ledních medvědů (TV film) (2015)

Nic mi nemohlo v sobotu odpoledne zlepšit náladu víc, než medvědi válející se v trávě a ve sněhu.

• 11.3.2016  19:42
    Saw 4 (2007)

Oproti prvním třem slabota. Bohužel.

• 26.8.2015  19:00
    Prázdné místo (TV seriál) (2015)

Kniha mě nezaujala, i tak jsem ale byla zvědavá na zpracování na plátně. Bohužel jsem se žádného zázraku nedočkala, seriál mě neupoutal, viděla jsem jen první část.

• 25.8.2015  15:19

Bohužel, filmové zpracování na mě nezapůsobilo tak silně jako samotná kniha.

• 24.12.2014  23:20

Tohle je moje srdcovka. Nejlepší česká pohádka.:)

• 26.10.2014  21:18

Super oddechovka, která pobaví.:)

• 22.7.2014  15:04

Dá se to. Z téhle série je to jeden z těch lepších dílů.

• 13.7.2014  20:03
    Mako Mermaids (TV seriál) (2013)

Originál jsem jako mladší měla dost ráda, ale tento spin-off je totální propadák.

• 10.7.2014  17:21

Dost dobrý, všichni herci hráli skvěle a atmosféra byla taky neuvěřitelná. 75%.

• 10.7.2014  17:18

I když se od knihy tato detektivka dost liší, pořád patří mezi mé nejoblíbenější. Viděla jsem ji nejmíň pětkrát.:)

• 10.7.2014  17:16

Zbožňuju psychologické detektivky, takže po shlédnutí této jsem byla naprosto nadšená. Je to zpracováno výborně, a i když jsem ji viděla nejmíň pětkrát, pořád mě baví.

• 10.7.2014  17:14
    Kdo přežije: Austrálie (TV pořad) (2001)

Tahle série asi navždy bude patřit mezi mých TOP 5. Nejsou zde žádné twisty, ale spousta skvělých a nezapomenutelných momentů. I když jsem sérii viděla už před dvěma lety, dodnes si pamatuju ten vztah mezi Colbym a Jerri nebo třeba tu potopu, která jim odnesla rýži a trosečníci se ji snažili získat zpět. Sérii hodnotím tak vysoko taky proto, že je zde spousta úžasných lidí s osobností - jako Colby, Jerri, Elisabeth, Amber, Alicia.

• 10.7.2014  17:08
    Bídníci (2012)

Bylo to naprosto úžasné, nenudila jsem se ani vteřinu!

• 20.6.2014  15:51
    Matilda (1996)

Zbožňuju knihy od Roalda Dahla. Jsou neobyčejné a v mnoha věcech jiné než ostatní. Tohle filmové zpracování stejnojmenné knihy se mi moc líbilo, jako desetiletá jsem ten film naprosto zbožňovala.

• 18.6.2014  21:03
    Murder in the First (TV seriál) (2014)

Po dvou dílech hodnotím jako průměrný detektivní seriál. A Tom Felton je naprosto boží!

• 26.5.2014  19:55

Spoilery: Tak tohle byla one man show, a když BR moc nemusím, tak si tu výhru zasloužil. Cast byl příšerný, byla tam hromada nezajímavých lidí. Až na Phillipa, ten byl teda na můj vkus až přehnaně zajímavej.:D Favoriti: Stephanie V.-chci ji vidět hrát znova!!, Andrea, BR

• 26.5.2014  19:51
    Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

Spoilery: Moje nejoblíbenější řada. Po sloučení je to podraz za podrazem, a to je teda parádní podívaná. Parvati je podle mě nejlepší hráčka v Survivoru vůbec (a taky moje nejoblíbenější). Tuto sérii naprosto ovládla. Jsem moc ráda, že vyhrála, i když občas přemýšlím nad tím, jak by dopadlo finále Cirie vs. Parvati, protože si myslím, že Cirie se v této sérii taky skvěle předvedla. Favoriti: Parvati, Cirie, Natalie

• 26.5.2014  19:47

Spoilery: Tak téhle sérii snad ani nejde nedát 5*. Zloduchové celou řadu naprosto ovládli. Akorát pořád zastávám ten názor, že vyhrát měla Parvati. Favoriti: Parvati, Jerri, Russell - musím uznat, že hrál výborně, i když ho jako člověka moc nemusím (zvlášť někdy, když píše ne příliš lichotivé tweety o některých bývalých hráčích).

• 26.5.2014  19:41
    Kdo přežije: Cagayan (TV pořad) (2014)

Tohle byla naprosto parádní řada a myslím, že jedním z důvodů je, že byl po celkem dlouhé době cast složen pouze z nováčků. Byla trochu škoda, že pár castingových míst zabraly slečny z beauty kmene, které vlastně nic nepředvedly. Ale i tak bylo občas fajn pousmát se jejich hláškám v několika dílech. Vítěz byl zasloužený, i když jsem to přece jen celou dobu přála někomu jinému.;) Oblíbenci: Spencer, Sarah, Trish, Tasha, Tony (Kass jsem sice nefandila, ale musím říct, že bez ní by ta série asi stála za pěkný kulový.:D)

• 26.5.2014  19:33
    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012)

Série byla naprosto úžasná až do vypadnutí Coltona. Pak už mi to v podstatě přišlo jako "one woman show".

• 20.5.2014  17:42
    Sezame, pojď si hrát (TV seriál) (2002)

Když jsem byla malá, tak jsem se těch postaviček bála.

• 17.5.2014  13:17
    Lidožrout (2002)

Prvních deset minut mi stačilo.

• 14.5.2014  18:19
    H2O: Stačí přidat vodu (TV seriál) (2006)

Tenhle seriál jsem úplně žrala, když mi bylo takových 11 - 13 let a hrozně moc jsem v tu dobu taky chtěla být mořskou pannou. Viděla jsem snad úplně všechny díly.:D

• 13.5.2014  19:20
    Capture (TV pořad) (2013)

Od prvního dílu jsem se od téhle RS nemohla odtrhnout a shlédla jsem většinu dílů za jednu deštivou sobotu. Moc se mi líbily twisty a další prvky, hru skvěle oživily a ze hry na honěnou se stala skvělá a parádní zábava! Některé momenty se vážně vydařily a částmi to bylo i celkem napínavé. Oblíbené týmy: Jade & Nikita, Rob & Jacob, Antoine & Kareem

• 13.5.2014  19:16
    Lady Gaga feat. Beyoncé: Telephone (hudební videoklip) (2010)

Jeden z nejlepších videoklipů! A ta písnička se mi vždycky líbila.

• 13.5.2014  19:15
    Hey Brother (hudební videoklip) (2013)

Úžasná písnička a videoklip je také suprový!

• 13.5.2014  19:13
    O klukovi z plakátu (TV seriál) (1969)

Tento večerníček mě jako malou nikdy moc nebavil.

• 10.5.2014  21:54
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Nechytám se.

• 10.5.2014  15:37

Jedna z mých nejoblíbenější RS! Je to super jízda od prvního až do posledního dílu a každá série má něco do sebe!:)

<< předchozí 1 2