MajklCZsk

MajklCZsk

Michal Schmidt

okres Třebíč
Středoškolský student filmu

10 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  DVTV (TV pořad) (2014)

  Jak se pozná dobře utvořený žurnál? Jednoduše - ve správném žurnále by měl být působivý a přitom ne přímo jednodušší novinář. Správný novinář do dobře utvořeného žurnálu by měl být skvěle připraven a neházet vše z patra, mít vše podložené argumenty a tím svést ze stolu argumenty hosta, který se vás snaží přesvědčit o své blbosti. Toto vše DVTV nabízí, je pravda, že Drtinová má ještě, co dohánět, avšak Veselovský patří mezi hlavní kandidáty na novinářskou cenu tohoto roku, zvláště za rozhovor s radikálem Konvičkou, kterého setřel na plné čáře. Týmu DVTV nesmírně fandím, jelikož je to snad nejlepší žurnál v České republice, který zaujme i pobaví.

 • poster

  John Oliver: Co týden dal a vzal (TV pořad) (2014)

  John Oliver je skvělý nejen svým smyslem pro humor, ale i rozhledem po americkém byznysu, politice a kultuře a HLAVNĚ schopností tyto informace předat divákovi. Skutečně, forma infotainmentu je nastavena více než dobře a ještě k tomu dokáže s onou tématikou seznámit i naprostého laika. Někomu může tedy vadit čistá subjektivnost, ale z amerických pořadů si dle mého každý najde pořad i z opačného politického spektra.

 • poster

  Šťastné pondělí (TV pořad) (2016)

  Vychytaná témata, brilantně vyvážený humor a hlavně výborné zpracování a moderování - to jsou věci, které ze Šťastného pondělí tvoří naprostou skvělou satiru.

 • poster

  Na plovárně (TV pořad) (1998)

 • poster

  Prague Guide (TV pořad) (2016)

 • poster

  Slavné dny (TV pořad) (2010)

 • poster

  Slavní neznámí (TV pořad) (2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace